Sport w TV: piątek – 21 lipca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA World Grand Prix – grupa H2: KOLUMBIA – POLSKA 03:55 International Champions Cup: MANCHESTER UNITED – MANCHESTER CITY Komentarz w Eleven: Marcin […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA World Grand Prix – grupa H2: KOLUMBIA – POLSKA


03:55
International Champions Cup: MANCHESTER UNITED – MANCHESTER CITY na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

08:00 
CONCACAF Gold Cup 2017, USA – 1/4 finału: JAMAJKA – KANADA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj

17:30
 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – ARKA GDYNIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55 Mistrzostwa Europy Kobiet, Deventer, Holandia – grupa B: SZWECJA – ROSJA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Krakowa)

20:25 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WISŁA KRAKÓW – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartosz Ignacik

20:30 Mistrzostwa Europy Kobiet, Tilburg, Holandia – grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:40 Mistrzostwa Europy Kobiet, Tilburg, Holandia – grupa B: NIEMCY – WŁOCHY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:55
Mecz towarzyski: OLYMPIQUE MARSYLIA – ATHLETIC BILBAO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Szymon Borczuch

22:30 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Krakowa)


19:15
Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200


14:00
The World Games, Wrocław, Polska: AEROBIK SPORTOWY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg, Alicja Rutkowska–Kucharska, Małgorzata Sobera

16:00
The World Games, Wrocław, Polska: AEROBIK SPORTOWY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg, Alicja Rutkowska–Kucharska, Małgorzata Sobera

17:00
The World Games, Wrocław, Polska: GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg, Alicja Rutkowska–Kucharska, Małgorzata Sobera

20:00
The World Games, Wrocław, Polska: GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA na żywo
Ipla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg, Alicja Rutkowska–Kucharska, Małgorzata Sobera


14:00
Open Championships: II RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person – Wojciech Pijanowski

21:00 
LPGA Tour – US Women’s Open conducted by USGA: II RUNDA premiera.200
Ipla


12:00 Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:15 Tour de France: ETAP 19 na żywo
*(od 16:05 w das Erste. od 13:45 w Rai Sport, od 15:00 w Rai 3, od 15:00 w S4C, od 14:00 w CT Sport, od 12:00 do 12:55 i od 15:00 w France 2 HD, od 12:55 do 15:00 w France 3, od 13:05 w TV 5 Monde Maghreb Orient)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:45 
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:00
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: KANADA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Filip Gawęcki – Maurycy Szpak

10:45
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: AUSTRALIA – JAPONIA na żywo
Ipla
Komentarz: Filip Gawęcki – Maurycy Szpak

12:30
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: USA – KOLUMBIA na żywo
Ipla
Komentarz: Filip Gawęcki – Maurycy Szpak

15:00
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: AUSTRALIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Filip Gawęcki – Maurycy Szpak

16:45
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: JAPONIA – KOLUMBIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Filip Gawęcki – Maurycy Szpak

18:30
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: USA – KANADA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Filip Gawęcki – Maurycy Szpak


15:15 Mistrzostwa Europy, Grosseto, Włochy: DZIEŃ 2  na żywo
*(o 23:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla


20:00
Diamentowa Liga, Monako, Monako: MITYNG na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Artur Partyka – Marek Plawgo

21:10 
Mistrzostwa Świata Niepełnosprawnych, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 – SESJA WIECZORNA na żywo


10:40 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry – grupa C: SERBIA – GRECJA na żywo


13:20 
Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry – grupa D: CHORWACJA – JAPONIA na żywo


15:30 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: ZAWODY na żywo


17:00
The World Games, Wrocław, Polska: ZAWODY na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski


10:00
The World Games, Wrocław, Polska: ZAWODY na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Arkadiusz Helsner

18:30
The World Games, Wrocław, Polska: ZAWODY na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Arkadiusz Helsner


11:50
World Grand Prix – grupa H2: KOLUMBIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

20:00
World Grand Prix – grupa G1: SERBIA – ROSJA na żywo
Ipla

20:05
World Grand Prix – grupa I1: BRAZYLIA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Robert Małolepszy – Krzysztof Ignaczak

22:10
World Grand Prix – grupa I1: USA – BELGIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Robert Małolepszy – Wojciech Drzyzga

22:30
World Grand Prix – grupa E1: SERBIA – ROSJA na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Kadziewicz – Maciej Jarosz


10:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: WIEŻA 10M – ELIMINACJE MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

15:30
Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: WIEŻA 10M – 1/2 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:25 
Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: TRAMPOLINA 3M – KOBIETY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport Player
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Jakub Puchow


09:00
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: JAZDA SZYBKA – WYŚCIG NA TORZE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marcin Lepa – Alicja Dworakowska

20:00
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: JAZDA SZYBKA – WYŚCIG NA TORZE premiera.200
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Lepa – Alicja Dworakowska


20:00
Mistrzostwa Świata, Lipsk, Niemcy: 1. KOLEJKA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


13:00
WTA Tour, Bukareszt, Rumunia – 1/4 finału: TATJANA MARIA – CARLA SUAREZ NAVARRO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

15:00 WTA Tour, Bukareszt, Rumunia – 1/4 finału: IRINA-CAMELIA BEGU – PAULINE PARMENTIER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski

17:00 WTA Tour, Bukareszt, Rumunia – 1/4 finału: ANASTASIJA SEVASTOVA – ANA BOGDAN na żywo
sport.tvp.pl

17:30
 ATP World Tour 250, Umag, Chorwacja – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Sylwester Sikora

19:30 WTA Tour, Bukareszt, Rumunia – 1/4 finału: JULIA GOERGES – ALEXANDRA DULGHERU na żywo
sport.tvp.pl

20:00
ATP World Tour 250, Umag, Chorwacja – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Sylwester Sikora


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200


09:00
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: ELIMINACJE MĘŻCZYZN na żywo
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Patryk Czermak

11:30
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: ELIMINACJE KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Patryk Czermak

18:00
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: FINAŁ KOBIET na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Patryk Czermak

19:30
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: CEREMONIA MEDALOWA MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Patryk Czermak

19:45
The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: CEREMONIA MEDALOWA KOBIET na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Patryk Czermak

inne
00:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


09:00 
The World Games, Wrocław, Polska: DZIEŃ 1 na żywo


18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


20:10 Magazyn SPORT na żywo
 


21:45
The World Games, Wrocław, Polska: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:00
The World Games, Wrocław, Polska: MAGAZYN PODSUMOWUJĄCY na żywo
Polsat Sport HDIpla


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny