Sport w TV: niedziela – 9 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów UEFA – finał: PORTUGALIA – HOLANDIA 01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – NEW YORK RED BULLS  Komentarz: Robert Zieliński 10:05 Mistrzostwa Świata […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów UEFA – finał: PORTUGALIA – HOLANDIA


01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – NEW YORK RED BULLS na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

10:05 
Mistrzostwa Świata U20: PODSUMOWANIE MECZÓW ĆWIERĆFINAŁOWYCH
TVP Sport HD

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski

12:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Valenciennes, Francja – grupa C: AUSTRALIA – WŁOCHY na żywo
*(10 czerwca o 06:10  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Zawacki

14:35
Liga Narodów UEFA – mecz o 3. miejsce: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Robert Podoliński

14:50 
Liga Narodów UEFA – mecz o 3. miejsce: SZWAJCARIA – ANGLIA na żywo
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie: Cezary Kowalski – Andrzej Niedzielan
Komentarz w TVP: 
Hubert Bugaj – Andrzej Strejlau

15:25 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Grenoble, Francja – grupa C: BRAZYLIA – JAMAJKA na żywo
*(10 czerwca o 08:15  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina

17:50 Mistrzostwa Świata Kobiet, Nice, Francja – grupa D: ANGLIA – SZKOCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki

19:00 Liga Narodów UEFA – finał: STUDIO na żywo
*(od 19:30 również w Polsat Sport HD, od 20:15 także w TVP 1 HD)
IplaPolsat Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie: Paulina Chylewska – Adam Matysek, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Niedzielan
Studio w TVP 1: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Tomasz Kłos
Analiza w Polsacie: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński
Ciekawostki w Polsacie: Szymon Rojek
Przegląd Prasy/TT w Polsacie: Justyna Kostyra

20:00
LOTTO Ekstraklasa: PODSUMOWANIE SEZONU 2018/2019 
CANAL+ Sport HD

20:30
LOTTO Ekstraklasa: NAJ NAJ… 2018/2019 
CANAL+ Sport HD

20:35 
Liga Narodów UEFA – finał: PORTUGALIA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie: Bożydar Iwanow – Artur Wichniarek (z Porto)
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow


21:00
La Liga Santander: PODSUMOWANIE SEZONU 2018/2019 
CANAL+ Sport HD

22:00
La Liga Santander: NAJLEPSI STRZELCY SEZONU 2018/2019 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga

22:20
La Liga Santander: NAJLEPSI BRAMKARZE SEZONU 2018/2019 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Leszek Orłowski

22:40 Liga Narodów UEFA – finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w Polsacie: Paulina Chylewska – Adam Matysek, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Niedzielan
Studio w TVP 1: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Tomasz Kłos
Analiza w Polsacie: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński
Ciekawostki w Polsacie: Szymon Rojek
Przegląd Prasy/TT w Polsacie: Justyna Kostyra


23:30 Magazyn LIGI NARODÓW UEFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Szymon Rojek


17:00 ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: FINAŁY – DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl


21:00 PGA Tour – RBC Canadian Open, Hamilton, Kanada: FINAŁ na żywo
Ipla


12:45 Grand Prix CSI*4, Poznań: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Poznania)
Studio: Beata Oryl-Strońska (z Poznania)
Reporter: Anna Kozińska



06:00 Hammer Series, Limburg, Niemcy: ZAWODY 
Ipla

14:00 Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla


17:00 Energa Basket Liga – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:25 Energa Basket Liga – Finał: POLSKI CUKIER TORUŃ – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00 Liga ACB – 1/2 Finału: BARCA LASSA – TECNYCONTA ZARAGOZA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


17:00 IAAF World Challenge, Hengelo, Holandia: MITYNG na żywo
*(10 czerwca o 13:30  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


15:00 DKB Handball Bundesliga – 34. kolejka: BERGISCHER HC – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

16:45 DKB Handball Bundesliga – 34. kolejka: THW KIEL – TSV HANNOVER-BURGDORF 

Komentarz: Kacper Merk

18:45 
DKB Handball Bundesliga – 34. kolejka: SG BBM BIETIGHEIM – VFL GUMMERSBACH 

Komentarz: Artur Kwiatkowski


13:00 Puchar Świata PDC, Hamburg, Niemcy: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Pajda

19:00 Puchar Świata PDC, Hamburg, Niemcy: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Pajda


00:55 Liga Narodów FIVB, Ottawa, Kanada – 5. kolejka: KANADA – NIEMCY na żywo
Ipla

03:00 
Liga Narodów FIVB, Ottawa, Kanada – 5. kolejka: SERBIA – AUSTRALIA 
Ipla

07:55 
Liga Narodów FIVB, Tokio, Japonia – 6. kolejka: ARGENTYNA – BRAZYLIA na żywo
Ipla

09:00 
Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

09:45 
Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 6. kolejka: BUŁGARIA – FRANCJA na żywo
Ipla

11:07 
Liga Narodów FIVB, Ufa, Rosja – 5. kolejka: ROSJA – USA 
Ipla

12:00 
Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

12:30 
Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 6. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 12:40 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w TVP 1: Przemysław Babiarz
Reporter w TVP 1: 
Aleksandra Rajewska


 12:45 Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 6. kolejka: CHINY – POLSKA na żywo
*(od 12:50 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP 1: Piotr Dębowski – Radosław Panas

15:30 
Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 
Liga Narodów FIVB, Tokio, Japonia – 6. kolejka: JAPONIA – IRAN
Ipla

18:55 
Liga Narodów FIVB, Ottawa, Kanada – 6. kolejka: AUSTRALIA – NIEMCY na żywo
Ipla

20:30 
Liga Narodów FIVB, Ufa, Rosja – 6. kolejka: PORTUGALIA – USA 
Ipla

21:55
Liga Narodów FIVB, Ottawa, Kanada – 6. kolejka: KANADA – SERBIA na żywo
Ipla

23:00 
Liga Narodów FIVB, Ufa, Rosja – 6. kolejka: ROSJA – WŁOCHY 
Ipla


02:00 UFC 238, Chicago, USA: HENRY CEJUDO – MARLON MORAES na żywo
Polsat Sport HDIpla


19:00
PSA World Tour, Cairo, Egipt: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport Player


10:00
Bella Cup, Toruń: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:25 
French Open, Paryż, Francja – finał debla kobiet: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
ATP Challenger, Poznań – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla

14:45 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
French Open, Paryż, Francja – finał mężczyzn: DOMINIC THIEM – RAFAEL NADAL na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:00
 ATP Challenger, Poznań – finał debla: ??? – ???
Ipla

18:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 ITU World Triathlon Series, Leeds, Wielka Brytania: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


00:45 Puchar Świata, Vail, USA: ZAWODY – MĘŻCZYŹNI na żywo
Eurosport Player


10:45 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player

12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Orlyonok, Rosja: WYŚCIG 1 MX 2 na żywo
*(o 21:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

12:05 Mistrzostwa Świata Supersport, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

12:55 
FIM World Endurance Championship – 8 Hours of Oschersleben: WYŚCIG na żywo
*(do 14:00 i od 16:00 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

13:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Orlyonok, Rosja: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(o 22:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

13:45 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Donington Park, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 15:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

15:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Orlyonok, Rosja: WYŚCIG 2 MX 2 na żywo
*(o 22:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

15:05 
Mistrzostwa Świata Supersport 300, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport Player

16:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Orlyonok, Rosja: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 23:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


18:30 Formuła 1 – Grand Prix Kanady: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla

19:10 Formuła 1 – Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
*(od 20:00 również w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w TVP Sport: Maciej Kurzajewski
Reporter w TVP Sport: Sebastian Parfjanowicz


20:05 Formuła 1 – Grand Prix Kanady: WYŚCIG na żywo
*(od 20:55 również w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eleven Sports 1: Andrzej Borowczyk – Filip Kapica
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański, Sławomir Kwiatkowski

22:10 Formuła 1 – Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w TVP Sport: Maciej Kurzajewski
Reporter w TVP Sport: Sebastian Parfjanowicz


14:30 Nice 1. Liga Żużlowa – 9. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla

14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 9. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – PGG ROW RYBNIK na żywo
Ipla

16:00 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Jakub Zborowski – Sławomir Kryjom (z Gorzowa)
Reporter: Mateusz Kędzierski

16:30 
PGE Ekstraliga – 8. kolejka: TRULY.WORK STAL GORZÓW – GET WELL TORUŃ na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel – Tomasz Bajerski (z Gorzowa)

18:30 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Marcin Majewski – Krzysztof Cegielski (z Częstochowy)
Reporter: Karolina Mikołajczyk, Łukasz Benz


19:00 
PGE Ekstraliga – 8. kolejka: FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Dawid Stachyra (z Częstochowy)

20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Gabriel Waliszko – Leszek Demski, Tomasz Gollob, Piotr Świderski

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:55
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:45 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki