Sport w TV: piątek – 31 sierpnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: LECHIA GDAŃSK – KORONA KIELCE 00:30 Copa Libertadores – 1/8 finału: CLUB LIBERTAD – CA BOCA JUNIORS  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: LECHIA GDAŃSK – KORONA KIELCE


00:30 Copa Libertadores – 1/8 finału: CLUB LIBERTAD – CA BOCA JUNIORS na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

02:45
Copa Libertadores – 1/8 finału: SE PALMEIRAS – CLUB CERRO PORTENO na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

13:00 Liga Europy UEFA – faza grupowa: LOSOWANIE na żywo
Polsat Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie: Mateusz Borek – Roman Kołtoń

17:00 
Magazyn LA LIGA SHOW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

17:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Gabriel Rogaczewski

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:30
Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Opola)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:40 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: ODRA OPOLE – CHROBRY GŁOGÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Opola)

17:55 Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Ipla

19:55 
La Liga Santander – 3. kolejka: GETAFE CF – REAL VALLADOLID na żywo
Ipla
Komentarz: 
Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Gdańska)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński


20:20
Bundesliga – 2. kolejka: HANNOVER 96 – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Edward Durda – Krzysztof Przytuła

20:25 Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: LECHIA GDAŃSK – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdańska)

20:25
Serie A – 3. kolejka: AC MILAN – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Dumanowski

21:55 
La Liga Santander – 3. kolejka: SD EIBAR – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

22:00 
La Liga Santander – 3. kolejka: VILLARREAL CF – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

22:30 
Lotto Ekstraklasa – 7. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Gdańska)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński


20:00 Gala Boksu Zawodowego, Kałuszyn: MICHAŁ OLAŚ – RAIN KARLSON na żywo
Polsat Sport HDIpla


19:00
Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa G: REKORD BIELSKO-BIAŁA – RACING FUTSAL LUKSEMBURG na żywo



11:30
PGA European Tour – Made In Denmark, Aarhus, Dania: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:30 PGA European Tour – Made In Denmark, Aarhus, Dania: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:30
PGA Tour – Dell Technologies Championship, Norton, USA: I RUNDA na żywo



17:20 
Hokejowa Liga Mistrzów – 1. kolejka, grupa C: GKS TYCHY – IFK HELSINKI na żywo
Eurosport Player


14:30
Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:15
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Diamentowa Liga, Bruksela, Belgia: MITYNG na żywo
Ipla


18:00 PGNIG Superliga – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal, Tomasz Rosiński (z Opola)
Reporter: Bartosz Ignacik

18:25 
PGNIG Superliga – 1. kolejka: GWARDIA OPOLE – PGE VIVE KIELCE na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Opola)


19:50 Pro D2 – 3. kolejka: AURILLAC – CARCASSONNE na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 3. kolejka: SOYAUX ANGOULÊME – MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 3. kolejka: MASSY – BAYONNE na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 3. kolejka: BOURG-EN-BRESSE – PROVENCE RUGBY na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 3. kolejka: VANNES – NEVERS na żywo
Eurosport Player

20:20
Pro D2 – 3. kolejka: COLOMIERS – OYONNAX na żywo
Eurosport Player


11:00 Mistrzostwa Polski, Kraków: ĆWIERĆFINAŁ na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00 
Mistrzostwa Polski, Kraków: ĆWIERĆFINAŁ na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 
Mistrzostwa Polski, Kraków: ĆWIERĆFINAŁ na żywo
Ipla


01:00 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

01:00
US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: GAEL MONFILS – KEI NISHIKORI na żywo
Eurosport PlayerIpla

01:15 
US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: NOVAK DJOKOVIC – TENNYS SANDGREN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:00
US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: MARIA SHARAPOVA – SORANA CIRSTEA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: LESIA TSURENKO – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00
US Open, Nowy Jork, USA: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player

17:30
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:00
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:15 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla


10:30 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

10:55
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

12:30
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

14:30
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:30
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla


17:45 1. Liga Żużlowa – 1/2 finału: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla

17:55
1. Liga Żużlowa – 1/2 finału: LOKOMOTIV DAUGAVPILS – SPEED CAR MOTOR LUBLIN na żywo
Ipla

inne
17:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki