Sport w TV: niedziela – 6 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn LA LIGA+ 11:55 La Liga Santander – 18. kolejka: SD EIBAR – VILLARREAL CF  Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda 14:15 Coupe de France – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Magazyn LA LIGA+
CANAL+ Sport HD

11:55 
La Liga Santander – 18. kolejka: SD EIBAR – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

14:15 
Coupe de France – 1/32 finału: ASF ANDRÉZIEUX BOUTHÉON – OLYMPIQUE MARSYLIAna żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:30 
FA Cup – 3. runda: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
FA Cup – 3. runda: MANCHESTER CITY – ROTHERHAM UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:55 
FA Cup – 3. runda: QUEENS PARK RANGERS – LEEDS UNTIED na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

14:55 
FA Cup – 3. runda: WOKING FC – WATFORD FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabianiak

14:55
 FA Cup – 3. runda: MILLWALL  FC – HULL CITY AFC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

16:10 
La Liga Santander – 18. kolejka: SEVILLA FC – ATLETICO MADRYT na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała

17:00 
FA Cup – 3. runda: STUDIO na żywo
Ipla

17:15 
Coupe de France – 1/32 finału: GIRONDINS BORDEAUX – LE HAVRE AC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Marcin Kalita

17:25
FA Cup – 3. runda: NEWPORT COUNTRY AFC – LEICESTER CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25 
La Liga Santander – 18. kolejka: REAL MADRYT – REAL SOCIEDAD na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

19:30 FA Cup – 3. runda: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 La Liga Santander – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
La Liga Santander – 18. kolejka: GETAFE CF – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Sebastian Chabiniak

20:45 
Coupe de France – 1/32 finału: PONTIVY GSI – PARIS SINT-GERMAIN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Smokowski

22:45 La Liga Santander – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


12:50 Puchar Świata – Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: 9 KM KOBIET ST. DOWOLNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla

14:15 
Puchar Świata – Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: 9 KM MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


11:30 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


19:00 PGA Tour – Sentry Tournament of Champions, Kapalua, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: MONTREAL CANADIENS – NASHVILLE PREDATORS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Adrian Kowal


10:50 Puchar Świata, Otepaa, Estonia: SKOKI na żywo


13:45 
Puchar Świata, Otepaa, Estonia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDIpla


15:00 Energa Basket Liga – 13. kolejka: ARTEGO BYDGOSZCZ – CCC POLKOWICE na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 14. kolejka: AFYON BELEDIYESPOR – GAZIANTEP BASKETBOL na żywo
Komentarz: Radosław Spiak

11:52 Lega A – 14. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – VANOLI CREMONA BASKET na żywo


12:00 VTB United League – 10. kolejka: LOKOMOTIV KUBAN – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Ipla

12:30 Polska Liga Koszykówki – 14. kolejka: POLSKI CUKIER TORUŃ – ARKA GDYNIA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


16:52 
Lega A – 14. kolejka: FIAT TORINO – ACQUA S.BERNARDO CANTU na żywo


16:52 
Lega A – 14. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – DOLOMITI ENERGIA TRENTO na żywo


17:15 
Tahincioglu Basketball Super League – 14. kolejka: BANVIT – FENERBAHCE

Komentarz: Jakub Ryś

18:07
Lega A – 14. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – GERMANI BASKET BRESCIA na żywo


18:22 
Lega A – 14. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – ALMA TRIESTE na żywo


18:57
Lega A – 14. kolejka: ORIORA PISTOIA – OPENJOBMETIS VERESE na żywo


19:30
Liga ACB – 15. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:30 NBA – Polish Heritage Night: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Ewelina Kobryn, Szymon Szewczyk 

20:37
Lega A – 14. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – VL PESARO na żywo


21:30 
NBA – Polish Heritage Night: LOS ANGELES CLIPPERS – ORLANDO MAGIC na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

21:30 
easyCredit BBL – 15. kolejka: RATIOPHARM ULM – BROSE BAMBERG

Komentarz: Jakub Ryś


12:00 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: SLALOM MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDIpla

15:45 
Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: SLALOM MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla


23:30 Africa Eco Race: PODSUMOWANIE DNIA
Eurosport 1 HDIpla


14:00 Puchar Świata, Koenigsee, Niemcy: ZAWODY DRUŻYNOWE na żywo
Ipla


14:45 Liga Siatkówki kobiet – 12. kolejka: #VOLLEY WROCŁAW – E.LECLERC RADOMKA RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:15 Serie A1 – 16. kolejka: CUCINE LUBE CIVITANOVA – CALZEDONIA VERONA na żywo
Ipla


15:45 Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: STUDIO na żywo
*(od 16:35 także w TVP 1 HD, od 16:30 także w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot (z Bischofshofen)

16:55 Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Bischofshofen)

18:55 
Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot (z Bischofshofen)


10:15 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 


02:00 ATP World Tour 250, Sydney, Australia – 1. runda: MARTIN KLIZAN – ALEXEI POPYRIN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

04:00 ATP World Tour 250, Sydney, Australia – 1. runda: JORDAN THOMPSON – ADRIAN MANNARINO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

07:30 WTA Tour, Auckland, Nowa Zelandia – Finał: BIANCA ANDREESCU – JULIA GOERGES na żywo
sport.tvp.pl

08:00 
WTA Tour, Brisbane, Australia – Finał: KAROLINA PLISKOVA – LESIA TSURENKO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:00 
ATP World Tour 250, Brisbane, Australia – Finał: ??? – KEI NISHIKORI na żywo
Eurosport 1 HDIpla

inne
17:30 Magazyn ATLECI 
Polsat Sport HDIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:10 
Magazyn SPORT na żywo


23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam