Sport w TV: sobota – 11 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: IFK KRISTIANSTAD – ORLEN WISŁA PŁOCK 13:55 Mecz Towarzyski: ROSJA – ARGENTYNA  Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: IFK KRISTIANSTAD – ORLEN WISŁA PŁOCK


13:55 Mecz Towarzyski: ROSJA – ARGENTYNA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński

15:30
Eliminacje Mistrzostw Europy U21 2019 – grupa 1: CZECHY – SAN MARINO na żywo


17:30
Mecz Towarzyski: KATAR – CZECHY na żywo


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – baraż: DANIA – IRLANDIA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz w Polsat Sport HD: Mateusz Borek – Tomasz Hajto

21:20 Mecz Towarzyski: HISZPANIA – KOSTARYKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

23:30 
Magazyn ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA 2018 na żywo
Polsat Sport HD Ipla


05:00 Grand Prix Gold Series – Macau Open: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


09:00 PGA European Tour – Nedbank Golf Challenge hosted by Gary Player, Sun City, RPA : III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

18:00 PGA Tour – OHL Classic at Mayakoba, Plata del Carmen, Meksyk: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: WASHINGTON CAPITALS – PITTSBURGH PENGUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Patryk Rokicki

12:20 
Karjala Cup: SZWAJCARIA – ROSJA na żywo


15:45 
Deutschland Cup: NIEMCY – SŁOWACJA na żywo


19:00 
NHL: NEW YORK RANGERS – EDMONTON OILERS na żywo


16:00 Global Champions Tour, Doha, Katar: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 Mistrzostwa Świata Opem, Marrakesz, Maroko: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


19:15 Puchar Świata, Manchester, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
Eurosport Player


17:30 Eliminacje Mistrzostw Europy 2019 – grupa B: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55
Eliminacje Mistrzostw Europy 2019 – grupa B: POLSKA – BIAŁORUŚ na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Wałbrzycha)
Reporter: Kacper Tomczyk


03:00 NBA: SAN ANTONIO SPURS – MILWAUKEE BUCKS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

12:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 6. kolejka: GAZIENTEP BASKETBOL – TRABZONSPOR MEDICAL PARK na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

12:30
Polska Liga Koszykówki – 7. kolejka: ROSA RADOM – STELMET BC ZIELONA GÓRA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

15:00 Tahincioğlu Basketball Super League – 6. kolejka: GALATASARAY ODEABANK – BUYUKCEKMECE na żywo


11:30 ISU Puchar Świata – NHK Trophy, Osaka, Japonia: TANIEC KRÓTKI na żywo
*(o 11:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla

06:40 ISU Puchar Świata – NHK Trophy, Osaka, Japonia: PARY – PROGRAM DOWOLNY premiera.200
*(o 10:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla

08:30 ISU Puchar Świata – NHK Trophy, Osaka, Japonia: SOLISTKI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

11:30 ISU Puchar Świata – NHK Trophy, Osaka, Japonia: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport Player
Komentarz w TVP Sport HD: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński


13:55 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki


09:45 Puchar Świata, Levi, Finlandia: SLALOM KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:45
Puchar Świata, Levi, Finlandia: SLALOM KOBIET – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:45 PGNiG Superliga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Głogowa)
Reporter: Joanna Cedrych

12:55
PGNiG Superliga – 9. kolejka: SPR CHROBRY GŁOGÓW – KPR GWARDIA OPOLE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Głogowa)

15:55
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: IFK KRISTIANSTAD – ORLEN WISŁA PŁOCK  na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport HD: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Kristianstad)
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:25 
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: MOL-PICK SZEGED – HBC NANTES  na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+ HD: Piotr Karpiński – Grzegorz Tkaczyk
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Michał Świrkula

18:10
DKB Handball Bundesliga – 12. kolejka: SC DHFK LEIPZIG – RHEIN-NECKAR LOWEN na żywo

Komentarz w Sportklub: Kamil Gapiński


12:15 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: ZAPOWIEDŹ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Łukasz Siudak


15:30 Mecz Towarzyski: SZKOCJA – SAMOA na żywo


16:00 Extraliga – Finał: OGNIWO SOPOT – BUDOWLANI ŁÓDŹ SA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

16:00
Mecz Towarzyski: ANGLIA – ARGENTYNA na żywo
Eurosport Player

15:30 
Mecz Towarzyski: WALIA – AUSTRALIA na żywo


20:30
Mecz Towarzyski: FRANCJA – NOWA ZELANDIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:00 Grand Slam of Darts, Wolverhampton, Anglia: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz w Sportklub: Grzegorz Pajda

21:00
Grand Slam of Darts, Wolverhampton, Anglia: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz w Sportklub: Grzegorz Pajda


12:00 Vestel Venus League Women – 7. kolejka: GALATASARAY – BURSA BSB na żywo


15:00
Vestel Venus League Women – 7. kolejka: ILBANK – FENERBAHCE na żywo


18:00 Liga Mistrzyń CEV – 3. runda eliminacji: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – NOVA KBM BRANIK MARIBOR na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga

20:20 Serie A1 – 4. kolejka: POMI CASALMAGGIORE – BIGLIETTI MYCICERO PESARO na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Gabriel Waliszko – Milena Radecka


14:45 Plusliga – 9. kolejka: MKS BĘDZIN – BBTS BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga


19:45 Champion of Champions 2017: DZIEŃ 6 – SESJA WIECZORNA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD:  Piotr Dębowski – Jarosław Kowalczyk

22:50 
Champion of Champions 2017: DZIEŃ 6 – SESJA WIECZORNA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: : Piotr Dębowski – Jarosław Kowalczyk


18:45 Puchar Świata, Mediolan, Włochy: BIG AIR na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


18:30 Kickboxing Talents 40: HAMZA ESSALIH – ISLEM HAMECH na żywo

Komentarz: Daniel Dziubicki

22:00 Enfusion Live 55: TAYFUN OZCAN – PETCHCHAIYO BANCHAMEK na żywo
Ipla


20:00 Next Generation ATP Finals, Mediolan, Włochy – FINAŁ: ANDREY RUBLEV – HYEON CHUNG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


14:30 ITV Racing, Wincanton, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


09:00 Moto 3, Grand Prix Walencji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPolsatSport.pl
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:55 
Moto GP, Grand Prix Walencji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPolsatSport.pl
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 
Moto 2, Grand Prix Walencji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPolsatSport.pl
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:35 Moto 3, Grand Prix Walencji: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPolsatSport.pl
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:30 Moto GP,  Grand Prix Walencji: IV SESJA TRENINGOWAna żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPolsatSport.pl
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:10 Moto GP, Grand Prix Walencji: I SESJA KWALIFIKACYJNAna żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPolsatSport.pl
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:35 Moto GP, Grand Prix Walencji: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPolsatSport.pl
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:05 Moto 2,  Grand Prix Walencji: SESJA KWALIFIKACYJNAna żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPolsatSport.pl
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


13:30 Formuła 1 – Grand Prix Brazylia: STUDIO premiera.200
Ipla

13:55 
Formuła 1 – Grand Prix Brazylia: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Reporterzy: Maciej Jermakow, Filip Kapica

16:00
 Formuła 1 – Grand Prix Brazylia: STUDIO na żywo
Ipla

16:55 
Formuła 1 – Grand Prix Brazylia: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Reporterzy w Eleven HD: Maciej Jermakow, Filip Kapica

18:15 
Formuła 1 – Grand Prix Brazylia: STUDIO na żywo
Ipla

inne
00:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:10
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:40
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam