Sport w TV: sobota – 21 września 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga – 5. kolejka: VILLAREAL CF – REAL VALLADOLID  12:55 2. Bundesliga – 7. kolejka: VFB STUTTGART – SPVGG GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


12:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 


12:55 LaLiga – 5. kolejka: VILLAREAL CF – REAL VALLADOLID na żywo


12:55 2. Bundesliga – 7. kolejka: VFB STUTTGART – SPVGG GREUTHER FURTH na żywo


13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo


13:25 Premier League – 6. kolejka: LEICESTER CITY – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo


13:25 Championship – 8. kolejka: LEEDS UNITED – DERBY COUTY na żywo


14:40 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


14:55 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – ARKA GDYNIA 


14:55 Serie A – 4. kolejka: UDINESE CALCIO – BRESCIA CALCIO na żywo


15:20 Bundesliga – 5. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FC KOELN na żywo


15:25 Bundesliga – 5. kolejka: BAYER LEVERKUSEN – 1. FC UNION BERLIN na żywo


15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo


15:55 Premier League – 6. kolejka: MANCHESTER CITY – WATFORD na żywo


15:55 LaLiga – 5. kolejka: LEVANTE UD – SD EIBAR na żywo


17:00 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

17:15 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

17:25 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: LECHIA GDAŃSK – KORONA KIELCE 


17:45 Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:55 Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – ODRAOPOLE na żywo
Ipla

17:55 Serie A – 4. kolejka: JUVENTUS FC – HELLAS VERONA na żywo


18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo


18:25 Premier League – 6. kolejka: NEWCASTLE – BRIGHTON & HOVE ALBION na żywo


18:25 Bundesliga – 5. kolejka: WERDER BREMA – RB LIPSK na żywo


18:25 LaLiga – 5. kolejka: ATLETICO MADRYD – CELTA VIGO na żywo


19:40 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD


19:55 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo


20:30 Magazyn STUDIO LIVE na żywo


20:40 Serie A – 4. kolejka: AC MILAN – INTER MEDIOLAN na żywo


20:55 LaLiga – 5. kolejka: GRANADA – FC BARCELONA na żywo


22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

22:50 Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo


23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 



13:30 PGA European Tour – BMW PGA Championship, Surrey, Anglia: III RUNDA 


19:00 PGA Tour – Sanderson Farms Championship, Jackson, USA: II RUNDA 



15:00 Primus Classic, Belgia: WYŚCIG na żywo



17:50 Lega A Superpuchar – 1/2 finału: VANOLI CREMONA – BANCO DI SARDEGNA SASSARI


18:30
II Memoriał Adama Wójcika: ŚLĄSK WROCŁAW – FILOU OOSTENDE


18:30 Supercopa Endesa, Madryd, Hiszpania – 1/2 finału: BARÇA – VALENCIA BASKET


20:20 Lega A Superpuchar – 1/2 finału: UMANA REYER VENEZIA – HAPPY CASA BRINDISIł


21:00 Supercopa Endesa, Madryd, Hiszpania – 1/2 finału: REAL MADRID – MONTAKIT FUENLABRADA


14:30 Liga Mistrzów EHF – 2. kolejka, grupa D: ORLEN WISŁA PŁOCK – KADETTEN na żywo
CANAL+ Sport HD


17:25 Liga Mistrzów EHF – 2. kolejka, grupa B: TELEKOM VESZPREM – THW KIEL na żywo



12:55 Mistrzostwa Świata, Pattaya, Tajlandia: KAT. -59KG KOBIET 
sport.tvp.pl


06:45 Puchar Świata – grupa D, Saporro, Japonia: AUSTRALIA – FIDŻI 
Polsat Sport HD

09:15 Puchar Świata – grupa C, Tokio, Japonia: FRANCJA – ARGENTYNA 
Polsat Sport HD

11:45 Puchar Świata – grupa B, Yokohama, Japonia: NOWA ZELANDIA – RPA 
Polsat Sport HD


09:50
Mistrzostwa Europy – faza grupowa: SKRÓTY
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:50 Mistrzostwa Europy, Apeldoorn, Holandia  – 1/8 finału: HOLANDIA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HD


18:30
Mistrzostwa Europy, Apeldoorn, Holandia – 1/8 finału: STUDIO na żywo
*(od 19:00 na TVP Sport)
Polsat Sport HDsport.tvp.pl

19:50 Mistrzostwa Europy, Apeldoorn, Holandia – 1/8 finału: POLSKA – HISZPANIA na żywo
Polsat Sport HDsport.tvp.pl

20:20 Mistrzostwa Europy, Lublana, Słowenia – 1/8 finału: SŁOWENIA – BUŁGARIA na żywo


20:20 Mistrzostwa Europy, Antwerpia, Belgia – 1/8 finału: BELGIA – UKRAINA na żywo
Ipla

21
:55 Mistrzostwa Europy, Apeldoorn, Holandia – 1/8 finału: STUDIO na żywo
*(od 22:30 na Polsat Sport)
Polsat Sport HDsport.tvp.pl


18:00 King of Kings Heroes Series, Kowno, Litwa: CZĘŚĆ 1 na żywo


20:30 King of Kings Heroes Series, Kowno, Litwa: CZĘŚĆ 2 na żywo



05:00 WTA Tour, Osaka, Japonia – 1/4 finału: NAOMI OSAKA – YULIA PUTINTSEVA
sport.tvp.pl

07:00
WTA Tour, Seul, Korea Południowa – 1/2 finału: YAFAN WANG – KAROLINA MUCHOVA
sport.tvp.pl

08:00
WTA Tour, Osaka, Japonia – 1/2 finału: NAOMI OSAKA – ELISE MERTENS
sport.tvp.pl

09:00 
WTA Tour, Seul, Korea Południowa – 1/2 finału: MAGDA LINETTE – EKATERINA ALEXANDROVA
sport.tvp.pl

10:00
WTA Tour, Osaka, Japonia – 1/2 finału: ANGELIQUE KERBER – ANASTASIA PAVLyUCHENKOVA
sport.tvp.pl

12:55 Laver Cup, Genewa, Szwajcaria: TURNIEJ POKAZOWY 


14:00 ATP World Tour 250, Metz, Francja – 1/2 finału: ALJAZ BEDENE – BENOIT PAIRE

16:00 
ATP World Tour 250, Metz, Francja – 1/2 finału: LUCAS POUILLE – JO-WILFRED TSONGA


17:00 Laver Cup, Genewa, Szwajcaria: TURNIEJ POKAZOWY


18:55 Laver Cup, Genewa, Szwajcaria: TURNIEJ POKAZOWY 


21:00 Laver Cup, Genewa, Szwajcaria: TURNIEJ POKAZOWY 



09:00 Moto3 – Grand Prix Aragonii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

09:55 MotoGP – Grand Prix Aragonii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

10:40 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Assen, Holandia: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

10:55 Moto2 – Grand Prix Aragonii: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla

12:35 Moto3 – Grand Prix Aragonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

13:00 Moto3 – Grand Prix Aragonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla

13:30 MotoGP – Grand Prix Aragonii: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla

13:50 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Assen, Holandia: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

14:10 MotoGP – Grand Prix Aragonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 


14:35 MotoGP – Grand Prix Aragonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 


14:45 FIM Endurance World Championship – Bol d’Or(24h), Francja: WYŚCIG 


15:05 Moto2 – Grand Prix Aragonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA 


15:30 Moto2 – Grand Prix Aragonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA 


22:00 AMA Motocross: PODSUMOWANIE SEZONU



11:30 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

11:35 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

13:05 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla

16:05 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

16:40 GT Open, Barcelona, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo



16:30
Mistrzostwa Świata, Astana, Kazachstan: SKRÓTY
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:50 Puchar Nice 1. Ligi: ZAWODY na żywo
Polsat Sport HD

17:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Wielkiej Brytanii, Cardiff: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


18:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Wielkiej Brytanii, Cardiff: ZAWODY na żywo



18:50 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:30
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart