Sport w TV: sobota – 2 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 09:10 Serie A TIM – 10. kolejka: JUVENTUS FC – GENOA FC  Komentarz: Tomasz Lach 11:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:00 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Gabriel Rogaczewski 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


09:10 Serie A TIM – 10. kolejka: JUVENTUS FC – GENOA FC 

Komentarz: Tomasz Lach

11:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:00 Magazyn LA LIGA SHOW 

Redakcja: Gabriel Rogaczewski

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Legnicy)

12:40 Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – RADOMIAK RADOM na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Legnicy)

12:55 LaLiga Santander – 12. kolejka: UD LEVANTE – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55 2. Bundesliga – 12. kolejka: FC ST. PAULI – KARLSRUHER SC na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 11. kolejka: BOURNEMOUTH – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:25 Sky BET Championship – 15. kolejka: WIGAN ATHLETIC FC – SWANSEA CITY AFC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut

14:40 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński


14:55 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: KORONA KIELCE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Kielc)

14:55 Serie A TIM – 11. kolejka: AS ROMA – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:00 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk

15:20 Bundesliga – 10. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – VFL WOLFSBURG na żywo

Komentarz: Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała

15:25 Bundesliga – 10. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński

15:25 Bundesliga – 10. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – BORUSSIA MONCHENGLADBACH na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Urban

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:55 Premier League – 11. kolejka: ASTON VILLA – LIVERPOOL na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:55 LaLiga Santander – 12. kolejka: LEVANTE UD – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

16:55 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Jacek Kurowski
Reporter: Anna Kozińska

16:55 Tipico Bundesliga – 13. kolejka: SV MATTERSBURG – RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Grzegorz Kaczmarczyk

17:00 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma (z Krakowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Michał Wodziński 

17:20 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: CRACOVIA – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w nc+: Adam Marchliński – Remigusz Jezierski (z Krakowa)
Komentarz w TVP 2: Michał Zawacki (z Krakowa)

17:30 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

17:55 Serie A TIM – 11. kolejka: BOLOGNA FC – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:25 Premier League – 11. kolejka: WATFORD – CHELSEA na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

18:25 Bundesliga – 10. kolejka: UNION BERLIN – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak (z Berlina)

18:25 LaLiga Santander – 12. kolejka: SEVILLA FC – ATLETICO MADRYD na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

19:40 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Maciej Klimek

19:55 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)

20:10 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
*(do 20:40 na Eleven Sports 2, od 20:30 również na Eleven Sports 1)
Ipla

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 
Ipla
Redakcja: Tomasz Włodarczyk

20:30 Liga Czeska – 15. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FC BANIK OSTRAWA 

Komentarz: Marcin Kalita

20:40 Serie A TIM – 11. kolejka: TORINO FC – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

20:55 LaLiga Santander – 12. kolejka: REAL MADRYD – BETIS na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

21:00 Magazyn LIGI EUROPY UEFA 
Ipla
Redakcja: Tomasz Włodarczyk

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki

23:00 Eredivisie – 12. kolejka: SPARTA ROTTERDAM – PSV 
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

23:25 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD

23:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa D, Goiania, Brazylia: HOLANDIA – USA na żywo
sport.tvp.pl


20:00 Gala Boksu Zawodowego, Manchester, Anglia: KATIE TAYLOR – CHRISTINA LINARDATOU na żywo



13:00 CS: GO – Blast Pro, Kopenhaga, Dania: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


03:30 PGA European Tour – WGC-HSBC Champions, Shanghai, Chiny: III RUNDA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:30 PGA Tour – Bermuda Championship, Parafia Southampton, Bermudy: III RUNDA 



00:00 NHL – sezon zasadniczy: NEW YORK ISLANDERS – TAMPA BAY LIGHTNING na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

19:00 NHL – sezon zasadniczy: NASHVILLE PREDATORS – NEW YORK RANGERS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl


17:00 Energa Basket Liga Kobiet – 6. kolejka: AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI – POLITECHNIKA GDAŃSKA 

Komentarz: Krzysztof Sendecki


00:00 NBA – Sezon Zasadniczy: BROOKLYN NETS – HOUSTON ROCKETS

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

17:30 Energa Basket Liga – 6. kolejka: ASSECO ARKA GDYNIA – BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 
Polsat Sport HD

20:25 Serie A – 7. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – VIRTUS ROMA 
Eurosport Player

22:00 NBA – Sezon Zasadniczy: OKLAHOMA CITY THUNDER – NEW ORLEANS PELICANS
*(od 23:00 również w Canal+ Sport 2)

Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke


14:30 Liga Mistrzów Velux EHF – 6. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Kielc)
Reporter: Bartek Ignacik

14:55 Liga Mistrzów Velux EHF – 6. kolejka, grupa B: PGE VIVE KIELCE – TELEKOM VESZPREM na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Grzegorz Tkaczyk

19:25 Liga Mistrzów Velux EHF – 6. kolejka, grupa B: PORTO SOFARMA – MONTPELLIER HB na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik


10:00 Puchar Świata – finał, Yokohama, Japonia: ??? – ??? 
Polsat Sport HD

15:00 European Rugby Trophy: POLSKA – NIEMCY



19:00 World Series of Darts – finały, Amsterdam, Holandia: DZIEŃ 2 

Komentarz: Grzegorz Pajda


14:45 Plusliga – 3. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – INDYKPOL AZS OLSZTYN
Polsat Sport HD

17:30 Plusliga – 3. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – CUPRUM LUBIN 
Ipla

20:30 Plusliga – 3. kolejka: GKS KATOWICE – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HD

20:30  SuperCoppa Italia – finał: ??? – ??? 
Ipla


06:55 World Open, Yushan, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:25 World Open, Yushan, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:20 Puchar Świata, Modena, Włochy: BIG AIR na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:00 WTA Finals, Shenzen, Chiny: ??? – ??? na żywo


12:30 WTA Finals, Shenzen – 1/2 finału, Chiny: ??? – ??? na żywo


14:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – 1/2 finału: ??? – ??? 


14:30 WTA Finals, Shenzen – 1/2 finału, Chiny: ??? – ??? na żywo


16:30 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – 1/2 finału: ??? – ??? 



02:00 Moto3 – Grand Prix Malezji: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

02:55 Moto2 – Grand Prix Malezji: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

03:50 MotoGP – Grand Prix Malezji: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

05:35 Moto3 – Grand Prix Malezji: SESJA KWALIFIKACYJNA
Ipla

06:30 Moto2 – Grand Prix Malezji: SESJA KWALIFIKACYJNA
Ipla

07:25 MotoGP – Grand Prix Malezji: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla

08:05 MotoGP – Grand Prix Malezji: SESJA KWALIFIKACYJNA
Ipla


18:30 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski, Filip Kapica (z Austin)

18:55 Formuła 1 – Grand Prix USA: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół

21:00 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski, Filip Kapica (z Austin)

21:55 Formuła 1 – Grand Prix USA: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół

23:05 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:55 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:00
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart