Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.
11:00 Magazyn LA LIGA+
11:55 La Liga Santander – 18. kolejka: SD EIBAR – VILLARREAL CF
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda
14:15 Coupe de France – 1/32 finału: ASF ANDRÉZIEUX BOUTHÉON – OLYMPIQUE MARSYLIA
Komentarz: Cezary Kowalski
14:30 FA Cup – 3. runda: STUDIO
14:55 FA Cup – 3. runda: MANCHESTER CITY – ROTHERHAM UNITED
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
14:55 FA Cup – 3. runda: QUEENS PARK RANGERS – LEEDS UNTIED
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski
14:55 FA Cup – 3. runda: WOKING FC – WATFORD FC
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabianiak
14:55 FA Cup – 3. runda: MILLWALL FC – HULL CITY AFC
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
16:10 La Liga Santander – 18. kolejka: SEVILLA FC – ATLETICO MADRYT
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała
17:00 FA Cup – 3. runda: STUDIO
17:15 Coupe de France – 1/32 finału: GIRONDINS BORDEAUX – LE HAVRE AC
Komentarz: Piotr Przybysz – Marcin Kalita
17:25 FA Cup – 3. runda: NEWPORT COUNTRY AFC – LEICESTER CITY
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
18:25 La Liga Santander – 18. kolejka: REAL MADRYT – REAL SOCIEDAD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski
19:30 FA Cup – 3. runda: STUDIO
20:00 La Liga Santander – 18. kolejka: STUDIO
20:40 La Liga Santander – 18. kolejka: GETAFE CF – FC BARCELONA
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Sebastian Chabiniak
20:45 Coupe de France – 1/32 finału: PONTIVY GSI – PARIS SINT-GERMAIN
Komentarz: Tomasz Smokowski
22:45 La Liga Santander – 18. kolejka: STUDIO
12:50 Puchar Świata – Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: 9 KM KOBIET ST. DOWOLNYM
14:15 Puchar Świata – Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: 9 KM MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM
11:30 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN
19:00 PGA Tour – Sentry Tournament of Champions, Kapalua, USA: III RUNDA
01:00 NHL: MONTREAL CANADIENS – NASHVILLE PREDATORS
Komentarz: Jacek Laskowski – Adrian Kowal
10:50 Puchar Świata, Otepaa, Estonia: SKOKI
13:45 Puchar Świata, Otepaa, Estonia: BIEG NA 10 KM
15:00 Energa Basket Liga – 13. kolejka: ARTEGO BYDGOSZCZ – CCC POLKOWICE
Komentarz: Radosław Spiak
11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 14. kolejka: AFYON BELEDIYESPOR – GAZIANTEP BASKETBOL
Komentarz: Radosław Spiak
11:52 Lega A – 14. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – VANOLI CREMONA BASKET
12:00 VTB United League – 10. kolejka: LOKOMOTIV KUBAN – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
12:30 Polska Liga Koszykówki – 14. kolejka: POLSKI CUKIER TORUŃ – ARKA GDYNIA
16:52 Lega A – 14. kolejka: FIAT TORINO – ACQUA S.BERNARDO CANTU
16:52 Lega A – 14. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – DOLOMITI ENERGIA TRENTO
17:15 Tahincioglu Basketball Super League – 14. kolejka: BANVIT – FENERBAHCE
Komentarz: Jakub Ryś
18:07 Lega A – 14. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – GERMANI BASKET BRESCIA
18:22 Lega A – 14. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – ALMA TRIESTE
18:57 Lega A – 14. kolejka: ORIORA PISTOIA – OPENJOBMETIS VERESE
19:30 Liga ACB – 15. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – REAL MADRYT
Komentarz: Radosław Spiak
20:30 NBA – Polish Heritage Night: STUDIO
Studio: Żelisław Żyżyński – Ewelina Kobryn, Szymon Szewczyk
20:37 Lega A – 14. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – VL PESARO
21:30 NBA – Polish Heritage Night: LOS ANGELES CLIPPERS – ORLANDO MAGIC
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
21:30 easyCredit BBL – 15. kolejka: RATIOPHARM ULM – BROSE BAMBERG
Komentarz: Jakub Ryś
12:00 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: SLALOM MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD
15:45 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: SLALOM MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD
23:30 Africa Eco Race: PODSUMOWANIE DNIA
14:00 Puchar Świata, Koenigsee, Niemcy: ZAWODY DRUŻYNOWE
14:45 Liga Siatkówki kobiet – 12. kolejka: #VOLLEY WROCŁAW – E.LECLERC RADOMKA RADOM
18:15 Serie A1 – 16. kolejka: CUCINE LUBE CIVITANOVA – CALZEDONIA VERONA
15:45 Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: STUDIO
*(od 16:35 także w TVP 1 HD, od 16:30 także w Eurosport 1 HD)
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot (z Bischofshofen)
16:55 Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Bischofshofen)
18:55 Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: STUDIO
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot (z Bischofshofen)
10:15 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018
02:00 ATP World Tour 250, Sydney, Australia – 1. runda: MARTIN KLIZAN – ALEXEI POPYRIN
04:00 ATP World Tour 250, Sydney, Australia – 1. runda: JORDAN THOMPSON – ADRIAN MANNARINO
07:30 WTA Tour, Auckland, Nowa Zelandia – Finał: BIANCA ANDREESCU – JULIA GOERGES
08:00 WTA Tour, Brisbane, Australia – Finał: KAROLINA PLISKOVA – LESIA TSURENKO
10:00 ATP World Tour 250, Brisbane, Australia – Finał: ??? – KEI NISHIKORI
17:30 Magazyn ATLECI
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM
19:20 Magazyn SPORT
19:35 Magazyn SPORT
20:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR
20:10 Magazyn SPORT
23:00 Magazyn SPORT NEWS+
23:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
NFL na żywo / wczoraj 2 mecze i dzisiaj 2 mecze za darmo
ProSieben MAXX [Pro7 MAXX]
18:55
ran Football: Wild Card Round Los Angeles Chargers at Baltimore Ravens
ProSieben [Pro7]
22:30
ran Football: Wild Card Round Philadelphia Eagles – Chicago Bears