Sport w TV: sobota – 15 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA World Boxing Super Series, Ryga, Łotwa: MAIRIS BRIEDIS – KRZYSZTOF GŁOWACKI 02:25 Copa America, Sao Paulo, Brazylia – grupa A: BRAZYLIA – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA World Boxing Super Series, Ryga, Łotwa: MAIRIS BRIEDIS – KRZYSZTOF GŁOWACKI


02:25 Copa America, Sao Paulo, Brazylia – grupa A: BRAZYLIA – BOLIWIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Bartłomiej Rabij

10:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:50 Mistrzostwa Świata Kobiet, Valenciennes, Francja – grupa E: HOLANDIA – KAMERUN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj

17:15 Mistrzostwa Świata U20, Łódź – FinałSTUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Filip Czyszanowski – Sebastian Mila (z Łodzi)
Reporter: Marcin Wojtasik

17:50 Mistrzostwa Świata U20, Łódź – Finał: UKRAINA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Łodzi)

20:55 Copa America, Porto Alegre, Brazylia – grupa A: WENEZUELA – PERU na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Bartłomiej Rabij

20:55
Segunda Division – faza play-off: MALAGA CF – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Ipla

20:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Grenoble, Francja – grupa E: KANADA – NOWA ZELANDIA na żywo
*(16 czerwca o 06:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Maciej Iwański

23:55 
Copa America, Salvador, Brazylia – grupa B: ARGENTYNA – KOLUMBIA na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Marcin Lepa


21:15 World Boxing Super Series, Ryga, Łotwa: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Bogusław Solecki
Reporter: Sebastian Parfjanowicz

22:00 World Boxing Super Series, Ryga, Łotwa: YUNIER DORTICOS – ANDREW TABITI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło (z Rygi)

23:00 World Boxing Super Series, Ryga, Łotwa: MAIRIS BRIEDIS – KRZYSZTOF GŁOWACKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło (z Rygi)

00:00
(sob/nd) World Boxing Super Series, Ryga, Łotwa: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Bogusław Solecki
Reporter: Sebastian Parfjanowicz


20:30 U.S. Open, Pebble Beach, USA: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


12:45 CSIO5*, Sopot: DUŻA RUNDA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Sopotu)
Studio: Sylwia Dekiert (z Sopotu)
Reporter: Anna Kozińska


19:20 Global Champions Tour, Sztokholm, Szwecja: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:45 Puchar Świata, Lee Valley, Wielka Brytania: ZAWODY 
Eurosport PlayerIpla


10:05 Tour of Britain, Wielka Brytania: ETAP 5 – KOBIETY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:20 
Tour of Belgium, Belgia: ETAP 4 na żywo
Eurosport Player

13:45 
Tour of Hungary, Węgry: ETAP 4 na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:30 Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 7 na żywo
Eurosport PlayerIpla


15:50 Tour de Suisse, Szwajcaria: ETAP 1 na żywo
Ipla


16:00 
Tahincioglu Basketball Super League – Finał: FENERBAHCE BEKO – ANADOLU EFES na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

21:00 Liga ACB – Finał: REAL MADRYT – BARCA LASSA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


21:30 Mistrzostwa Świata, ‚s-Hertogenbosch, Holandia: ZAWODY 
Eurosport PlayerIpla



16:30 Ekstraliga – Finał: OGNIWO SOPOT – MASTER PHARM BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Ipla


12:00 
Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:45 
Liga Narodów FIVB, Urmia, Iran – 8. kolejka: ROSJA – KANADA na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 
Liga Narodów FIVB, Urmia, Iran – 8. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 15:40 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w TVP 1: Marcin Rams

15:45 
Liga Narodów FIVB, Urmia, Iran – 8. kolejka: IRAN – POLSKA na żywo
*(od 15:50 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski (z Urmii)
Komentarz w TVP 1: Piotr Dębowski – Radosław Panas


18:30 
Liga Narodów FIVB, Urmia, Iran – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:25 
Liga Narodów FIVB, Warna, Bułgaria – 8. kolejka: BUŁGARIA – JAPONIA na żywo
Ipla

22:00 Liga Narodów FIVB, Warna, Bułgaria – 8. kolejka: AUSTRALIA – WŁOCHY 
Ipla

23:30 Liga Narodów FIVB, Gondomar, Portugalia – 8. kolejka: PORTUGALIA – SERBIA 
Ipla


12:00 FIVB World Tour, Warszawa: MECZE 1/2 FINAŁU na żywo
*(do 14:00)
Ipla

16:45 FIVB World Tour, Warszawa: MECZE O 3. MIEJSCE na żywo
Ipla

17:45 FIVB World Tour, Warszawa: FINAŁ na żywo
Ipla

18:45 FIVB World Tour, Warszawa: CEREMONIA MEDALOWA na żywo
Ipla


14:00 FIVB World Tour, Warszawa: MECZE 1/4 FINAŁU na żywo
*(do 16:45)
Ipla


10:30 
International Championship, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


10:45 ONE Championship – Legendary Quest, Szanghaj, Chiny: STAMP FAIRTEX – ALMA JUNIKU na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki – Michał Stanisławski

19:00 FEN 25, Ostróda: MACIEJ JEWTUSZKO – VASO BAKOCEVIC na żywo
*(od 20:00 również w Super Polsat HD, od 22:00 także w Polsat HD)
Polsat Sport HDIpla


11:20 Mistrzostwa Azji, Tokio, Japonia: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


02:15 WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania: PODSUMOWANIE MECZÓW ĆWIERĆFINAŁOWYCH
TVP Sport HD
Redakcja: Michał Regulski

11:00 WTA Tour, ‚s-Hertogenbosch, Holandia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Dawid Celt

13:00 WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


09:00 Moto3 – Grand Prix Katalonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Katalonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Katalonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:05 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Brands Hatch, Wielka Brytania: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

12:35 Moto3 – Grand Prix Katalonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:00 
Moto3 – Grand Prix Katalonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:30 
MotoGP – Grand Prix Katalonii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Katalonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:35 
MotoGP – Grand Prix Katalonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:05 Moto2 – Grand Prix Katalonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:30 Moto2 – Grand Prix Katalonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


16:50 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Brands Hatch, Wielka Brytania: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport Player


08:55 FIM Endurance World Championship – Le Mans 24H, Le Mans, Francja: ROZGRZEWKA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 FIM Endurance World Championship – Le Mans 24H, Le Mans, Francja: STUDIO na żywo
*(również o 16:00, 18:00, 20:00, 22:00, 00:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:45 FIM Endurance World Championship – Le Mans 24H, Le Mans, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

16:15 Nice 1. Liga Żużlowa – 10. kolejka: OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
Ipla

18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Czech, Praga, Czechy: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski – Mirosław Jabłoński (z Pragi)
Reporter: Łukasz Benz


19:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Czech, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz (z Pragi)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:50 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki