Sport w TV: sobota – 10 marca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Oslo 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:55 La Liga Santander – 28. kolejka: SD EIBAR – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Oslo


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55
La Liga Santander – 28. kolejka: SD EIBAR – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

12:55 
2. Bundesliga – 26. kolejka: FC ST. PAULI – EINTRACHT BRAUNSCHWEIGER TSV na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

12:55
Regionalliga Bayern – 27. kolejka: SPVGG BAYREUTH – VFB EICHSTATT na żywo


13:00
Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN premiera.200

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Tomasz Lipiński
Reporter: Adam Westfal

13:00
 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25 
Premier League – 30. kolejka: MANCHESTER UNITED – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz w NC+: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:50
Primavera 1 – 23. kolejka: ACF FIORENTINA U19 – JUVENTUS FC U19 na żywo


15:00 
Bundesliga – 26. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Kazimierz Węgrzyn (z Nowego Sącza)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – PIAST GLIWICEna żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Kazimierz Węgrzyn (z Nowego Sącza)

15:25 Bundesliga – 26. kolejka: BAYERN MONACHIUM – HAMBURGER SV na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

15:25 
Bundesliga – 26. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

15:25 
Bundesliga – 26. kolejka: HERTHA BSC – SC FREIBURG na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:55 
Premier League – 30. kolejka: WEST BROMWICH ALBION – LEICESTER CITY na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:55 
Tipico Bundesliga – 26. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – SK RAPID WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

16:10 
La Liga Santander – 28. kolejka: SEVILLA FC – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

16:55 
Ligue 1 Conforama – 29. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – FC METZ na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Stefan Białas

17:30 
Bundesliga – 26. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Paweł Kapusta

17:30 
Nice 1. Liga – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Adam Sławiński

17:40 
Nice 1. Liga – 21. kolejka: GKS KATOWICE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Katowic)

17:40 Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – CRACOVIA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)

18:00
 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:25 
Premier League – 30. kolejka: CHELSEA FC – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

18:25
Bundesliga – 26. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

18:25
Championship – 37. kolejka: ASTON VILLA – WOLVERHAMPTON WANDERERS na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25
La Liga Santander – 28. kolejka: GETAFE CF – UD LEVANTE na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:25
Tipico Bundesliga – 26. kolejka: FC FLYERALARM ADMIRA – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ  na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

18:35
1.Liga – 20. kolejka: FK TEPLICE – FC FASTAV ZLIN na żywo


18:55
Major League Soccer – 2. kolejka: COLUMBUS CREW – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport Player

19:40
Eredivisie – 27. kolejka: WILLEM II – PSV EINDHOVEN  na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

20:10 Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła (z Płocka)
Reporterzy: Paulina Bojarska – Adam Westfal

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 27. kolejka: WISŁA PŁOCK – KORONA KIELCE na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła (z Płocka)

20:30
 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:30 
La Liga Santander – 28. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Marcin Pawłowski

20:40 
La Liga Santander – 28. kolejka: MALAGA CF – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Serie A – 28. kolejka: HELLAS WERONA – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

21:30
Major League Soccer – 2. kolejka: REAL SALT LAKE – LOS ANGELES FC na żywo
Eurosport Player

22:15 
Tipico Bundesliga – 26. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – SKN ST. POLTEN premiera.200

Komentarz: Julian Kowalski

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo

Studio: Michał Wodziński – Grzegorz Mielcarski

22:50
 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200


23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200


23:55
(sb/nd) Major League Soccer – 2. kolejka: CHICAGO FIRE – KANSAS CITY CHIEFna żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


21:30 Gala Boksu, Struer, Dania: DINA THORSLUND – ALICIA ASHLEY na żywo


13:30
 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa

16:35 
Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG SZTAFETOWY MIESZANY na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport News: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


14:20 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: 50 KM ST. DOWOLNYM MĘŻCZYZN na żywo
*(o 18:45 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HD
Ipla


08:30 
PGA European Tour – Hero Indian Open, New Delhi, Indie: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

11:00 
PGA European Tour – Hero Indian Open, New Delhi, Indie: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – Valspar Championship, Palm Harbor, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – DETROIT RED WINGS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki

15:50 
Extraliga – 1/8 Finału: HC SPARTA PRAGA – WHITE TIGERS LIBEREC na żywo


17:50
Polska Hokej Liga – 2. runda play-off: GKS TYCHY – TATRASKI PODHALE NOWY TARG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Wojciech Tkacz (z Tychów)
Studio: Olga Rybicka (z Tychów)
Reporter: Anna Kozińska

22:05 
NHL: LOS ANGELES KINGS – ST. LOIUS BLUES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Michał Ruszel


11:15 UCI MTB World Cup, Stellenbosch, RPA: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo


15:15
UCI MTB World Cup, Stellenbosch, RPA: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo


13:30 
Paryż – Nicea, Francja: ETAP 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

15:00 
Tirreno -Adriatico, Włochy: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz – Daniel Marszałek


09:45
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: SKOKI na żywo
Eurosport Player
Ipla

13:15
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG NA 10 KM na żywo
*(o 14:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


12:00 KBLS – 20. kolejka: BOTAS – GALATASARAY na żywo


01:30 NBA: TORONTO RAPTORS – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 20. kolejka: BANVIT BK – YESIL GIRESAN BELEDIYE SPOR na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

15:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 20. kolejka: ISTAMBUŁ BBSK – TOFAS na żywo


15:55 
Mistrzostwa Świata w wieloboju, Amsterdam, Holandia: 500M MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

20:40
Mistrzostwa Świata w wieloboju, Amsterdam, Holandia: 5000M KOBIET na żywo
*(od 21:00 w CT Sport)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Bogusław Solecki

21:30
Mistrzostwa Świata w wieloboju, Amsterdam, Holandia: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


09:15 Puchar Świata, Ofterschwang, Niemcy: SLALOM KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:30
Puchar Świata, Kvitfjell, Norwegia: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:30 
Puchar Świata, Ofterschwang, Niemcy: SLALOM KOBIET – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 EHF Liga Mistrzyń  – grupa 1: ROSTÓW-DON – CSM BUKARESZT premiera.200

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź


20:30 Liga ASOBAL – 21. kolejka: QUABIT GUADALAJARA – ABANCA ADEMAR LEON premiera.200

Komentarz: Kacper Merk


08:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Meksyku: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak

18:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Meksyku: OS13 – EL BRINCO 1 na żywo

Komentarz: Cezary Gutkowski


15:10 Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka: IRLANDIA – SZKOCJA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Robert Małolepszy

17:40 
Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka: FRANCJA – ANGLIA na żywo

Komentarz w Canal+ Now: Robert Małolepszy


13:00 Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga, Łukasz Kadziewicz, Damian Dacewicz


14:45 Puchar Polski – 1/2 Finału: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – ENEA PTPS PIŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur

18:00 Puchar Polski – 1/2 Finału: E.LECLERC RADOMKA RADOM – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur

19:25
Bundesliga – 18. kolejka: ALLIANZ MTV STUTTGART – SSC PALMBERG SCHWERIN na żywo


20:25 Serie A1 – 22. kolejka: SAUGELLA TEAM MONZA – FOPPAPEDRETTI BERGAMO na żywo

Komentarz w nSport+: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek-Radecka


14:30 Dywizja 1 – 1/4 Finału: ZIRAAT BANKASI – ISTAMBUŁ BBSK na żywo


16:30 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Kurzajewski
Reporterzy: Michał Regulski, Filip Czyszanowski

17:00 
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
*(od 17:15 także w Eurosport 1 HD, od 18:15 w ZDF HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz


11:00 Gibraltar Open: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:15 
Gibraltar Open: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla


14:25 Puchar Świata, Scuol, Szwajcaria: GIGANT RÓWNOLEGŁY  na żywo


15:50 Puchar Świata, Moskwa, Rosja: SNOWBOARDCROSS na żywo
*(o 23:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


19:00 Fight Exclusive Night 20: STANISŁAW ZANIEWSKI – RADOSŁAW PACZUSKI na żywo
*(od 20:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Janisz – Tomasz Marciniak

23:00 
Magazyn UNITED FIGHTING ALLIANCE premiera.200


00:00 WTA Tour, Indian Wells, USA – 2. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Łuczak

01:00 
ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

03:30 
ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

20:00 
ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA – 2. runda: STEFANOS TSITSIPAS – DOMINIC THIEM na żywo
Ipla


20:00 
WTA Tour, Indian Wells, USA – 2. runda: MADISON KEYS – DANIELLE COLLINS na żywo
sport.tvp.pl

22:00 
ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA – 2. runda: PABLO CUEVAS – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Ipla

22:00 
WTA Tour, Indian Wells, USA – 2. runda: VENUS WILLIAMS – SORANA CIRSTEA na żywo
sport.tvp.pl
inne
01:30 
Igrzyska Paraolimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: DZIEŃ 1 na żywo


15:30 
Igrzyska Paraolimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
TVP Sport HD

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:10 Magazyn SPORT na żywo


21:30 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam