Sport w TV: sobota – 21 marca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 00:00 Magazyn PREMIER LEAGUE + 00:00 Major League Soccer – 3. kolejka: PHILADELPHIA UNION – FC DALLAS 13:40 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
00:00 Magazyn PREMIER LEAGUE + premiera.200

Canal+ Sport HD

00:00 Major League Soccer – 3. kolejka: PHILADELPHIA UNION – FC DALLAS na żywo
Eurosport 2 HD

13:40 Premier League – 30. kolejka: MANCHESTER CITY – WEST BROMWICH ALBION na żywo
Canal+ Family 2 HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Family: Andrzej Twarowski – Kamil Kosowski

13:55 Premier Liga – 20. kolejka: ARSENAŁ TUŁA – CSKA MOSKWA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Marcin Baszczyński

15:10 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Chorzowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal


15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 25. kolejka: RUCH CHORZÓW – ZAWISZA BYDGOSZCZ na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Chorzowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal


15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZU  na żywo
Eurosport 2 HD

15:25 Bundesliga – 26. kolejka: HANNOVER 96 – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Eurosport 2 HDTRT 3 Spor

15:55 Premier League – 30. kolejka: NEWCASTLE UNITED – ARSENAL FC na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

16:55 Ligue 1 – 30. kolejka: OLYMPIQUE LYON – OGC NICE na żywo
nc+ kanał 36
Komentarz: Tomasz Smokowski – Stefan Białas


17:25 1. Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Orange sport

17:30 Eliminacje ME U-17: POLSKA – BIAŁORUŚ na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (z Grodziska Wielkopolskiego)
Reporter: Mateusz Majak


17:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Marcin Baszczyński

17:40 1. Liga – 21. kolejka: WISŁA PŁOCK – OLIMPIA GRUDZIĄDZ na żywo
Orange sport

17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 25. kolejka: WISŁA KRAKÓW – CRACOVIA na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński


18:25 Bundesliga – 25. kolejka: FC SCHALKE 04 – BAYER LEVERKUSEN  na żywo
Eurosport 2 HDTRT Haber

18:25 Premier League – 30. kolejka: WEST HAM UNITED – SUNDERLAND AFC  na żywo
Canal+ Family 2 HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Family: Edward Durda – Przemysław Rudzki

20:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Marcin Baszczyński

20:25 T-Mobile Ekstraklasa – 25. kolejka: LECHIA GDAŃSK – GÓRNIK ZABRZE na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Reporterzy: Filip Adamus, Filip Surma


20:40
Serie A – 28. kolejka: AC MILAN – CALGARI CALCIO na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Grzegorz Milko – Tomasz Lipiński

20:45 Eredivisie – 28. kolejka: AZ ALKMAAR – SC CAMBUUR LEEUWARDEN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

21:00 Major League Soccer – 3. kolejka: COLORADO RAPIDS – NEW YORK CITY FC na żywo
Eurosport 2 HD

21:15 Primeira Liga – 25. kolejka: CD NACIONAL – FC PORTO na żywo
Sportklub

22:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Marcin Baszczyński

22:45 Magazyn LIGA+ na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Maciej Murawski

badminton
17:15 Yonex Polish Open 2015: FINAŁ KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Marcin Cisowski (z Armałowa)
Reporter: Mirosław Pęcak

18:20 Yonex Polish Open 2015: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Marcin Cisowski (z Armałowa)
Reporter: Mirosław Pęcak

19:20 Yonex Polish Open 2015: DEBEL KOBIET na żywo
TVP Sport HD
Komentarz: Marcin Cisowski (z Armałowa)
Reporter: Mirosław Pęcak

19:20 Yonex Polish Open 2015: DEBEL MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HD
Komentarz: Marcin Cisowski (z Armałowa)
Reporter: Mirosław Pęcak

biathlon
10:20 Puchar Świata, Chanty-Mansyjsk, Rosja: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN na żywo
(od 10.30 w Eurosport 2)
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120Eurosport 2 HDDas Erste HDČT Sport

13:45 Puchar Świata, Chanty-Mansyjsk, Rosja: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET na żywo
*
(od 13:50 w Polsat Sport i Polsat Sport News)

Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDČT Sport

boks
04:00
Golden Boy 2015: ALFONSO GOMEZ – YOSHIHIRO KAMEGAI na żywo
Fightklub

20:00
Gala, Brodnica, Polska: MICHAŁ SYROWATKA – FELIX LORA na żywo
*(od 23:00 w Polsat Sport News)
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News

20:30
Gala, Mediolan, Włochy: LUCA GIACON – STEVE JAMOYE  na żywo
Fightklub

00:00 sb/nd
Gala, Rostock, Niemcy: JUERGEN BRAEHMER – ROBIN KRASNIGI
 premiera.200
polsat-sport-hd.120

curling
23:00
Mistrzostwa Świata Kobiet, Sapporo, Japonia: 1/2 FINAŁU premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

golf
13:10
Magazyn MAGAZYN GOLFOWYpremiera.200
Polsat Sport Extra HD

judo
14:00
Grand Prix 2015, Tbilisi, Gruzja: DZIEŃ 2 na żywo
Fightklub

kolarstwo górskie
16:30 Cape Epic 2014, RPA: DZIEŃ 6 premiera.200
Sportklub

koszykówka mężczyzn
01:00 Liga NBA: CHICAGO BULLS – TORONTO RAPTORS na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

łyżwiarstwo szybkie
13:55 Puchar Świata, Erfurt, Niemcy: 500 M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HDDas Erste HD

15:05 
Puchar Świata, Erfurt, Niemcy: 1500 M KOBIETna żywo
Polsat Sport Extra HDDas Erste HD

15:55 
Puchar Świata, Erfurt, Niemcy: 1000 M MĘŻCZYZNna żywo
Polsat Sport Extra HDDas Erste HD

16:40 
Puchar Świata, Erfurt, Niemcy: 5000 M MĘŻCZYZNna żywo
Polsat Sport Extra HDDas Erste HD

narciarstwo alpejskie
08:45 Puchar Świata, Meribel, Francja- slalom kobiet: I PRZEJAZDna żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

10:00 
Puchar Świata, Meribel, Francja- gigant mężczyzn: I PRZEJAZDna żywo
Eurosport 2 HDDas Erste HDRai sport 1

Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

11:45 
Puchar Świata, Meribel, Francja- slalom kobiet: II PRZEJAZDna żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

12:30 
Puchar Świata, Meribel, Francja – gigant mężczyzn: II PRZEJAZDna żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

18:10
Magazyn MAGAZYN ALPEJSKI
 premiera.200
Polsat Sport Extra HD

piłka ręczna mężczyzn
15:25
Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: VIVE TAURON KIELCE – MONTPELLIER AGGLOMERATION HB na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kielc)
Studio: Krzysztof Bandych – Jarosław Cieślikowski (z Kielc)
Reporter: Piotr Bugajny


19:30
Handball-Bundesliga – 26. kolejka: WETZLAR – SC MAGDEBURG na żywo
Sportklub

20:10 
Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału:  HC VARDAR – ORLEN WISŁA PŁOCK
 na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Marcin Lijewski

podnoszenie ciężarów
13:00
Indywidualny Puchar Polski – mężczyźni: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

rugby
13:25
Puchar Sześciu Narodów – 5. kolejka: WŁOCHY – WALIA na żywo
Canal+ Family HD

15:25 
Puchar Sześciu Narodów – 5. kolejka: SZKOCJA – IRLANDIA na żywo
Canal+ Family HD

17:55 
Puchar Sześciu Narodów – 5. kolejka: ANGLIA – FRANCJA
 na żywo
Canal+ Family HD

siatkówka kobiet
15:00
Orlenliga – play-off: ??? – ??? na żywo
polsat-sport-hd.120

siatkówka mężczyzn
17:30
Serie A1 – 24 kolejka: MODENA VOLLEY – ENERGY TI DIATEC TRENTINOna żywo
Sportklub

skoki narciarskie
09:35 Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

Studio: Maciej Jabłoński – Rafał Kot
Reporterzy: Michał Regulski, Sebas
tian Szczęsny

09:45 
Puchar Świata, Planica, Słowenia: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

10:00 
Puchar Świata, Planica, Słowenia: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DERai sport 2
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz – Sebastian Szczęsny (z Planicy)
Reporterzy: Michał Regulski, Sebastian
Szczęsny

snooker
14:00 World Grand Prix, Walia: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

14:45
World Grand Prix, Walia: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

20:00 
World Grand Prix, Walia: 1/2 FINAŁU
 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

snowboard
12:15 
Puchar Świata, La Molina, Hiszpania: SNOWCROSS KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Paweł Ulbrych

sporty walki
20:00 Gwiazdy PLMMA: MARIAN ZIÓŁKOWSKI premiera.200
Orange sport

tenis
02:00 
WTA World Premier Indian Wells – 1/2 Finału: JELENA JANKOVIĆ – SABINE LISICKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

04:00 
WTA World Premier Indian Wells – 1/2 Finału: SERENA WILLIAMS – SIMONA HALEP na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski

19:00 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 1/2 Finału:
NOVAK DJOKOVIĆ – ANDY MURRAY na żywo
Polsat Sport News

21:00 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 1/2 Finału: 
MILOS RAONIĆ – ROGER FEDERER na żywo
Polsat Sport News

tenis stołowy
20:30 
Super Series, Niemcy: 1/4 FINAŁU  na żywo
Eurosport 2 HD

wyścigi motocyklowe
11:15
MŚ Superbike, Grand Prix Tajlandii: KWALIFIKACJE premiera.200
Eurosport 2 HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana!
 Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Jerzy Granietzny, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA