Sport w TV: sobota – 20 lipca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ 01:55 Mecz Towarzyski: LIVERPOOL FC – BORUSSIA DORTMUND  Komentarz: Patryk Mirosławski – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ


01:55 Mecz Towarzyski: LIVERPOOL FC – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

04:30
Major League Soccer: LA GALAXY – LOS ANGELES FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

11:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:55 Premier League Asia Trophy – mecz o 3. miejsce: NEWCASTLE UNITED FC – WEST HAM UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:30 
International Champions Cup: MANCHESTER UNITED FC – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

14:25 Premier League Asia Trophy – finał: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:40 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Bełchatowa)
Reporterzy: Piotr Domagała, Adam Westfal

14:55 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – KORONA KIELCE na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Bełchatowa)

16:30 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Robert Podoliński, Maciej Szczęsny
Reporter: 
Marcin Wojtasik

17:10 
PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński

17:25 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Tomasz Ćwiąkała – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Komentarz w TVP Sport: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau (z Krakowa)

18:55 
Mistrzostwa Europy U19, Erywań, Armenia – grupa A: ARMENIA – PORTUGALIA na żywo
sport.tvp.pl

18:55 
Mistrzostwa Europy U19, Erywań, Armenia – grupa A: HISZPANIA – WŁOCHY na żywo
sport.tvp.pl

19:30 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Moderator: Filip Surma (z Gliwic)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński


19:25 
1. Liga – 2. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK JABLONEC na żywo
*(o 21:30  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

19:55 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski (z Gliwic)

22:00
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn

22:00 International Champions Cup: SL BENFICA – CHIVAS DE GUADALAJARA na żywo
Ipla
Komentarz: Filip Jastrzębski

00:00 
(sob/nd) 
International Champions Cup: ARSENAL FC – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk


19:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: CHARLIE DUFFIELD – DAN AZEEZ na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło – Albert Sosnowski (z Londynu)

20:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: RICHARD RIAKPORHE – CHRIS BILLAM-SMITH na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło – Albert Sosnowski (z Londynu)

21:20 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Bogusław Solecki
Reporter: Rafał Mandes 


22:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: DERECK CHISORA – ARTUR SZPILKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło – Albert Sosnowski (z Londynu)

23:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: DAVID ALLEN – DAVID PRICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło – Albert Sosnowski (z Londynu)

00:00 (sob/nd) Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: DILLIAN WHYTE – OSCAR RIVAS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło – Albert Sosnowski (z Londynu)


21:30 IEM, Chicago, USA – CS:GO: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl


11:07 The Open, Portrush, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
*(do 13:30)
Ipla
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:30 The Open, Portrush, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
*(do 17:30)
Ipla
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


17:00 The Open, Portrush, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
*(do 21:30)
Ipla
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


22:00 PGA Tour – Barbasol Championship, Nicholasville, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


11:30 Mistrzostwa Świata Juniorów i U23, Kraków: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl

16:30 Mistrzostwa Świata Juniorów i U23, Kraków: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


12:50 Tour de France, Francja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:20 Tour de France, Francja: ETAP 14 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski
Reporterzy: Paweł Kuwik, Bartosz Huzarski


17:10 Tour de France, Francja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:55 Magazyn TOUR DE FRANCE DZIŚ 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:45 Mistrzostwa Europy Juniorów, Boras, Szwecja: DZIEŃ 3 – SESJA PORANNA na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00
Diamentowa Liga, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 
Mistrzostwa Europy Juniorów, Boras, Szwecja: DZIEŃ 3 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
Eurosport PlayerIpla


11:00 Eliminacje Mistrzostw Świata, Moskwa, Rosja – grupa C: POLSKA – KAZACHSTAN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Krzysztof Kuchciak


22:50 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Włoch: DZIEŃ 1 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Redakcja: Grzegorz Gac


11:00 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: HISZPANIA – PORTUGALIA na żywo
Ipla

11:22 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: FRANCJA – RUMUNIA na żywo
Ipla

11:44 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: NIEMCY – ROSJA na żywo
Ipla

12:06 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: ANGLIA – GRUZJA na żywo
Ipla

12:28 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: WALIA – WŁOCHY na żywo
Ipla

12:50 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: IRLANDIA – POLSKA na żywo
Ipla

13:45 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: FRANCJA – PORTUGALIA na żywo
Ipla

14:07 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: HISZPANIA – RUMUNIA na żywo
Ipla

14:29 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: ANGLIA – ROSJA na żywo
Ipla

14:51 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: NIEMCY – GRUZJA na żywo
Ipla

15:13 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: IRLANDIA – WŁOCHY na żywo
Ipla

15:35 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: WALIA – POLSKA na żywo
Ipla

16:30 
Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: FRANCJA – HISZPANIA na żywo
Ipla

16:52 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: PORTUGALIA – RUMUNIA na żywo
Ipla

17:14 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: ANGLIA – NIEMCY na żywo
Ipla

17:36 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: ROSJA – GRUZJA na żywo
Ipla

17:58 
Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: IRLANDIA – WALIA na żywo
Ipla

18:20 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź – faza grupowa: WŁOCHY – POLSKA na żywo
Ipla


08:20 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa: TRAMPOLINA 3M SYNCHRONICZNIE PARY MIESZANE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Jakub Puchow

13:35 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa: WIEŻA 10M MĘŻCZYŹNI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Jakub Puchow


20:00 Letnie Grand Prix, Wisła: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński (z Wisły)
Reporterzy: Sebastian Parfjanowicz, Filip Czyszanowski, Mateusz Leleń

20:15 Letnie Grand Prix, Wisła: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
*(od 20:20 również w Eurosport 1 HD, od 21:20 również w TVP 1 HD, w TVP Sport HD do 21:20)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Wisły)

21:10 
Letnie Grand Prix, Wisła: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński (z Wisły)
Reporterzy: Sebastian Parfjanowicz, Filip Czyszanowski, Mateusz Leleń


17:50 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Filip Jastrzębowski


11:00 WTA Tour, Lozanna, Szwajcaria – 1/2 finału: FIONA FERRO – BERNARDA PERA na żywo
Ipla

13:30 
WTA Tour, Lozanna, Szwajcaria – 1/2 finału: TAMARA KORPATSCH – ALIZE CORNET na żywo
Ipla

14:00 WTA Tour, Bukareszt, Rumunia – 1/2 finału: PATRICIA MARIA TIG – LAURA SIEGEMUND na żywo
sport.tvp.pl

16:00 
WTA Tour, Bukareszt, Rumunia – 1/2 finału: MARTINA DI GIUSEPPE – ELENA RYBAKINA na żywo
sport.tvp.pl

17:30
ATP World Tour 250, Umag, Chorwacja – 1/2 finału: ATTILA BALAZS – LASLO DJERE na żywo
Ipla

20:00 ATP World Tour 250, Umag, Chorwacja – 1/2 finału: DUSAN LAJOVIC – SALVATORE CARUSO na żywo
Ipla


23:20 ITU World Series, Montreal, Kanada: SPRINT KOBIET na żywo
Ipla


19:30 Puchar Świata, Briancon, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport Player

 
13:30 
AMA Motocross: PODSUMOWANIE POŁOWY SEZONU 

Redakcja: Sławomir Szymczak

16:50 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Snetterton: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport Player


09:25 W Series, Assen, Holandia: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

16:05 W Series, Assen, Holandia: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół


16:30 Speedway of Nations, Togliatti, Rosja – turniej finałowy: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Marcin Majewski – Tomasz Bajerski (z Togliatti)
Reporter: Łukasz Benz

17:00 Speedway of Nations, Togliatti, Rosja – turniej finałowy: ZAWODY – DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Togliatti)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:15 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:15 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki