Sport w TV: piątek – 5 lutego 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Serie A –  21. kolejka: ACF FIORENTINA – INTER MEDIOLAN 15:30 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Piotr Laboga 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  Redakcja: Adrian Olek 16:30 Magazyn PREMIER […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Serie A –  21. kolejka: ACF FIORENTINA – INTER MEDIOLAN


15:30 Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Piotr Laboga

16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 

Redakcja: Adrian Olek

16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 

Redakcja: Piotr Glamowski

17:40 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Maciej Klimek

17:55 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: LECHIA GDAŃSK – WARTA POZNAŃ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Zając – Franciszek Zalewski

18:25 2. Bundesliga – 20. kolejka: FC ERZGEBIRGE AUE – HAMBURGER SV 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

19:00 Bundesliga – 20. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 22:00)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

19:55 Bundesliga – 20. kolejka: HERTHA BSC – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk – Kamil Aleksandrowicz

19:55
Liga NOS – 17. kolejka: CS MARITIMO – SPORTING CP 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

20:00 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Cezary Olbrycht

20:25 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: LECH POZNAŃ – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Adrian Kozioł


20:40 Serie A –  21. kolejka: ACF FIORENTINA – INTER MEDIOLAN 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:55 LaLiga Santander – 22. kolejka: CD ALAVES – REAL VALLADOLID na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda


10:30 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 1. ŚLIZG DWÓJEK KOBIET

Komentarz: Adam Łuczka, Grzegorz Pajda

12:05 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 2. ŚLIZG DWÓJEK KOBIET

Komentarz: Adam Łuczka, Grzegorz Pajda


23:15 Magazyn RING TVP SPORT na żywo

Studio: Piotr Jagiełło


20:00 PGA European Tour – Saudi International, King Abdullah Economic City, Arabia Saudyjska: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

22:00 PGA Tour – Waste Management Phoenix Open, Scottsdale, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


19:55 Puchar Polski – finał: STUDIO 

Studio: Olga Rybicka (z Katowic)
Reporter: Anna Kozińska

20:15 Puchar Polski – finał: JKH GKS JASTRZĘBIE – RE-PLAST UNIA OŚWIĘCIM 

Komentarz: Jacek Laskowski – Krzysztof Zapała (z Katowic)


01:30 NBA: DALLAS MAVERICKS – GOLDEN STATE WARRIORS

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

17:25 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


17:30 Energa Basket Liga – 10. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI 
Ipla

21:00 Turkish Airlines Euroliga – 24. kolejka: FENERBAHCE BEKO STAMBUŁ – ZENIT SANKT PETERSBURG 



17:25 IAAF World Indoor Tour, Berlin, Niemcy: MITYNG na żywo

Komentarz: Jarosław Idzi – Sebastian Chmara


11:20 Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: ZJAZD MĘŻCZYZN 

Komentarz: Marcin Szafrański


20:30 Puchar Świata, Deer Valley, USA: JAZDA PO MULDACH PODWÓJNYCH

Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


16:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD
Ipla


17:30 Tauron Liga – 19. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 
Polsat Sport HDIpla


20:30 PlusLiga – 24. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 
Polsat Sport HDIpla


13:25 Puchar Świata Kobiet, Hinzenbach, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY 

Komentarz w Eurosporcie: Jakub Pieczatowski
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Gułajewski

17:00 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO 
*(również o 18:45)

Studio: Paweł Kuwik – Jakub Pieczatowski
Reporter: Kacper Merk

17:30 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KWALIFIKACJE 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek – Mateusz Stóf



13:45 Shoot-Out, Milton Keynes, Wielka Brytania: I RUNDA 
*(do 18:00)
Eurosport Player


19:45 Shoot-Out, Milton Keynes, Wielka Brytania: I RUNDA 
*(do 00:00)



13:30 One Championship – Unbreakable III, Kallang, Singapur: STAMP FAIRTEX – ALYONA RASSOHYNA

Komentarz w Fightklubie: Krzysztof Sendecki
Komentarz w TVP Sport: Patryk Prokulski, Maciej Turski


00:00 ATP Cup, Melbourne, Australia – grupa A: SERBIA – NIEMCY na żywo
*(do 04:30)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Filip Gawęcki; Tomasz Lorek

00:00 ATP Cup, Melbourne, Australia – grupa B: HISZPANIA – GRECJA na żywo
*(do 04:30)
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

00:00 WTA Tour – Yarra Valley Classic, Melbourne, Australia – 1/4 finału: ASHLIEGH BARTY – SHELBY ROGERS 


00:30 ATP World Tour 250, Melbourne, Australia – 3. runda: JORDAN THOMPSON – MARIO VILELLA MARTINEZ 


01:00 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 3. runda: WIKTORIA AZARENKA – JULIJA PUTINCEWA 


01:00 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 3. runda: MARIA SAKKARI – LEYLAH FERNANDEZ 


01:30 WTA Tour – Yarra Valley Classic, Melbourne, Australia – 1/4 finału: GARBIÑE MUGURUZA – SOFIA KENIN 

Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

02:00 ATP World Tour 250, Melbourne, Australia – 3. runda: BORNA ĆORIĆ – NICK KYRGIOS


03:00 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 3. runda: BETHANIE MATTEK-SANDS – ANETT KONTAVEIT 


03:00 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 3. runda: ONS JABEUR – ANGELIQUE KERBER 


03:30 WTA Tour – Yarra Valley Classic, Melbourne, Australia – 1/4 finału: SERENA WILLIAMS – DANIELLE COLLINS 

Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

04:00 ATP World Tour 250, Melbourne, Australia – 3. runda: STAN WAWRINKA – ALEX BOLT 
*(od 06:30 w Eurosporcie 1 HD)

Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Furjan

05:30 WTA Tour – Yarra Valley Classic, Melbourne, Australia – 1/4 finału: MARKÉTA VONDROUŠOVÁ –  NADIA PODOROSKA 


07:00 WTA Tour – Gippsland Trophy, Melbourne, Australia – 1/4 finału: SIMONA HALEP – JEKATERINA ALEKSANDROWA 


08:30 ATP Cup, Melbourne, Australia – grupa C: AUSTRIA – FRANCJA na żywo
*(do 12:30)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

08:30 ATP World Tour 250, Melbourne, Australia – 1/4 finału: BORNA ĆORIĆ – DANIEL EVANS

Komentarz: Marek Furjan; Tomasz Wolfke

08:45 WTA Tour – Gippsland Trophy, Melbourne, Australia – 1/4 finału: IRINA-CAMELIA BEGU – NAOMI OSAKA 

Komentarz: Michał Lewandowski – Dawid Celt

10:20 WTA Tour – Gippsland Trophy, Melbourne, Australia – 1/4 finału: ELISE MERTENS – ELINA SWITOLINA 

Komentarz: Bartosz Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka


20:25 Magazyn THIS IS SPEEDWAY 

Redakcja: Łukasz Benz


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:40 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart