Sport w TV: sobota – 16 maja 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 Major League Soccer – 12. kolejka: NEW YORK CITY FC – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:55
Major
League Soccer – 12. kolejka: NEW YORK CITY FC – CHICAGO FIRE na żywo
Eurosport 2 HD


13:30 3. Liga – 37. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – JAHN REGENSBURG 
na żywo
WDR HD

13:30 
3. Liga – 37. kolejka: CHEMNITZ – SONNENHOF GROSSASPACH na żywo
MDR

13:30
 3. Liga – 37. kolejka: DUISBURG – HOLSTEIN KIEL na żywo
NDR HD

13:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Piotr Karpiński – Rafał Nahorny

13:40 Premier League  – 37. kolejka: SOUTHAMPTON FC – ASTON VILLA FC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:45
Bundesliga – 33. kolejka: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD

15:10 
T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński


15:15
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU  na żywo

Eurosport 2 HD

15:25 T-Mobile Ekstraklasa, grupa spadkowa – 2. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – CRACOVIA na żywo
nSport+ HDCANAL+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński


15:25
Bundesliga – 33. kolejka: VFB STUTTGART – HSV HAMBURG  na żywo

Eurosport 2 HDTRT HD
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Lach – Sławomir Chałaśkiewicz

15:25 Bundesliga – 33. kolejka: VFL WOLFSBURG – BORUSSIA DORTMUND na żywo
TRT 3 Spor

15:45
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Przemysław Rudzki

15:55
Premier League  – 37. kolejka: SUNDERLAND AFC – LEICESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Edward Durda – Przemysław Rudzki

15:55
Premier Liha – 24. kolejka: SZACHTAR DONIECK – METALURG DONIECK na żywo
Polsat Sport Extra HD

17:25
1. Liga Polska – 30. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Marcin Sasal (z Płocka)

17:30
Bundesliga – 33. kolejka: SKRÓTY premiera.200
Eurosport 2 HD


17:40 1. Liga Polska – 30. kolejka: WISŁA PŁOCK – TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Marcin Sasal (z Płocka)

17:45 Mistrzostwa Europy U17, Burgas, Bułgaria – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Rafał Sak

17:55 Mistrzostwa Europy U17, Stara Zagora, Bułgaria – 1/4 finału: FRANCJA – WŁOCHY na żywo
Eurosport HDEurosport DE

Komentarz w polskim Eurosporcie: Rafał Sak

17:55 T-Mobile Ekstraklasa, grupa spadkowa – 2. kolejka: PGE GKS BEŁCHATÓW – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Bełchatowa)
Reporterzy: Filip Adamus, Michał Wodziński

17:55
Serie A – 36. kolejka: INTER MEDIOLAN – JUVENTUS FC na żywo
nSport+ HDIdman TV
Komentarz w nSport+: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

18:25
Premier League  – 37. kolejka: LIVERPOOL FC – CRYSTAL PALACE na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

20:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński


20:05 Magazyn GOL na żywo
TVP 1 HD


20:05 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Robert Skrzyński – Marcin Baszczyński (z Chorzowa)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Adam Westfal

20:25 T-Mobile Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 2. kolejka: RUCH CHORZÓW – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Robert Skrzyński – Marcin Baszczyński (z Chorzowa)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Adam Westfal


20:40
Serie A – 36. kolejka: UC SAMPDORIA – SS LAZIO na żywo
CANAL+ Sport 2 HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport 2: Grzegorz Milko – Filip Surma

20:55 Ligue 1 – 37. kolejka: MULTIFOOT na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Smokowski – Stefan Białas

21:55 Major League Soccer – 12. kolejka: MONTREAL IMPACT – REAL SALT LAKE na żywo
Eurosport 2 HD


22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski

22:45 Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD

boks
04:00 Gala, Las Vegas, USA: JOSE BENAVIDEZ – JORGE PAEZ na żywo
polsat-sport-hd.120


03:00
 
ESPN Friday Night Fights 2015: REYNALDO OJEDA – MONTY MEZA CLAY na żywo
Fightklub


19:30
Gala, Inowrocław, Polska: DAMIAN JONAK – AYOUD NEFZI na żywo
*(w Polsacie Sport News od 23:00)
polsat-sport-hd.120
Polsat Sport News
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk

21:00
Gala, Montefiascone, Włochy: ANDREA DI LUISA – THOMAS COJEAN na żywo
Fightklub

futsal
20:00 Futsal Ekstraklasa – 23. kolejka: WISŁA KRAKBET KRAKÓW – REKORD BIELSKO-BIAŁA na żywo
Orange sport
Komentarz: Rafał Kędzior (z Krakowa)

golf
13:30 PGA European Tour, Open de Espana, Hiszpania: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
15:10 Mistrzostwa Świata Elity, Praga, Czechy – 1/2 Finału: KANADA – CZECHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSport 1 GermanyČT SportRossiya 2
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak

19:10
Mistrzostwa Świata Elity, Praga, Czechy – 1/2 Finału: USA – ROSJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSport 1 GermanyČT SportRossiya 2

Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Waldemar Matuszak

jeździectwo
19:50
Global Champions Tour, Hamburg, Niemcy: ZAWODY premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Marek Szewczyk

kajakarstwo
11:00
Puchar Świata, Portugalia: ZAWODY na żywo

Eurosport 2 HD
Komentarz: Bogdan Chruścicki

kolarstwo szosowe
13:15 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport HD
Prowadzenie w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

13:30 
Giro d’Italia: ETAP 8 na żywo
*(od 16:00 w Eurosport DE)
Eurosport HDEurosport DERai sport 1

Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

17:30
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Prowadzenie w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

22:30
Tour of California: ETAP 7 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Adam Probosz

koszykówka kobiet
17:15
Mecz towarzyski: POLSKA – SZWECJA na żywo
*(w TVP Sport od 17:45)
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Sopotu)

koszykówka mężczyzn
19:50
Tauron Basket Liga – 1/2 Finału: PGE TURÓW ZGORZELEC – ENERGA CZARNI SŁUPSK (II MECZ) na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Adam Romański – Łukasz Cegliński

lekkoatletyka
11:20 Magazyn IAAF WORLD ATHLETICS premiera.200
Polsat Sport Extra HD

piłka ręczna mężczyzn
17:30 PGNiG Superliga – Finał: VIVE TAURON KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK (I MECZ) na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Wojciech Nowiński

18:00 Liga ASOBAL – 29. kolejka: FRAIKIN BM. GRANOLLERS – FC BARCELONA na żywo
Sportklub

siatkówka mężczyzn
16:00
Liga Światowa – grupa E: PORTUGALIA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Tomasz Wójtowicz

sporty ekstremalne
16:50
Magazyn GILLETTE WORLD SPORT  premiera.200
Orange sport

sporty walki
03:00
MMA Bellator 137: BRANDON HALSEY – KENDALL GROVE na żywo
CANAL+ Sport 2 HDRossiya 2
Komentarz w Canal+ Sport 2: Edward Durda – Karol Matuszczak

16:00 UFC Fight Night: FRANKIE EDGAR – URIJAH FABER na żywo
Extreme Sport Channel

22:00
Gwiazdy PLMMA: MICHAŁ PASTERNAK premiera.200
Orange sport

tenis
12:00
 
WTA Tour, Rzym, Włochy – 1/2 finału: CARLA SUAREZ NAVARRO – SIMONA HALEP na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w TVP: Michał Lewandowski

13:30 Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HD

14:00 ATP World Tour, Rzym, Włochy – 1/2 finału: NOVAK DJOKOVIĆ – DAVID FERRER na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Katarzyna Nowak

16:30
WTA Tour, Rzym, Włochy – 1/2 finału: DARIA GAVRILOVA – MARIA SHARAPOVA na żywo
sport.tvp.plSupertennis HD
21:40 premiera.200
TVP Sport HD
Komentarz w TVP: Jacek Jońca

20:00 ATP World Tour, Rzym, Włochy – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Tomasz Tomaszewski – Dawid Olejniczak

wyścigi motocyklowe
09:00 Moto 3, Grand Prix Francji: III SESJA TRENINGOWA  na żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
Komentarz w Polsat Sport News: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

09:55
Moto GP, Grand Prix Francji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
Komentarz w Polsat Sport News: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

10:55 
Moto 2, Grand Prix Francji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
Komentarz w Polsat Sport News: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

12:35 
Moto 3, Grand Prix Francji: KWALIFIKACJE  na żywo
Polsat Sport News
Komentarz w Polsat Sport News: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

13:30 Moto GP, Grand Prix Francji: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
Komentarz w Polsat Sport News: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

14:10 
Moto GP, Grand Prix Francji: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
Komentarz w Polsat Sport News: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

15:05
Moto 2, Grand Prix Francji: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport NewsEurosport DE
Komentarz w Polsat Sport News: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

wyścigi samochodowe
08:00
FIA WTCC, Nürburgring, Niemcy: TRENING na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

10:45
FIA WTCC, Nürburgring, Niemcy: 7. RUNDA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

11:45
FIA WTCC, Nürburgring, Niemcy: 8. RUNDA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

13:45
24 Hours Nürburgring 2015: WYŚCIG na żywo
Sport 1 Germany

17:15
24 Hours Nürburgring 2015: WYŚCIG na żywo
Sport 1 Germany

21:30 
24 Hours Nürburgring 2015: WYŚCIG na żywo
Sport 1 Germany

żużel
17:40 Grand Prix Finlandii: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz
Reporter: Łukasz Benz


19:00 
Grand Prix Finlandii: ZAWODY na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Piotr Olkowicz (z Tampere)
Reporter: Łukasz Benz

inne
20:30 Pro Kabaddi League: BENGALURU BULLS – JAIPUR PINK PANTHERS premiera.200


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Piotr Barwaśny, Adrian Wojdyło, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA