Sport w TV: niedziela – 7 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:25 Major League Soccer – 32. kolejka: PHILADELPHIA UNION – MINNESOTA UNITED  01:55 Major League Soccer – 32. kolejka: FC DALLAS – ORLANDO CITY  02:25 Major League Soccer – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:25 Major League Soccer – 32. kolejka: PHILADELPHIA UNION – MINNESOTA UNITED na żywo
Eurosport Player

01:55 
Major League Soccer – 32. kolejka: FC DALLAS – ORLANDO CITY na żywo
Eurosport Player

02:25 
Major League Soccer – 32. kolejka: SPORTING KANSAS CITY – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport Player

02:55 
Major League Soccer – 32. kolejka: COLORADO RAPIDS – LOS ANGELES FC na żywo
Eurosport Player

03:25 
Major League Soccer – 32. kolejka: REAL SALT LAKE – PORTLAND TIMBERS na żywo
Eurosport Player

04:25 
Major League Soccer – 32. kolejka: SAN JOSE EARTHQUAKES – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport Player

10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Piotr Żelazny, Łukasz Wiśniowski, Michał Czechowicz, Paweł Kapusta

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Bogusław Kaczmarek

11:30 
Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD


11:55 La Liga Santander – 8. kolejka: REAL VALLADOLID – SD HUESCA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Krzysztof Przytuła

12:00 
Serie A – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

12:25 
Serie A – 8. kolejka: GENOA CFC – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

12:30
Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała

12:55 
Premier League – 8. kolejka: FULHAM FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

13:25 
Bundesliga – 6. kolejka: SC FREIBURG – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

14:25
 Eredivisie – 8. kolejka: WILLEM II – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

14:30 
Serie A – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Serie A – 8. kolejka: AC MILAN – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

14:55 
Serie A – 8. kolejka: ATALANTA BC – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

14:55 
Serie A – 8. kolejka: SS LAZIO – ACF FIORENTINA na żywo

Komentarz: Michał Mitrut

15:00
Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała

15:10 
Premier League – 8. kolejka: SOUTHAMPTON FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

15:10 Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Maciej Klimek, Bartek Ignacik

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Adam Westfal
15:25 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: KORONA KIELCE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: ARKA GDYNIA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)

15:25 
Bundesliga – 6. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Sebastian Chabiniak

16:10
La Liga Santander – 8. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL BETIS na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Tomasz Lipiński

16:40 
Eredivisie – 8. kolejka: AFC AJAX – AZ ALKMAAR na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

17:00
 
Serie A – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:00
Tipico Bundesliga – 10. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:15
Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała

17:25
 
Premier League – 8. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:40
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

17:50
Bundesliga – 6. kolejka: RB LEIPZIG – FC NURNBERG na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Wojciech Jagoda

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: CRACOVIA – WISŁA KRAKÓW na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

17:55
 Serie A – 8. kolejka: SSC NAPOLI – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25 La Liga Santander – 8. kolejka: RCD ESPANYOL – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

18:25 
La Liga Santander – 8. kolejka: SEVILLA FC – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

19:00 
Major League Soccer – 32. kolejka: DC UNITED – CHICAGO FIRE na żywo
Ipla

19:30
Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Marcin Robak, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:00 
La Liga Santander – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25 
Serie A – 8. kolejka: SPAL 2013 – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:30 
1.Liga – 11. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – 1. FK PRIBRAM
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

20:40 
La Liga Santander – 8. kolejka: VALENCIA CF – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Tomasz Ćwiąkała

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Marcin Gazda

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Leszek Orłowski, Bartosz Gleń, Tomasz Lipiński


06:00 BWF World Tour, Taipei, Chiny: FINAŁY na żywo
Ipla


01:00 Gala Boksu, Chicago, USA: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Artur Łukaszewski – Janusz Pindera, Maciej Miszkiń

02:00
Gala Boksu, Chicago, USA: JARREL MILLER – TOMASZ ADAMEK na żywo
*(od 03:00 także w Polsat HD)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Grzegorz Proksa


06:00 Amatorskie Mistrzostwa Azji i Pacyfiku, Sentosa, Singapur: FINAŁ na żywo
Eurosport Player

14:00 PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship, Carnoustie, Szkocja: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

17:00 LPGA Tour – UL International Crown, Incheon, Korea Południowa: DZIEŃ 4 
Ipla

20:10 PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship, Carnoustie, Szkocja: FINAŁ

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


01:00 NHL: TORONTO MAPLE LEAFS – OTTAWA SENATORS na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl


14:30 Gran Premio Bruno Beghelli, Włochy: WYŚCIG na żywo
*(o 17:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

15:15 Paryż-Tours, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Energa Basket Liga – 1. kolejka: ARKA GDYNIA – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:55
Lega A – 1. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo


18:10
Lega A – 1. kolejka: UMANA VENEZIA – FIAT TORINO na żywo


18:25 
Lega A – 1. kolejka: VL PESARO – PISTOIA BASKET 2000 na żywo


19:25 
Lega A – 1. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – GERMANI BASKET BRESCIA na żywo


19:30
Liga ACB – 3. kolejka: UNICAJA – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Jakub Ryś – Jacek Łączyński

20:40 Lega A – 1. kolejka: ALMA TRIESTE – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo


12:45 PGNiG Superliga – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Kalisza)
Reporter: Łukasz Lasia

12:55 
PGNiG Superliga – 6. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Kalisza)

15:00
 
DKB Handball Bundesliga – 8. kolejka: SC DHFK LEIPZIG – THW KIEL na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

22:00
 
DKB Handball Bundesliga – 8. kolejka: TBV LEMGO LIPPE – TSV GWD MINDEN

Komentarz: Kacper Merk


13:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wielkiej Brytanii: OS23 GREAT ORME LIANDUDNO 2 na żywo

Komentarz: Cezary Gutkowski

22:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wielkiej Brytanii: PODSUMOWANIE DNIA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


14:10 Pro D2 – 7. kolejka: CA BRIVE – SOYAUX ANGOULEME XV CHARENTE na żywo


11:20 Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – II runda: NIEMCY – BRAZYLIA 
Ipla

12:10 
Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – II runda: JAPONIA – DOMINIKANA na żywo
Ipla


19:00 
Mistrzostwa Świata, Osaka, Japonia – II runda: CHINY – TAJLANDIA 
Ipla

21:30 Mistrzostwa Świata, Osaka, Japonia – II runda: TURCJA – ROSJA 
Ipla

22:30
 
Mistrzostwa Świata, Osaka, Japonia – II runda: WŁOCHY – AZERBEJDŻAN 
Ipla

23:30 
Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – II runda: HOLANDIA – PORTORYKO 
Ipla


14:45 Giganci Siatkówki 2018: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – BERLIN RECYCLING VOLLEYS na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 
Superpuchar Włoch – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Ipla

18:00 
Superpuchar Włoch – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla

20:00 
Giganci Siatkówki 2018: PGE SKRA BEŁCHATÓW – VFB FRIEDRICHSHAFEN na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:55 European Masters, Lommel, Belgia: FINAŁ na żywo
Ipla

18:05 European Masters, Lommel, Belgia: FINAŁ 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:55 
European Masters, Lommel, Belgia: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORT 2018 


19:00
Red Bull Air Race, Indianapolis, USA: ZAWODY na żywo
Ipla

21:00
Red Bull Air Race, Indianapolis, USA: ZAWODY na żywo
Ipla


04:00 UFC 229: KHABIB NURMAGOMEDOV – CONOR MCGREGOR na żywo
*(od 05:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Maciej Turski – Tomasz Marciniak


08:30 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

10:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:30 
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla


03:40 Moto3 – Grand Prix Tajlandii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

04:10 Moto2 – Grand Prix Tajlandii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

04:40 
MotoGP – Grand Prix Tajlandii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

06:00 Moto3 – Grand Prix Tajlandii: WYŚCIG na żywo
Ipla

07:20 Moto2 – Grand Prix Tajlandii: WYŚCIG na żywo
Ipla

09:00 MotoGP – Grand Prix Tajlandii: WYŚCIG na żywo
Ipla

20:30 Motocyklowe Mistrzostwa Włoch, Vallelunga, Włochy: DZIEŃ 2 

Komentarz: Michał Fijałkowski


05:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

06:10 
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

07:05 
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

08:30 
FIA World Touring Car Cup, Wuhan, Chiny: KWALIFIKACJE
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:15 
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

09:30 
FIA World Touring Car Cup, Wuhan, Chiny: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:45 
FIA World Touring Car Cup, Wuhan, Chiny: WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:00 Asy dla Tomasza Golloba, Bydgoszcz: ZAWODY na żywo


18:00
Baraż o PGE Ekstraligę: KS ROW RYBNIK – FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo

Studio: Jakub Zborowski (z Rybnika)
Komentarz: Tomasz Dryła – Michał Widera (z Rybnika)
Reporter: Michał Kędzierski

inne
12:45 Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 16:00, 19:00)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:00 Igrzyska Światowe Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: CEREMONIA OTWARCIA na żywo
*(o 14:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

18:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:00
 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam