Sport w TV: sobota – 14 lipca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – mecz o 3 miejsce: BELGIA – ANGLIA 07:45 Magazyn PROSTO Z MUNDIALU  08:00 Magazyn FUTBOL NEWS 2018  08:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – mecz o 3 miejsce: BELGIA – ANGLIA


07:45 Magazyn PROSTO Z MUNDIALU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:00 Magazyn FUTBOL NEWS 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:00 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:05 
Magazyn STUDIO FUTBOL 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:00
 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

12:05 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

13:00
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:05 
Mistrzostwa Świata 2018: DZIEŃ NA MUNDIALU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:05 
Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – mecz o 3 miejsce: STUDIO na żywo
*(od 15:40 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Jerzy Dudek, Kamil Kosowski, Tomasz Kłos, Maciej Żurawski
Analiza: Jerzy Engel, Robert Podoliński, Jan Tomaszewski, Michał Listkiewicz

15:50
 Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – mecz o 3 miejsce: BELGIA – ANGLIA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Radosław Gilewicz (z Petersburga)

18:00 
Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – mecz o 3 miejsce: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Jerzy Dudek, Kamil Kosowski, Tomasz Kłos, Maciej Żurawski
Analiza: Jerzy Engel, Robert Podoliński, Jan Tomaszewski, Michał Listkiewicz

18:00
 Magazyn F2 I WIELKI FUTBOL premiera.200


19:00
Superpuchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Antoni Łukasiewicz (z Warszawy)
Reporter: Marcin Lepa

20:00
Superpuchar Polski: LEGIA WARSZAWA – ARKA GDYNIA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Dariusz Wdowczyk (z Warszawy)

22:00
Superpuchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Antoni Łukasiewicz (z Warszawy)
Reporter: Marcin Lepa


01:30 Gala Boksu, Los Angeles, USA: JOET GONZALEZ – RAFAEL RIVERA na żywo


16:00 
PGA European Tour – Scottish Open, Gullane, Szkocja: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD

19:00 
PGA Tour – John Deere Classic, Silvis, USA: III RUNDA na żywo


17:30 Global Champions Tour, Chantilly, Francja: ZAWODY na żywo
Ipla


11:00 Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

11:30 
Tour de France: ETAP 8 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

15:45 
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla


20:00 Puchar Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:30 Magazyn SZCZYPIORNIAK WERSJA LATO VOL.3 premiera.200
CANAL+ Sport HD


14:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: KRONIKA premiera.200
Polsat Sport HDIpla

15:00 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – Finał Kobiet: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:00 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – Finał Debla Mężczyzn: ??? – ??? na żywo
Ipla

19:00 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – Finał Debla Kobiet: ??? – ??? na żywo
Ipla


21:30 Formuła E – Nowy Jork ePrix: WYŚCIG I na żywo
Eurosport 1 HDIpla


09:00 
Moto3 – Grand Prix Niemiec: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:55 
MotoGP – Grand Prix Niemiec: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55 
Moto2 – Grand Prix Niemiec: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

12:35 
Moto3 – Grand Prix Niemiec: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

13:30 
MotoGP – Grand Prix Niemiec: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:10 
MotoGP – Grand Prix Niemiec: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

14:35 
MotoGP – Grand Prix Niemiec: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

15:05 
Moto2 – Grand Prix Niemiec: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla


18:00 Mistrzostwa Europy, Güstrow, Niemcy: II RUNDA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

inne
19:15 Magazyn SPORT na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


22:45 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:10 
Magazyn MUNDIALOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam