Sport w TV: sobota – 16 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa G: IZRAEL – POLSKA 00:30 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa F: HISZPANIA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa G: IZRAEL – POLSKA


00:30 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa F: HISZPANIA – MALTA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Piotr Koźmiński

11:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Janusz Kudyba (z Bielska-Białej)

12:40 Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Janusz Kudyba (z Bielska-Białej)

14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa I: CYPR – SZKOCJA na żywo
Ipla
Komentarz: Jakub Polkowski

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa G: SŁOWENIA – ŁOTWA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita – Bartłomiej Rabij

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa I: ROSJA – BELGIA na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Jacek Ziober

18:00 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa G: STUDIO na żywo
*(od 19:00 również w TVP Sport HD, od 20:30 także w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w PS: Paulina Chylewska – Dariusz Dziekanowski, Jerzy Engel, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto
Studio w TVP Sport: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow
Reporter w PS: Marcin Feddek
Reporterzy w TVP Sport: Sylwia Dekiert, Szymon Borczuch, Jacek Kurowski, Mariusz Jankowski
Analiza w PS: Dariusz Wdowczyk – Tomasz Łapiński
Przegląd Prasy/TT w PS: Justyna Kostyra
Ciekawostki/Porównania w PS: Szymon Rojek

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa G: IZRAEL – POLSKA na żywo
TVP Sport HDPolsat Sport HDsport.tvp.plIpla
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Jerozolimy)
Komentarz w PS: Mateusz Borek – Artur Wichniarek 
(z Jerozolimy)

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa C: NIEMCY – BIAŁORUŚ na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Adam Matysek

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa C: IRLANDIA PÓŁNOCNA – HOLANDIA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Niedzielan


22:50 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa G: STUDIO na żywo
TVP Sport HDPolsat Sport HDsport.tvp.plIpla
Studio w TVP Sport: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow
Studio w PS: Paulina Chylewska – Dariusz Dziekanowski, Jerzy Engel, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto
Reporterzy w TVP Sport: Sylwia Dekiert, Szymon Borczuch, Jacek Kurowski, Mariusz Jankowski
Reporter w PS: Marcin Feddek
Analiza w PS: Dariusz Wdowczyk – Tomasz Łapiński
Przegląd Prasy/TT w PS: Justyna Kostyra
Ciekawostki/Porównania w PS: Szymon Rojek

23:00 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa G: AUSTRIA – MACEDONIA PÓŁNOCNA 
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński – Dariusz Kubicki

23:00 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa E: CHORWACJA – SŁOWACJA
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Maciej Żurawski

23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2020
Polsat Sport HD


18:00 Gala boksu olimpijskiego, Warszawa: POLSKA – NIEMCY na żywo



17:00
Mistrzostwa Europy, Helsingborg , Szwecja: DZIEŃ 1 
Eurosport PlayerIpla

22:05 
Mistrzostwa Europy, Helsingborg , Szwecja: DZIEŃ 1 
Eurosport PlayerIpla


08:30 PGA European Tour – Nedbank Golf Challenge, Sun City, RPA: III RUNDA 
*(od 11:00 w Canal+ Sport HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00 PGA Tour – Mayakoba Golf Classic, Playa del Carmen, Meksyk: III RUNDA 


12:55 Puchar Świata, Tabor, Czechy: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player

14:25 Puchar Świata, Tabor, Czechy: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


04:30 NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – BOSTON CELTICS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 8. kolejka: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – AFYON BELEDIYESPOR na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

13:15 Tahincioglu Basketball Super League – 8. kolejka: TEKSÜT BANDIRMA BK – GAZIANTEP BASKETBOL na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

14:55 
VTB United League: BC NIŻNY NOWOGRÓD – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:30 
Tahincioglu Basketball Super League – 8. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – GALATASARAY DOGA SIGORTA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 8. kolejka: TREFL SOPOT – START LUBLIN 


18:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 8. kolejka: 
ANADOLU EFES – TÜRK TELEKOM na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:25 
Serie A – 9. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – GRISSIN BON REGGIO EMILIA 
Eurosport Player

00:00
(sob/nd) NBA: CHICAGO BULLS – BROOKLYN NETS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski


11:30 ISU GP – Rostelecom Cup, Moskwa, Rosja: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW 
Ipla

13:40 ISU GP – Rostelecom Cup, Moskwa, Rosja: TANIEC DOWOLNY SOLISTÓW 
Ipla


17:30 
Liga Mistrzów EHF – 8. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź (z Kielc)
Reporter: Łukasz Lasia

18:00 
Liga Mistrzów EHF – 8. kolejka, grupa B: PGE VIVE KIELCE – HC VARDAR na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Szymon Ratajczak – Michał Matysik (z Kielc)


20:00 International Swimming League, College Park, USA: ZAWODY 
Eurosport PlayerIpla


14:45 Plusliga – 5. kolejka: ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE – PROJEKT WARSZAWA 
Polsat Sport HD

17:30 
Plusliga – 5. kolejka: GKS KATOWICE – CUPRUM LUBIN 


20:30 
Plusliga – 5. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – MKS BĘDZIN


20:25 Superpuchar Włoch: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – IGOR GORGONZOLA NOVARA 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek


13:45 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: PÓŁFINAŁY 


19:45 
Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: PÓŁFINAŁY 


10:00 ONE Championship – Age of dragons: ILIAS ENNAHACHI – WANG WENFENG 
*(od 12:00 na sport.tvp.pl)
sport.tvp.pl
Komentarz na Fightklub: Krzysztof Sendecki – Michał Stanisławski


13:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 finału debla: KLAASEN/VENUS – CABAL/FARAH na żywo


15:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 finału singla: STEFANOS TSITSIPAS – ROGER FEDERER na żywo


19:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 finału debla: HERBERT/MAHUT – KUBOT/MELO na żywo


21:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 finału singla: DOMINIC THIEM – ALEXANDER ZVEREV na żywo


09:00 Moto3 – Grand Prix Valencii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Valencii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Valencii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:35 Moto3 – Grand Prix Valencii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:00 Moto3 – Grand Prix Valencii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:30 MotoGP – Grand Prix Valencii: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Valencii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:35 MotoGP – Grand Prix Valencii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:05 Moto2 – Grand Prix Valencii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:30 Moto2 – Grand Prix Valencii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


07:50 FIA WTCR, Makao, Chiny: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla

15:55 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

17:00 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla

18:00 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla

18:55 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

20:10 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki