Sport w TV: sobota – 17 sierpnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 2. kolejka: MANCHESTER CITY FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Andrzej Strejlau, Michał Pol, Wojciech […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 2. kolejka: MANCHESTER CITY FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC


11:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Andrzej Strejlau, Michał Pol, Wojciech Kowalczyk, Wojciech Piela

12:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki

12:55 2. Bundesliga – 3. kolejka: VFB STUTTGART – FC SANKT PAULI na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 2. kolejka: ARSENAL FC – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Michał Gutka

14:40 
PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

14:45
Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Sosnowca)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

14:55 
PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – CRACOVIA KRAKÓW 

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

15:00
Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MIEDŹ LEGNICA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Sosnowca)

15:00
Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Jermakow – Tomasz Urban, Paweł Kapusta

15:20
Bundesliga – 1. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FC AUGSBURG na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda

15:25
Bundesliga – 1. kolejka: WERDER BREMA – FORTUNA DUSSELDORF na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25
Bundesliga – 1. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – SC PADERBORN 07 na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25
Bundesliga – 1. kolejka: VFL WOLFSBURG – 1. FC KOELN na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:55
Premier League – 2. kolejka: SOUTHAMPTON FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

16:55 
LaLiga – 1. kolejka: CELTA VIGO – REAL MADRYT FC na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

17:10 
PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Maciej Murawski (z Gdyni)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Bartek Ignacik

17:25
PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: ARKA GDYNIA – LECH POZNAŃ

Komentarz: Piotr Laboga – Maciej Murawski (z Gdyni)

17:30 Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Jermakow – Tomasz Urban, Paweł Kapusta

18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:25
Bundesliga – 1. kolejka: BORUSSIA MONCHENGLADBACH – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

18:25
Premier League – 2. kolejka: MANCHESTER CITY FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
*(o 22:00  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:25 
Eredivisie – 3. kolejka: AFC AJAX – VVV-VENLO na żywo

Komentarz: Szymon Rojek

18:55
LaLiga – 1. kolejka: VALENCIA CF – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

19:20
PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski – Maciej Szczęsny
Reporter: 
Marcin Wojtasik

19:30 
PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński (z Białegostoku)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Maciej Klimek

19:50
PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – GÓRNIK ZABRZE
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Tomasz Ćwiąkała – Grzegorz Mielcarski (z Białegostoku)
Komentarz w TVP Sport: Hubert Bugaj – Andrzej Strejlau 
(z Białegostoku)

19:55
LaLiga – 1. kolejka: RCD MALLORCA – UD EIBAR na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Michał Świerżyński

20:25
Mecz Towarzyski: AC MILAN – AC CESENA na żywo

Komentarz: Cezary Kowalski

20:25
Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO na żywo


20:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:55
LaLiga – 1. kolejka: CD LEGANES – CA OSASUNA na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:55
LaLiga – 1. kolejka: VILLAREAL CF – GRANADA CF na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Leszek Orłowski

21:00 
Tipico Bundesliga – 4. kolejka: SKN ST. POLTEN – FC RED BULL SALZBURG

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

22:00 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn

23:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45
Magazyn BUNDESLIGA+ 


14:00 PGA European Tour – D+D Real Czech Masters, Praga, Czechy: III RUNDA 

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 PGA Tour – BMW Championships, Medinah, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


01:00 Tour of Utah, USA: ETAP 4 
*(o 12:00  w Eurosport 1 HD)


15:00 
BinckBank Tour, Belgia: ETAP 6

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

17:00 
Arctic Race of Norway, Norwegia: ETAP 3

Komentarz: Stanisław Brzósko – Mariusz Czykier


17:20
VTG Supercup, Hamburg, Niemcy: WĘGRY – POLSKA 
sport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź


16:30
Euro Beach Soccer League, Catania, Włochy: BIAŁORUŚ – NIEMCY

Komentarz: Piotr Przybysz – Krzysztof Kuchciak

17:45
Euro Beach Soccer League, Catania, Włochy: WŁOCHY – FRANCJA

Komentarz: Piotr Przybysz – Marek Górecki


23:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Czech: SKRÓT 

Redakcja: Grzegorz Gac


15:10 Mecz Towarzyski: WALIA – ANGLIA

Komentarz: Andrzej Kopyt – Krzysztof Serafin

20:55 
Mecz Towarzyski: FRANCJA – SZKOCJA


10:30 World Series of Darts – Melbourne Darts Masters, Australia: DZIEŃ 2 na żywo

Komentarz: Grzegorz Pajda


14:10 Letnie Grand Prix, Zakopane, Polska: STUDIO
*(od 14:35 również w TVP 1 HD)
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Apoloniusz Tajner, Adam Małysz (z Zakopanego)
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Marcin Rams, Mateusz Leleń

14:45
Letnie Grand Prix, Zakopane, Polska: WSTĘP DO KONKURSU 


15:00 Letnie Grand Prix, Zakopane, Polska: KONKURS DRUŻYNOWY
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Zakopanego)


11:00 China Championship, Kanton, Chiny: KWALIFIKACJE 



01:00 ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – 1/4 finału: ANDREY RUBLEV – DANIIL MEDVEDEV 
Polsat Sport HD

01:00
WTA Tour, Cincinnati, USA – 1/4 finału: VENUS WILLIAMS – MADISON KEYS na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Synówka

03:00 ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – 1/4 finału: NOVAK DJOKOVIC – LUCAS POUILLE 
Polsat Sport HD

17:00
WTA Tour, Cincinnati, USA – 1/2 finału: ASHLEIGH BARTY – SVETLANA KUZNETSOVA na żywo
*(o 00:35  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski

19:00
ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – 1/2 finału: RICHARD GASQUET – DAVID GOFFIN 
Polsat Sport HD

21:00
WTA Tour, Cincinnati, USA – 1/2 finału: MADISON KEYS – SOFIA KENIN na żywo
*(o 02:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Joanna Sakowicz


10:25 Mistrzostwa Świata, Hachioji, Japonia: FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN

Komentarz: Igor Błachut – Dariusz Urbanowicz


16:30 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Caldwell Park: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport Player


15:45
Nice 1. Liga Żużlowa – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Anita Mazur (z Tarnowa)
Reporter: Michał Mitrut

16:00 
Nice 1. Liga Żużlowa – 1/2 finału: UNIA TARNÓW – KS ROW RYBNIK na żywo

Komentarz: Piotr Olkowicz – Marcin Kuźbicki (z Tarnowa)

18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Skandynawii, Malilla, Szwecja: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Gabriel Waliszko – Dawid Stachyra (z Malilli)
Reporter: Łukasz Benz

19:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Skandynawii, Malilla, Szwecja: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła (z Malilli)

inne
18:25 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:15 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:15 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart