Sport w TV: sobota – 10 grudnia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. HIT DNIA Skoki narciarskie: PUCHAR ŚWIATA W LILLEHAMMER pu 11:00 Liga Mistrzów […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

HIT DNIA Skoki narciarskie: PUCHAR ŚWIATA W LILLEHAMMER

piłka nożnapu
11:00 Liga Mistrzów UEFA – grupa C: FC BARCELONA – BORUSSIA M’GLADBACH premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
nSport+ HD
Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki

11:00
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
Jedenaście
Studio: Krzysztof Stanowski

11:00
 
TFF 1.Lig – 14. kolejka: SIVASSPOR – GOZTEPE na żywo
TRT 3 Spor

12:50
 Pari-Match League – 18. kolejka: VOLYN LUTSK – VORSKLA na żywo
2+2

12:55 
La Liga Santander – 15. kolejka: CA OSASUNA – FC BARCELONA na żywo
JedenaścieIdman TV
Komentarz w Eleven HD: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

13:00
2.Bundesliga – 16. kolejka: VFL BOCHUM 1848 – TSV 1860 MUNCHEN na żywo
Eurosport Player

13:00
2.Bundesliga – 16. kolejka: FC KAISERSLAUTERN – FC ERZGEBIRGE AUE na żywo
Eurosport Player

13:25 Premier League – 15. kolejka: WATFORD FC – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

Komentarz: Bartosz Gleń – Rafał Nahorny

13:40
Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:30
Indian Super League – 1/2 Finału: ATLETICO DE KOLKATA – MUMBAI CITY na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Andrzej Juskowiak

15:10
LOTTO Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Łęcznej)
Reporterzy: Sonia Śledź, Grzegorz Milko

15:15
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
Bundesliga – 14. kolejka: BAYERN MONACHIUM – VFL WOLFSBURG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
Bundesliga – 14. kolejka: FC KOELN – BORUSSIA DORMTUND na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 14. kolejka: HAMBURGER SV – FC AUGSBURG na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 14. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – RB LEIPZIGna żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 14. kolejka: SC FREIBURG – SV DARMSTADT 98 na żywo
Eurosport Player

15:25
LOTTO Ekstraklasa – 19. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Łęcznej)
Reporterzy: Sonia Śledź, Grzegorz Milko

15:55
Tipico Bundesliga – 19. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – RZ PELLETS WAC na żywo
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

16:10 
La Liga Santander – 15. kolejka: REAL SOCIEDAD – VALENCIA CF na żywo
Jedenaście
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

16:30
TFF 1.Lig – 14. kolejka: BALIKSEIRSPOR – SANLIURFASPOR na żywo
TRT 3 Spor

16:55
 Ligue 1 – 17. kolejka: GIRONDINS BORDEAUX – AS MONACO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

17:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Krzysztof Marciniak – Andrzej Juskowiak

17:40
LOTTO Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Piotr Laboga, Filip Surma

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 19. kolejka: WISŁA PŁOCK – RUCH CHORZÓW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Piotr Laboga, Filip Surma

17:55
Serie A – 16. kolejka: FC CROTONE – PESCARA CALCIO na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:25 
Premier League – 15. kolejka: LEICESTER CITY – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

Komentarz: Marcin Rosłoń – Krzysztof Przytuła

18:25
La Liga Santander – 15. kolejka: UD LAS PALMAS – CD LEGANES na żywo
Jedenaście
Komentarz: Dominik Guziak – Paweł Wilkowicz

18:25
 
Bundesliga – 14. kolejka: HERTHA BSC – WERDER BREMA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:25
Tipico Bundesliga – 19. kolejka: SV MATTERSBURG – FC ADMIRA WACKER MODLING na żywo
Sportklub
Komentarz: Jakub Polkowski

18:50
Sky BET Championship – 20. kolejka: PRESTON NORTH END – BLACKBURN ROVERS na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:55
 Ligue 1 – 17. kolejka: FC NANTES – SM CAEN na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Michał Mitrut – Stefan Białas

20:00
Lotto Ekstraklasa: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Krakowa)

20:25
LOTTO Ekstraklasa – 19. kolejka: WISŁA KRAKÓW – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

20:30
Premier League – 15. kolejka: ARSENAL FC – STOKE CITY premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Piotr Domagała – Przemysław Rudzki

20:40
 
La Liga Santander – 15. kolejka: REAL MADRYT – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Eleven SportsIdman TV
Komentarz w Eleven HDMarcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Serie A – 16. kolejka: UC SAMPDORIA – SS LAZIO na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

22:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD


22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Michał Wodziński

biathlon
11:30 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport HDIplaZDF HDČT Sport
14:30 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport NewsIplaZDF HDČT Sport

biegi narciarskie
11:00 Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: BIEG NA 15 KM KOBIET ST. DOWOLNYM na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerRai sport 2

14:30 
Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: BIEG NA 30 KM MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
Eurosport PlayerRai sport 2

boks
07:30
Gala, Auckland, Nowa Zelandia: JOSEPH PARKER – ANDY RUIZ na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Momot – Maciej Sulęcki

17:30
Gala, Wrocław: STUDIO na żywo
Polsat Sport Fight HDPolsat Sport HDIpla

18:00
Gala, Wrocław: KRZYSZTOF „DIABLO” WŁODARCZYK – LEON HARTH na żywo
Polsat Sport Fight HDPolsat Sport HDIpla

18:30
Gala, Manchester, Wielka Brytania: ANTHONY JOSHUA – ERIC MOLINA na żywo
*(od 23:00 w Polsat Sport HD i Polsat Sport Fight HD, od 21:15 w 2+2)
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport Fight HDPolsat Sport HDIpla2+2

22:30
Gala, Wrocław: STUDIna żywo
Polsat Sport Fight HDPolsat Sport HDIpla

golf
05:30 PGA European Tour – UBS Hong Kong Open, Hong Kong: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
02:30 NHL: CHICAGO BLACKHAWKS – NEW YORK RANGERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Piotr Chłystek

kolarstwo torowe
20:30 Six-Day Race, Amsterdam, Holandia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka kobiet
13:30 KBSL – 7. kolejka: MERSIN BSB – FENERBAHCE na żywo
TRT 3 Spor

19:07 Tauron Basket Liga – 11. kolejka: CCC POLKOWICE – PGE MKK SIEDLCE na żywo
TVP 3 Wrocław

koszykówka mężczyzn
02:00 NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

14:00
Super Ligi – 10. kolejka: BESIKTAS SOMPO JAPAN – TOFAS na żywo
Sportklub

łyżwiarstwo figurowe
14:00 Puchar Świata – Final Grand Prix: PROGRAM DOWOLNY JUNIORÓW na żywo
Eurosport Player

15:20 Puchar Świata – Final Grand Prix: PROGRAM DOWOLNY JUNIORÓW PAR TANECZNYCH na żywo
Eurosport Player

16:20 Puchar Świata – Final Grand Prix:  PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH na żywo
sport.tvp.plEurosport Player

19:00 
Puchar Świata – Final Grand Prix:  PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK na żywo
sport.tvp.plEurosport Player

20:20 
Puchar Świata – Final Grand Prix:  PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW na żywo
sport.tvp.plEurosport Player

łyżwiarstwo szybkie
14:25 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki

narciarstwo alpejskie
09:15 
Puchar Świata,Val d’Isère, Francja – gigant mężczyzn: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HDRai sport 1

10:30 Puchar Świata, Sestrieres, Włochy – gigant kobiet: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HDRai sport 1

12:30 Puchar Świata,Val d’Isère, Francja – gigant mężczyzn: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HDRai sport 1


13:30 Puchar Świata,Sestrieres, Włochy – gigant kobiet: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HDRai sport 1

narciarstwo dowolne
13:15 Puchar Świata, Val Thorens, Francja: SKI CROSS na żywo
*(o 13:15 premiera.200 w Eurosport HD , o 15:35 premiera.200 w ZDF HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDZDF HD
1
8:30
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: JAZDA PO MULDACH na żywo
Eurosport Player


16:05 Mistrzostwa Europy – grupa 1: NIEMCY – SERBIA na żywo
sport.tvp.plSport 1 Germany

18:20 Mistrzostwa Europy – grupa 1: SZWECJA – HOLANDIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:35 
Mistrzostwa Europy – grupa 1: HISZPANIA – FRANCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

piłka ręczna mężczyzn
17:45 PGNiG Superliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Puław)
Reporter: Bartosz Ignacik

17:55
PGNiG Superliga – 15. kolejka: KS AZOTY PUŁAWY – SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Puław)
Reporter: Bartosz Ignacik

18:05
ExtraLiga – 14. kolejka: SKKP HANDBALL BRNO – HK FCC MESTO LOVOSICE na żywo
ČT Sport

20:30
Liga Loterias ASOBAL – 15. kolejka: BADA HUESCA – FC BARCELONA LASSA premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kacper Merk

pływanie
00:25 Mistrzostwa Świata, Windsor, Kanada: DZIEŃ 4 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plRai sport 1
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz

rajdy samochodowe
18:00 54. Rajd Barbórka: KRYTERIUM KAROWA na żywo
sport.tvp.plTVP 3 Warszawa

rugby
16:15 European Rugby Champions Cup – grupa 1: MUSTER RUGBY – LEICESTER TIGERS na żywo
Polsat Sport News Ipla

saneczkarstwo
08:30 Puchar Świata, Whistler, Kanada: ZAWODY premiera.200
*
(o 11:05 premiera.200 w ZDF HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HD

siatkówka kobiet
11:00 Vestel Venus Sultan League – 9. kolejka: VAKIFBANK STAMBUŁ – CANAKKALE BLD. na żywo
NTV Spor

14:00 Vestel Venus Sultan League – 9. kolejka: GALATASARAY – FENERBAHCE STAMBUŁ na żywo
NTV Spor

20:20 Serie A1 – 9. kolejka: SUDITROL BOLZANO – METALLEGHE MONTICHIARI na żywo
Rai sport 1

short-track
08:00 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 13. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ONICO AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00 
Plusliga – 13. kolejka: AZS CZĘSTOCHOWA – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport NewsIpla

skoki narciarskie
15:50 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 1 HD

Studio: Maciej Jabłoński – Apoloniusz Tajner, Rafał Kot

15:45 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

15:45
 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: KONKURS KOBIET premiera.200
ZDF HD

16:00 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP 1 HDZDF HD
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Stanisław Snopek (z Lillehammer)
Reporter: Sebastian Szczęsny

sporty motorowe
20:00 Grand Prix Polski Superenduro, Kraków: ZAWODY na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Krakowa)

sporty walki
03:00 UFC Fight Night 102, Albany, USA: DERRICK LEWIS – SZABIL ABDURACHIMOW na żywo
Extreme Sport Channel


17:00 Glory 36: SITTICHAI SITSONGPEENONG – MARAT GRIGORIAN na żywo
Fightklub

22:45 Glory Collision: RICO VERHOEVEN – BADR HARI na żywo
Eleven Sports

żeglarstwo
02:30 Sailing World Cup: DZIEŃ 1 na żywo
Sportklub

14:45 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD

inne
22:40 Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD


23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny