Sport w TV: piątek – 25 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:45 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:15 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN  Komentarz: Robert Skrzyński […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


15:45 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 
CANAL+ Sport HD

16:15 Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD

17:30 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

17:55 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski

18:25 2. Bundesliga – 11. kolejka: HOLSTEIN KIEL – VFL BOCHUM na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

20:00 
PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD


20:25 
PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: LECH POZNAŃ – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski

20:25 Bundesliga – 9. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – 1. FC KOELN na żywo
Ipla

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński


20:30 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD

20:40 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – MIEDŹ LEGNICA na żywo
Polsat Sport HD

20:40 Serie A TIM – 9. kolejka: HELLAS VERONA – US SASSUOLO CALCIO na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski


20:55 LaLiga Santander – 10. kolejka: VILLAREAL CF – DEPORTIVO ALAVES na żywo

Komentarz: Michał Mitrut


20:55 Premier League – 10. kolejka: SOUTHAMPTON – LEICESTER CITY na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny


22:35 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD


16:50 Memoriał Leszka Drogosza, Kielce: STUDIO 
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

17:00 Memoriał Leszka Drogosza, Kielce: ZAWODY 
TVP Sport HD sport.tvp.pl

18:10 Gala Boksu Olimpijskiego, Warszawa: POLSKA – FINLANDIA 


19:00 Italian Boxing, Mediolan, Włochy: DANIELE SCARDINA – ILIAS ACHERGUI 



12:30 PGA European Tour – Portugal Masters, Quarteria, Portugalia: II RUNDA 

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

16:30 PGA European Tour – Portugal Masters, Quarteria, Portugalia: II RUNDA 

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

18:00 PGA European Tour – Portugal Masters, Quarteria, Portugalia: II RUNDA 

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

20:30 PGA Tour – Zozo Championship, Chiba, Japonia: II RUNDA 

Komentarz: Jacek Person


01:05 NHL – sezon zasadniczy: MONTREAL CANADIENS – SAN JOSE SHARKS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl


21:00 Six Days of London, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:00 NBA – Sezon Zasadniczy: HOUSTON ROCKETS – MILLWAUKEE BUCKS 


16:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


20:30 Energa Basket Liga – 5. kolejka: ARGED BMSLAM OSTRÓW WLKP. – KING SZCZECIN 


23:00 Euroliga – 4. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MEDIOLAN – FENERBAHCE BEKO STAMBUŁ


21:55 Turniej Towarzyski: POLSKA – ROSJA
sport.tvp.pl


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 3. kolejka: BKS STAL BIELSKO-BIAŁA – DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO 
Polsat Sport HD


17:00 Liga Mistrzów CEV: LOSOWANIE


14:00 ONE FC, Dżakarta, Indonezja: DAWN OF VALOR 
sport.tvp.pl


14:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/4 finału: MATTEO BERRETTINI – ANDREY RUBLEV
Polsat Sport HD

15:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1/4 finału: REILLY OPELKA – ROBERTO BAUTISTA AGUT


16:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/4 finału: DOMINIC THIEM – PABLO CARRENO BUSTA
Polsat Sport HD

17:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1/4 finału: JAN LENNARD STRUFF – ALEX DE MINAUR


17:30 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/4 finału: DIEGO SCHWARTZMAN – KAREN KHACHANOV


19:00 
ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1/4 finału: STEFANOS TSITSIPAS – FILIP KRAJINOVIC


19:30 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/4 finału: ALJAZ BEDENE – GAEL MONFILS


18:00 LOTTO Superliga – 5. kolejka: DOJLIDY BIAŁYSTOK – UKS WARTA KOSTRZYN NAD ODRĄ 



01:00 Moto3 – Grand Prix Australii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla

01:55 MotoGP – Grand Prix Australii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla

02:50 Moto2 – Grand Prix Australii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla

05:15 Moto3 – Grand Prix Australii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla

06:10 MotoGP – Grand Prix Australii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla

07:05 Moto2 – Grand Prix Australii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla

16:20 Mistrzostwa Świata Superbike, Doha, Katar: SUPERPOLE na żywo


17:10 
Mistrzostwa Świata Supersport, Doha, Katar: SUPERPOLE na żywo


17:50
Mistrzostwa Świata Supersport 300, Doha, Katar: SUPERPOLE na żywo


18:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Doha, Katar: WYŚCIG 1 na żywo



12:50 Ferrari Challenge Europe, Mugello, Włochy: NORTH AMERICA – WYŚCIG 1 


14:45 Ferrari Challenge Europe, Mugello, Włochy: ASIA PACIFIC – WYŚCIG 1 


16:30 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Ipla

16:35 Ferrari Challenge Europe, Mugello, Włochy: EUROPE – WYŚCIG 1 


16:55 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

18:30 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Ipla

20:30 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Ipla

20:55 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

22:30 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Ipla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:15 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:20 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart