Sport w TV: piątek – 16 marca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 28. kolejka: LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK 01:30 Copa Libertadores – grupa 7: CA INDEPENDIENTE – MILLONARIOS FC  Komentarz: Julian […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 28. kolejka: LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK



01:30 Copa Libertadores – grupa 7: CA INDEPENDIENTE – MILLONARIOS FC na żywo

Komentarz: Julian Kowalski

12:00
Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: LOSOWANIE na żywo
CANAL+ Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w nc+: Bartosz Gleń

13:00
Liga Europy UEFA – 1/4 finału: LOSOWANIE na żywo
CANAL+ Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w nc+: Piotr Domagała

17:30 Lotto Ekstraklasa – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 28. kolejka: PIAST GLIWICE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

18:25 2. Bundesliga – 27. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński
20:15 1.Liga – 21. kolejka: FC SLOVAN LIBEREC – ZBROJOVKA BRNO na żywo


20:25 
Lotto Ekstraklasa – 28. kolejka: LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

20:25 
Bundesliga – 27. kolejka: SC FREIBURG – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:30 
Nice 1. Liga – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

Komentarz: Bożydar Iwanow – Waldemar Prusik (z Legnicy)
Reporter: Paweł Ślęzak

20:40 
Nice 1. Liga – 22. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – WIGRY SUWAŁKI na żywo
Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Waldemar Prusik (z Legnicy)

20:40 Ligue 1 Conforama – 30. kolejka: AS MONACO – LILLE OSC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak

20:55 
La Liga Santander – 29. kolejka: LEVANTE UD – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała
23:15
Magazyn LIGI MISTRZÓW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski


12:00 Puchar Świata, Falun, Szwecja: SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
Eurosport PlayerIpla


11:05 Turniej im. Feliksa Stamma: FINAŁY KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło (z Warszawy)
Studio: Bogusław Solecki (z Warszawy)
Reporter: Aleksandra Rajewska

14:20
Turniej im. Feliksa Stamma: FINAŁY MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło (z Warszawy)
Studio: Bogusław Solecki (z Warszawy)
Reporter: Aleksandra Rajewska


19:00 PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, Orlando, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


11:50 Igrzyska Paraolimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – mecz o 5 miejsce: CZECHY – NORWEGIA na żywo


17:00
Extraliga – 1/4 Finału: MOUNTFIELD HK – BILI TYGRI LIBEREC na żywo


18:10 Polska Hokej Liga – 2. runda play-off: COMARCH CRACOVIA – TAURON GKS KATOWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Roman Steblecki (z Krakowa)
Studio: Olga Rybicka (z Krakowa)
Reporter: Anna Kozińska

19:25
DEL – 1/4 Finału: ADLER MANNHEIM – ERC INGOLSTADT na żywo


15:30 
Handzame Classic, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


15:45 Puchar Świata, Are, Szwecja: ZAWODY DRUŻYNOWE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:20 Puchar Świata, Seiseralm, Włochy: SLOPESTYLE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


19:55 Pro D2 – 27. kolejka: USON NEVERS – US DAX na żywo
Eurosport Player

19:55
Pro D2 – 27. kolejka: BIARRITZ OLYMPIQUE – AURILLAC RUGBY na żywo
Eurosport Player

19:55
Pro D2 – 27. kolejka: RC MASSY – USAP PERPIGNAN na żywo
Eurosport Player

19:55
Pro D2 – 27. kolejka: US CARCASSONNE – RC NARBONNE na żywo
Eurosport Player

19:55
Pro D2 – 27. kolejka: RC VANNES – US COLOMIERS na żywo
Eurosport Player

20:25
Pro D2 – 27. kolejka: AS BÉZIERS HERAULT – US MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player

20:30
Guinness Pro14 – 17. kolejka: EDINBURGH RUGBY – MUNSTER na żywo
Eurosport Player

20:30
Guinness Pro14 – 17. kolejka: CARDIFF BLUES – BENETTON RUGBY TREVISO na żywo
Eurosport Player


16:30 Vestel Venus League – 1/2 Finału: GALATASARAY STAMBUŁ – VAKIFBANK STAMBUŁ na żywo


18:00 PlusLiga – 26. kolejka: TREFL GDAŃSK – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz


17:30 Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: KWALIFIKACJE na żywo
*(od 18:00 w Eurosport 1 DE)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:00 Romanian Masters, Bukareszt, Rumunia: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Eurosport Player


19:00 Babilon MMA 3, Radom, Polska: SZYMON KOŁECKI – ŁUKASZ BOROWSKI na żywo
*(od 20:30 w Polsat Sport HD, od 23:10 również w Polsat HD)
IplaPolsat Sport HD
Komentarz: Maciej Turski – Dominik Durniat


17:30 Grasshopper Cup, Zurych, Szwajcaria: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player


01:00
WTA Tour, Indian Wells, USA – 1/4 finału: VENUS WILLIAMS – CARLO SUAREZ NAVARRO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz – Maciej Synówka

03:00 
ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/4 finału: ROGER FEDERER – HYEON CHUNG na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Lorek

20:00 
ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/4 finału: SAM QUERREY – MILOS RAONIC na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

22:00 
ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/4 finału: JUAN MARTIN DEL POTRO – PHILIPP KOHLSCHREIBER na żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak


19:00 Liga Mistrzów ETTU – 1/2 finału: TF LIEBHERR OCHSENHAUSEN OCHSENHAUSEN – BORUSSIA DUSSELDORF na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Tomasz Redzimski


14:00 
ITV Racing, Cheltenham, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


10:50 Moto 3, Grand Prix Kataru: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:45 
Moto 2, Grand Prix Kataru: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:45
Moto GP, Grand Prix Kataru: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:10
Moto 3, Grand Prix Kataru: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:05
Moto 2, Grand Prix Kataru: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

17:05
Moto GP, Grand Prix Kataru: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

inne
00:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

02:05
Igrzyska Paraolimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: DZIEŃ 7 na żywo


18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:30
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:15 
Magazyn SPORT na żywo


22:35 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki