Sport w TV: sobota – 13 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Tauplitz 00:55 Florida Cup: PSV EINDHOVEN – FLUMINENSE FC  Komentarz: Michał Mitrut 11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Tauplitz


00:55 Florida Cup: PSV EINDHOVEN – FLUMINENSE FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200

Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski

12:55 La Liga Santander – 19. kolejka: GIRONA FC – UD LAS PALMAS na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sport 1: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

13:25
Championship – 27. kolejka: CARDIFF CITY – SUNDERLAND AFC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:00
Primavera 1 – 15. kolejka: CHIEVO WERONA U19 – AC MILAN U1na żywo


15:20 Bundesliga – 18. kolejka: VFB STUTTGART – HERTHA BSC na żywo

Komentarz: Filip Surma – Leszek Orłowski

15:20 
Bundesliga – 18. kolejka: WERDER BREMA – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:20 
Bundesliga – 18. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – SC FREIBURG na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

15:35 La Liga Santander – 19. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:55 Premier League – 23. kolejka: CHELSEA FC – LEICESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski

15:55 
Championship – 27. kolejka: MIDDLESBROUGH FC – FULHAM FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:10 
La Liga Santander – 19. kolejka: REAL MADRYT – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

18:15
Bundesliga – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:15
Premier League Wales – 22. kolejka: CEFN DRUIDS – LLANDUDNO na żywo


18:25
Premier League – 23. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:25
Bundesliga – 18. kolejka: RB LEIPZIG – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Patryk Mirosławski – Dominik Guziak (z Lipska)

18:25
La Liga Santander – 19. kolejka: SD EIBAR – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:55
Florida Cup: RANGERS FC – SC CORINTHIANS PAULISTA na żywo

Komentarz: Michał Mitrut

19:55
Ligue 1 Conforama – 20. kolejka: MONTPELLIER HSC – AS MONACO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Stefan Białas

20:30
La Liga Santander – 19. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40
La Liga Santander – 19. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński

20:55
Florida Cup: BARCELONA SC – LEGIA WARSZAWA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

22:50
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:00
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200


23:45
Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200


14:20 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


09:45 Ski Classics, Seefeld, Austria: 60KM ST. KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 
Puchar Świata, Drezno, Niemcy: SPRINT ST. KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla


23:00 Eleague Major Boston 2018: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 2 na żywo


23:50 Magazyn E-SPORT ARENA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:00 PGA European Tour – BMW SA Open hosted by City of Ekurhuleni, Gauteng, RPA: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00
PGA Tour – Sony Open in Hawaii, Honolulu, Hawaje: II RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – VANCOUVER CANUCKS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


10:30 Halowe Mistrzostwa Europy Dywizja II: TURCJA – HOLANDIA na żywo


12:45 Mistrzostwa Czech, Mlada Boleslav, Czechy: ZAWODY na żywo


09:45 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: SKOKI DRUŻYNOWE na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:00
 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: BIEGI DRUŻYNOWE na żywo
Eurosport PlayerIpla


14:30 KBSL – 14. kolejka: YAKIN DOGU UNIW. – BOTAS na żywo


11:00 Tahincioğlu Basketball Super League – 15. kolejka: BANVIT BASKETBOL – PINAR KARSIYAKA na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński

13:15
Tahincioğlu Basketball Super League – 15. kolejka: TOFAS – YESILGIRESUN BELEDIYESPOR na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński

15:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 15. kolejka: BESIKTAS SJ – D.I. BUYUKCEKMECE na żywo


18:15
Tahincioğlu Basketball Super League – 15. kolejka: ISTAMBUŁ BBSK – FENERBAHCE DOGUS na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


14:15 Great Edinburgh Cross, Edynburg, Wielka Brytania: ZAWODY PRZEŁAJOWE na żywo


11:00 Puchar Świata, Bad Kleinkirchheim , Austria: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:15 Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


04:00 Puchar Świata, Deer Valley, USA: SKOKI AKROBATYCZNE na żywo
Eurosport Player

11:00 Puchar Świata, Idre, Szwecja: SKICROSS na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:30 
Puchar Świata, Snowmass, USA: SLOPESTYLE na żywo
Eurosport PlayerIpla


17:00 Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa C: NIEMCY – CZARNOGÓRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Tomasz Jasina

18:10
Mistrzostwa Europy, Varaždin, Chorwacja – grupa D: HISZPANIA – CZECHY na żywo
sport.tvp.pl

19:00
Eliminacje Mistrzostw Świata 2019: PORTUGALIA – KOSOWO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Wojciech Nowiński

19:25
Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa C: MACEDONIA – SŁOWENIA na żywo
sport.tvp.pl

20:25
Mistrzostwa Europy, Varaždin, Chorwacja – grupa D: DANIA – WĘGRY na żywo
sport.tvp.pl

21:00
Eliminacje Mistrzostw Świata 2019: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Iwański – Mateusz Kornecki, Artur Siódmiak
Reporter: Sylwia Michałowska

21:30
Eliminacje Mistrzostw Świata 2019: POLSKA – CYPR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Wojciech Nowiński


23:30 Africa Eco Race: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Rajd Dakar: ETAP 7 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:55 European Rugby Champions Cup – grupa 1: ULSTER RUGBY – STADE ROCHELAIS na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy – Krzysztof Serafin

15:50
Guinness Pro14 – 11. kolejka: SOUTHERN KINGS – CHEETAHS RUGBna żywo
Eurosport Player

20:40
European Rugby Champions Cup – grupa 2: OSPREYS RUGBY – SARACENS RUGBY na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Liedel – Krzysztof Serafin


19:15 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: ZAWODY premiera.200
Eurosport PlayerIpla


20:20 
Serie A1 – 14. kolejka: UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO – LIU JO NORDMECCANICA MODENA na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek-Radecka


12:00 Dywizja 1 – 13. kolejka: JEOPARK KULA BLD. – INEGOL na żywo


14:45 PlusLiga – 17. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Damian Dacewicz

17:00
Dywizja 1 – 13. kolejka: FENERBAHCE STAMBUŁ – GALATASARAY HDI SIGORTA na żywo


17:30
Super 8: IBB POLONIA LONDYN – WESSEX VOLLEYBALL CLUB na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

20:00 
PlusLiga – 17. kolejka: ONICO WARSZAWA – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga


13:55 Puchar Świata, Tauplitz, Austria: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Jabłoński
Reporter: Michał Regulski

14:15
Puchar Świata, Tauplitz, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 1: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz


21:30 Puchar Świata, Snowmass, USA: HALFPIPE na żywo
Eurosport PlayerIpla


22:00 Magazyn UNITED FIGHTING ALLIANCE premiera.200


02:15 
Australian Open, Melbourne, Australia: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport Player

04:30
WTA Tour, Hobart, Australia – Finał: MIHAELA BUZARNESCU – ELISE MERTENS na żywo
sport.tvp.pl

07:00
WTA Tour, Sydney, Australia – Finał: ASHLEIGH BARTY – ANGELIQUE KERBER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka

07:30 
Australian Open, Melbourne, Australia: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 4 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
09:00 
ATP World Tour 250, Sydney, Australia – Finału: DANIIL MEDVEDEV – ALEX DE MINAUR na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:00
Formuła E – Marakesz ePirx: KWALIFIKACJE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00
Formuła E – Marakesz ePirx: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam