Sport w TV: sobota – 20 lutego 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 25. kolejka: LIVERPOOL FC – EVERTON FC 08:15 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Mateusz Janiak, Jakub Kręcidło, Mateusz Rokuszewski, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 25. kolejka: LIVERPOOL FC – EVERTON FC


08:15 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Mateusz Janiak, Jakub Kręcidło, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk

11:45 
Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – GKS TYCHY 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Pietrzak (z Łodzi)

12:55 2. Bundesliga – 22. kolejka: FC SANKT PAULI – SV DARMSTADT 98 na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

13:25 Premier League – 25. kolejka: SOUTHAMPTON FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 2: Patryk Banaszkiewicz – Mateusz Stóf

13:55 LaLiga Santander – 24. kolejka: ELCHE CF – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

14:15 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Andrzej Strejlau
Reporter: Hubert Bugaj

14:30 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartosz Ignacik – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

14:55 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: LEGIA WARSZAWA – WISŁA PŁOCK 
CANAL+ Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Warszawy)
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Robert Podoliński
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Kowalski

14:55 Serie A – 23. kolejka: SS LAZIO – UC SAMPDORIA 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:00 Bundesliga – 22. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 17:30)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:25 Bundesliga – 22. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – FC BAYERN MONACHIUM na żywo

Komentarz w Canal+: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski – Mateusz Kowalski

15:25 Bundesliga – 22. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – 1. FSV MAINZ 05 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 Bundesliga – 22. kolejka: SC FREIBURG – 1. FC UNION BERLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:25 Bundesliga – 22. kolejka: 1. FC KÖLN – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:55 Premier League – 25. kolejka: BURNLEY FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo

Komentarz: Adrian Olek – Jarosław Koliński

16:10
LaLiga Santander – 24. kolejka: ATLETICO MADRYT – UD LEVANTE na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski

16:25 1. liga – 20. kolejka: FC FASTAV ZLIN – AC SPARTA PRAGA 


16:55 Ligue 1 – 26. kolejka: FC NANTES – OLYMPIQUE MARSYLIA 
Ipla
Komentarz w Canal+: Tomasz Smokowski – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Michał Mitrut – Kuba Ostrowski

17:10 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Maciej Klimek

17:25 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Bielska-Białej)
Komentarz w Radio Gol 1: Szymon Przedpełski – Adrian Kozioł


17:30 Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – KORONA KIELCE 
Ipla

17:55 Serie A – 23. kolejka: GENOA CFC – HELLAS WERONA 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

18:25 Premier League – 25. kolejka: LIVERPOOL FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk

18:25 Bundesliga – 22. kolejka: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 
LaLiga Santander – 24. kolejka: VALENCIA CF – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:40 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Grzegorz Mielcarski (z Gdańska)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Piotr Bugajny

19:55 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: LECHIA GDAŃSK – GÓRNIK ZABRZE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Grzegorz Mielcarski (z Gdańska)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek


20:30 LaLiga Santander – 24. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Piotr Urban

20:40 Serie A – 23. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – BOLOGNA FC 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

20:55 Premier League – 25. kolejka: FULHAM FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Michał Gutka

20:55 LaLiga Santander – 24. kolejka: REAL VALLADOLID – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Jędrzejak

21:25 Liga NOS – 20. kolejka: SPORTING CP – PORTIMONENSE SC 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Michał Wodziński – Radosław Majdan, Michał Żewłakow

23:00
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

Studio: Mikołaj Kruk

23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 



11:45 Mistrzostwa Świata, Pokljuka, Słowenia: SZTAFETA KOBIET 
Ipla
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza – Mateusz Stóf


14:50 Mistrzostwa Świata, Pokljuka, Słowenia: SZTAFETA MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska


18:00
FIFA 21 – EU Regional Cup #3: XBOX 



11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 23. kolejka: KS CONSTRACT LUBAWA – KS ACANA ORZEŁ FUTSAL JELCZ-LASKOWICE na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Adam Zakrzewski


21:00 PGA Tour – The Genesis Invitational, Pacific Palisades, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:45 Waaslandcross Sint-Niklaas, Sint-Niklaas, Belgia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

15:00 Waaslandcross Sint-Niklaas, Sint-Niklaas, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


14:15 Tour des Alpes-Maritimes et du Var, Francja: ETAP 2 



04:00 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – UTAH JAZZ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz

20:40 Eliminacje Mistrzostw Europy: CZARNOGÓRA – FRANCJA 
*(22 lutego o 08:40  w TVP Sport HD)

Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Jacek Łączyński


19:15 Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń: STUDIO 
*(również o 21:50)

Studio: Aleksander Dzięciołowski (z Torunia)
Reporter: Kacper Tomczyk

19:20 Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń: DZIEŃ 1 

Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Torunia)


09:50 Mistrzostwa Świata, Cortina d’Ampezzo, Włochy: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 


13:20 Mistrzostwa Świata, Cortina d’Ampezzo, Włochy: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 


12:10 PGNiG Superliga Kobiet – 16. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – KPR GMINY KOBIERZYCE 

Komentarz: Maciej Iwański – Iwona Niedźwiedź

13:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa D: HC DUNAREA BRAILA – HC KUBAN KRASNODAR 


15:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa D: SIOFOK KC – FLEURY LOIRET HANDBALL 


17:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa A: VACI NKSE – HC ZVEZDA MOSCOW 



17:25 PGNiG Superliga – 14. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – MKS ZAGŁĘBIE LUBIN 

Komentarz: Michał Zawacki – Robert Lis

18:55 PGNiG Superliga – 14. kolejka: STUDIO 
*(również o 19:55 i 20:50)


19:15 PGNiG Superliga – 14. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. – KPR GWARDIA OPOLE 

Komentarz: Jakub Biel – Artur Siódmiak

20:40 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – ABANCA ADEMAR LEON 



14:45 Puchar Polski – 1/2 finału: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska (z Nysy)
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Wiśniowski

17:30 Puchar Polski – 1/2 finału: E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska (z Nysy)


17:00 Tauron 1. liga – 23. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – KRISPOL WRZEŚNIA 
Ipla

17:00 
Tauron 1. liga – 23. kolejka: EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA – BAS BIALYSTOK 
Ipla

20:30 PlusLiga – 25. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD


09:15 Puchar Świata, Rasnov, Rumunia: STUDIO 

Studio: Maciej Jabłoński – Rafał Kot, Matesz Leleń
Reporterzy: Marcin Rams, Aleksander Roj


09:40 Puchar Świata, Rasnov, Rumunia: KONKURS DRUŻYN MIESZANYCH 

Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny, Michał Chmielewski
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Gułajewski – Mateusz Kirpsza


20:10 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Janusz Pindera, Krzysztof Rawa, Paweł Wilkowicz, Marek Siderek, Thomas Morgenstern, Karolina Kozłowska


14:00 Home Nations Series – Welsh Open, Newport, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY 
*(od 16:20 w Eurosport 1 HD)


19:45 Home Nations Series – Welsh Open, Newport, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY 
*(do 23:30)



19:00 FEN 32: MATEUSZ RĘBECKI – JOSE BARRIOS 
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


09:20 Australian Open, Melbourne, Australia – finał kobiet: JENNIFER BRADY – NAOMI OSAKA 

Komentarz: Marek Furjan – Joanna Sakowicz-Kostecka

11:30 Australian Open, Melbourne, Australia – finał miksta: STOSUR/EDBEN – KREJCIKOVA/RAM 


20:30 Saudi Cup, Rijad, Arabia Saudyjska: ZAWODY 



12:55 Asian Le Mans Series, Abu Zabi, ZEA: WYŚCIG 

Komentarz: Michał Olszak

23:00 NASCAR Xfinity Series, Daytona Beach, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Jan Ciosek


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart