Sport w TV: niedziela – 6 grudnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 11. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – ARSENAL FC 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Daria Kabała-Malarz – Michał Trela, Dariusz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 11. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – ARSENAL FC


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Michał Trela, Dariusz Szpakowski, Piotr Żelazny, Marcin Baszczyński

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:20 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Mariusz Rumak, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Radosław Majewski

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:10 Eredivisie – 11. kolejka: FEYENOORD – HERACLES ALMELO 
Ipla

12:25 Serie A – 10. kolejka: HELLAS WERONA – CAGLIARI CALCIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: RADOMIAK RADOM – ARKA GDYNIA 
Polsat Sport HDIpla

12:30 Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – SANDECJA NOWY SĄCZ 
Ipla

12:55 Ligue 1 – 12. kolejka: LILLE OSC – AS MONACO 
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport: Edward Durda – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula

12:55 Premier League – 11. kolejka: WEST BROMWICH ALBION FC – CRYSTAL PALACE FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

12:55 Scottish Premiership – 16. kolejka: ROSS COUNTY FC – RANGERS FC 
Ipla

13:55 LaLiga Santander – 12. kolejka: GRANADA CF – SD HUESCA 

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

14:40 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Gliwic)

14:55 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: PIAST GLIWICE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Gliwic)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Jędrzejak

14:55 Serie A – 10. kolejka: AS ROMA – US SASSUOLO CALCIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

15:10 Premier League – 11. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – LEICESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Glamowski – Kamil Kosowski

15:25 Bundesliga – 10. kolejka: WERDER BREMA – VFB STUTTGART 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

16:00 Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 
Ipla

16:10 LaLiga Santander – 12. kolejka: CA OSASUNA – REAL BETIS BALOMPIE 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:40 Eredivisie – 11. kolejka: SC HEERENVEN – PSV EINDHOVEN 
Ipla

16:50 Eliteserien – 28. kolejka: KRISTIANSUND BK – STRØMSGODSET IF 


16:50 Eliteserien – 28. kolejka: FK BODØ/GLIMT – STABÆK FOTBALL 


16:50 Eliteserien – 28. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – VIKING FK 


16:50 Eliteserien – 28. kolejka: MJØNDALEN IF – IK START 


16:50 Eliteserien – 28. kolejka: SK BRANN – SARPSBORG 08 


17:00 Magazyn LIGA+ EXTRA 
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Michał Żewłakow, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

17:00 Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: GKS TYCHY – ODRA OPOLE 
Ipla

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 12. kolejka: LECH POZNAŃ – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 

Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Marcin Baszczyński (z Poznania)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Szymon Ratajczak

17:25 Premier League – 11. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 3: Szymon Przedpełski

17:55 Bundesliga – 10. kolejka: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – BAYER 04 LEVERKUSEN 

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

17:55 Serie A – 10. kolejka: FC CROTONE – SSC NAPOLI 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 LaLiga Santander – 12. kolejka: VILLARREAL CF – ELCHE CF 

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

18:30 1. liga – 10. kolejka: AC SPARTA PRAGA – SK SLAVIA PRAGA 
Ipla

18:40 II liga – 16. kolejka: GKS KATOWICE – CHOJNICZANKA CHOJNICE 

Komentarz: Aleksander Roj

18:55 Eliteserien – 28. kolejka: MOLDE FK – AALESUNDS FK 


20:10 Premier League – 11. kolejka: LIVERPOOL FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Paweł Garbacz

20:40 Serie A – 9. kolejka: UC SAMPDORIA – AC MILAN 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka

20:55 Ligue 1 – 13. kolejka: FC METZ – OLYMPIQUE LYON 
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport 2: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Eleven Sports 3: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55 LaLiga Santander – 12. kolejka: CD ALAVES – REAL SOCIEDAD 
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski

20:55 Liga NOS – 9. kolejka: SL BENFICA – FC PACOS DE FERREIRA 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik

21:05
Major League Soccer: COLUMBUS CREW SC – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo
Ipla

22:45 Serie A – 10. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Czachowski

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn SPORT+
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Leszek Orłowski, Edward Durda, Rafał Dębiński


12:35 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: SZTAFETA MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras

15:00 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza


03:00 Gala Boksu, Arlington, USA: ERROL SPENCE JR – DANNY GARCIA 

Komentarz: Piotr Jagiełło – Maciej Miszkiń


18:00 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 6 


11:30 PGA European Tour – South African Open, Sun City, RPA: FINAŁ 

Komentarz: Jacek Person

19:00 PGA Tour – Mayakoba Golf Classic, Playa del Carmen, Meksyk: FINAŁ 

Komentarz: Jacek Person


13:35 Telenet Superprestige – De Schorre Boom, Boom, Belgia: WYŚCIG KOBIET


14:55 Telenet Superprestige – De Schorre Boom, Boom, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN


11:00 Basketball Super League – 11. kolejka: PETKIM SPOR – ANADOLU EFES 

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 15. kolejka: KING SZCZECIN – LEGIA WARSZAWA 
Ipla

18:30 Liga ACB – 13. kolejka: HEREDA SAN PABLO BURGOS – REAL MADRYT 

Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak
Komentarz w Canal+ Now: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

20:30 easyCredit BBL – 5. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – BG GÖTTINGEN 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

22:40 Liga ACB – 13. kolejka: UNICAJA – UCAM MURCIA 

Komentarz: Krzysztof Sendecki


07:45 Maratón Valencia Trinidad Alfonso EDP, Walencja, Hiszpania: MARATON 



09:50 Puchar Świata, Santa Caterina Valfurva, Włochy: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 


12:45 Puchar Świata, Santa Caterina Valfurva, Włochy: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 


15:45 Mistrzostwa Europy, Kolding, Dania – faza grupowa, grupa C: SERBIA – WĘGRY na żywo
Eurosport Player

18:00 Mistrzostwa Europy, Kolding, Dania – faza grupowa, grupa C: CHORWACJA – HOLANDIA na żywo
Eurosport Player

18:00 Mistrzostwa Europy, Herning, Dania – faza grupowa, grupa A: SŁOWENIA – FRANCJA na żywo
Eurosport Player

20:15 Mistrzostwa Europy, Herning, Dania – faza grupowa, grupa A: CZARNOGÓRA – DANIA na żywo
Eurosport Player


12:10 PGNiG Superliga – 12. kolejka: GRUPA AZOTY TARNÓW – PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 

Komentarz: Piotr Dębowski – Robert Lis

13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 11. kolejka: SG FLENSBURG-HANDEWITT – FRISCH AUF! GÖPPINGEN 

Komentarz: Kamil Gapiński

16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 11. kolejka: HSG WETZLAR – TVB STUTTGART 

Komentarz: Artur Kwiatkowski


15:00 Autumn Nations Cup – finał: ANGLIA – FRANCJA 



17:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY 
*(do 18:30)


17:30 Tauron Liga – 12. kolejka: POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM 
Polsat Sport HD

20:30 Tauron Liga – 12. kolejka: BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD
Komentarz: Adam Brzozowski


14:45 PlusLiga – 16. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – GKS KATOWICE 
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera

20:30 SuperLega – 13. kolejka: NBV WERONA – ITAS TRENTINO 


15:15 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: STUDIO 
*(od 15:40 również w TVP 1 HD, także o 17:45)

Studio: Maciej Jabłoński – Apoloniusz Tajner, Kamil Majchrzak

16:00 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: KONKURS INDYWIDULANY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny, Mateusz Leleń
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski

17:45 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: STUDIO 

Studio: Michał Korościel


14:05 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(do 17:00)


19:45 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(do 23:30)


04:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: JACK HERMANSSON – KEVIN HOLLAND 
Polsat Sport HD


08:55 FIA Formula Regional European, Vallelunga, Włochy: WYŚCIG 2 na żywo


13:55 FIA Formula Regional European, Vallelunga, Włochy: WYŚCIG 3 na żywo


13:15 Formuła 2 – Grand Prix Sakhiru: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

16:00 Formuła 1 – Grand Prix Sakhiru: STUDIO na żywo
*(również o 20:05)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński, Aldona Marciniak

18:05 Formuła 1 – Grand Prix Sakhiru: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek


20:25 Magazyn TRZECI WIRAŻ 

Studio: Marcin Majewski – Krzysztof Cegielski


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:30)
Eurosport Player

22:40 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianiev

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki