Sport w TV: sobota – 11 stycznia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Apeldoorn, Holandia – 1/2 finału: POLSKA – TURCJA 11:55 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Adam Kotleszka – Wojciech Kowalczyk, Krzysztof […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Apeldoorn, Holandia – 1/2 finału: POLSKA – TURCJA


11:55 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Adam Kotleszka – Wojciech Kowalczyk, Krzysztof Kamiński

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 22. kolejka: CRYSTAL PALACE FC – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

13:25
Championship – 27. kolejka: BRENTFORD FC – QUEENS PARK RANGERS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

14:30
Serie A – 19. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Antoni Partum

14:55 Serie A – 19. kolejka: CAGLIARI CALCIO – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:55 Premier League – 22. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – NORWICH CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:00 Serie A – 19. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

17:55 Serie A – 19. kolejka: SS LAZIO – SSC NAPOLIna żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:25 Premier League – 22. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

18:55
Puchar Króla – 2. runda: SESTAO RIVER CLUB – ATHLETIC BILBAO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki – Dawid Król

20:00 Serie A – 19. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:40 Serie A – 19. kolejka: INTER MEDIOLAN – ATALANTA BCna żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 Puchar Króla – 2. runda: MARBELLA FC – REAL VALLADOLID na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Dominik Piechota

21:00 Premier League – 22. kolejka: LEICESTER CITY FC – SOUTHAMPTON FC 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

22:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD

22:45 Serie A – 19. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski


11:40 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
14:05 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
*(o 14:30 również w Eurosport 1 HD)
IplaEurosport PlayerEurosport 1 HD
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


08:55 Ski Classics, Seefeld, Austria: BIEG NA 60 KM na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

13:25
 Puchar Świata, Drezno, Niemcy: BIEGI SPRINTERSKIE STYLEM DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(o 14:00 również w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner


10:00 Puchar Świata, La Plagne, Francja: 1. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla

11:30 Puchar Świata, La Plagne, Francja: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla

13:30 Puchar Świata, La Plagne, Francja: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


15:00 Puchar Świata, La Plagne, Francja: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


03:00 Gala Boksu, New Jersey, USA: CLARESSA SHIELDS – IVANA HABAZIN na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


09:45 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: MECZ MIESZANY na żywo
Eurosport Player

13:45 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: MECZ MIESZANY na żywo
Eurosport Player


17:45 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: MECZ MIESZANY na żywo
Eurosport Player


01:35 NHL: CAROLINA HURRICANES – ARIZONA COYOTES 
sport.tvp.pl
Komentarz: Adrian Kowal – Piotr Chłystek


09:50 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: SKOKI na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Paweł Ulbrych

13:20 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Paweł Ulbrych


03:45 NBA: DALLAS MAVERICKS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 16. kolejka: BEŞIKTAŞ SOMPO SIGORTA – BAHCESEHIR KOLEJI na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

13:15 Tahincioglu Basketball Super League – 16. kolejka: GALATASARAY DOGA SIGORTA – TÜRK TELEKOM na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 
Tahincioglu Basketball Super League – 16. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – TEKSÜT BANDIRMA BK na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

17:30 Energa Basket Liga – 16. kolejka: ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ – BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

19:55
Serie A – 18. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – GERMANI BRESCIA 
Eurosport Player

20:05 Tahincioglu Basketball Super League – 16. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – ISTANBUL BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:25 Serie A – 18. kolejka: POMPEA FORTITUDO BOLOGNA – CARPEGNA PROSCIUTTO BASKET 
Eurosport Player

23:00 NBA: HOUSTON ROCKETS – MINNESOTA TIMBERWOLVES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas


13:45 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: TANIEC RYTMICZNY na żywo
Eurosport Player


15:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: PROGRAM KRÓTKI KOBIET na żywo
Eurosport Player


16:10 Mistrzostwa Europy w wieloboju, Heerenveen, Holandia: ZAWODY 
*(do 18:30)
Ipla


10:20 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30 Puchar Świata, Altenmarkt-Zauchense, Austria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:45 Puchar Świata, Altenmarkt-Zauchense, Austria: ZJAZD KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:45 Puchar Świata, Font Romeu, Francja: SLOPESTYLE 
*(o 15:10  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


23:00 Rajd Dakar 2020: DZIEŃ PRZERWY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:20 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 1. PRZEJAZD DWÓJEK na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:50 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 2. PRZEJAZD DWÓJEK na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:30 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Mistrzostwa czterech kontynentów, Montreal, Kanada: ZAWODY na żywo
*(do 23:30)
Ipla


16:45 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Apeldoorn, Holandia – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Apeldoorn)
Reporter: Marcin Lepa

17:05 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Apeldoorn, Holandia – 1/2 finału: NIEMCY – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (z Apeldoorn)

19:30 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Apeldoorn, Holandia – 1/2 finału: STUDIO na żywo
*(od 20:30 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Apeldoorn)
Reporter: Marcin Lepa
Studio w TVP 1: Piotr Dębowski – Joanna Mirek, Dorota Świeniewicz, Piotr Makowski
Reporterzy w TVP 1: Aleksandra Rajewska, Marcin Rams

20:35 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Apeldoorn, Holandia – 1/2 finału: POLSKA – TURCJA na żywo
Polsat Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (z Apeldoorn)
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Natalia Bamber-Laskowska (z Apeldoorn)


23:00 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Apeldoorn, Holandia – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Apeldoorn)
Reporter: Marcin Lepa


15:15 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy: STUDIO 
*(od 15:40 również w Eurosporcie 1 HD, od 15:50 także w TVP 1 HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Jabłoński
Reporterzy w TVP:  Sebastian Parfjanowicz, Filip Czyszanowski
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk

16:00 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

17:45 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Reporter: Kacper Merk


13:45 Puchar Świata, Scuol, Szwajcaria: GIGANT RÓWNOLEGŁY 
Eurosport Player


01:00 ATP Cup, Sydney, Australia – 1/2 finału: SERBIA – ROSJA na żywo
*(do 07:00)
Polsat Sport HDIpla

03:00 WTA Tour, Auckland, Nowa Zelandia – 1/2 finału: CAROLINE WOZNIACKI – JESSICA PEGULA na żywo
sport.tvp.pl

05:00 WTA Tour, Brisbane, Australia – 1/2 finału: PETRA KVITOVA – MADISON KEYS na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz

05:00 WTA Tour, Auckland, Nowa Zelandia – 1/2 finału: SERENA WILLIAMS – AMANDA ANISIMOVA na żywo
sport.tvp.pl

06:00 WTA Tour, Shenzen, Chiny – finał: EKATERINA ALEXANDROVA – ELENA RYBAKINA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz, Michał Lewandowski

07:00 WTA Tour, Brisbane, Australia – 1/2 finału: NAOMI OSAKA – KAROLINA PLISKOVA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski – Dawid Celt


08:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 1/2 finału: AUSTRALIA – HISZPANIA na żywo
*(do 14:45)

Polsat Sport HDIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


23:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki