Sport w TV: sobota – 22 grudnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:00 Serie A – 17. kolejka: STUDIO  12:25 Serie A – 17. kolejka: SS LAZIO – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:00 
Serie A – 17. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

12:25
Serie A – 17. kolejka: SS LAZIO – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

12:55
La Liga Santander – 17. kolejka: REAL BETIS – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55 
2.Bundesliga – 18. kolejka: FC ST. PAULI – FC MAGDEBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 18. kolejka: ARSENAL FC – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:20
Klubowe Mistrzostwa Świata – mecz o 3 miejsce: KASHIMA ANTLERS – RIVER PLATE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow

14:30 
Serie A – 17. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:55
Serie A – 17. kolejka: SSC NAPOLI – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55
Serie A – 17. kolejka: GENOA CFC – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

15:10
 Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Maciej Klimek


15:20 Bundesliga – 17. kolejka: RB LEIPZIG – WERDER BREMA na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: KORONA KIELCE – MIEDŹ LEGNICA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)

15:25 
Bundesliga – 17. kolejka: VFB STUTTGART – FC SCHALKE 04na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:45 
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: PIAST GLIWICE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda
Reporter: Cezary Olbrycht

15:55 
Premier League – 18. kolejka: MANCHESTER CITY – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

16:10
La Liga Santander – 17. kolejka: ATLETICO MADRYT – RCD ESPANYOL na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

17:05
Klubowe Mistrzostwa Świata – Finał: REAL MADRYT CF – AL AIN FCna żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Robert Podoliński

17:30
La Liga Santander – 17. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30
 Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Moderator: Michał Wodziński (z Gdańska)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: LECHIA GDAŃSK – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła (z Gdańska)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – CRACOVIA na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)

17:55
Serie A – 17. kolejka: CHIEVO WERONA – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

18:00
 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:20 
Premier League – 18. kolejka: CARDIFF CITY – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

18:20 
Bundesliga – 17. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BAYERN MONACHIUM na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski

18:25 
La Liga Santander – 17. kolejka: FC BARCELONA – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Sebastian Chabiniak

19:40 
Eredivise – 17. kolejka: PSV EINDHOVEN – AZ ALKMAAR na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

20:25
Serie A – 17. kolejka: JUVENTUS FC – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
La Liga Santander – 17. kolejka: ATHLETIC CLUB – REAL VALLADOLID na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

22:30
Serie A – 17. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

22:45 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:30 
Magazyn BUNDESLIGA+ 


14:30 
Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(od 14:50 w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport 1 HDIpla

16:50 
Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla


17:45 Polsat Boxing Night – Wojna Domowa: DARIUSZ SĘK – ROBERT PARZĘCZEWSKI na żywo
*(od 20:00 w Super Polsat HD)
Polsat Sport HDIpla

19:00
Gala Boksu, Manchester, Wielka Brytania: JOSH WARRINGTON – CARL FRAMPTON na żywo
*(od 20:15 również w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło


03:00 NHL: COLORADO AVALANCHE – CHICAGO BLACKHAWKS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Adrian Kowal


11:45 Puchar Świata, Ramsau, Austria: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDIpla

14:35 
Puchar Świata, Ramsau, Austria: BIEG na żywo
*(o 17:45  w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HD
Ipla


02:00 NBA: BOSTON CELTICS – MILWAUKEE BUCKS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 12. kolejka: BESIKTAS SOMPO JAPAN – BANVITna żywo

Komentarz: Jakub Ryś

12:30 
Polska Liga Koszykówki – 11. kolejka: KING SZCZECIN – BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

13:15
Tahincioglu Basketball Super League – 12. kolejka: PINAR KARSIYAKA – GAZIENTEP BASKETBOL na żywo


15:30
Tahincioglu Basketball Super League – 12. kolejka: ISTAMBUŁ BBSK – BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:45 
VTB United League – 9. kolejka: STELMET ZIELONA GÓRA – LOKOMOTIV KUBAN na żywo
Ipla

20:22
Lega A – 11. kolejka: VANOLI CREMONA – GERMANI BRESCIA BASKET na żywo


20:52
Lega A – 11. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo


23:00 
NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – DENVER NUGGETS na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk


13:30 Mistrzostwa Rosji, Sarańsk, Rosja: PROGRAM DOWOLNY PAR SPORTOWYCH na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk – Anna Sierocka

16:00 Mistrzostwa Rosji, Sarańsk, Rosja: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK na żywo

Komentarz: Marcin Majewski


10:15 Puchar Świata, Courchevel, Francja: SLALOM KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDIpla

13:00
Puchar Świata, Courchevel, Francja: SLALOM KOBIET – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla

15:45 
Puchar Świata, Madonna di Campiglio, Włochy: SLALOM MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla

18:30
Puchar Świata, Madonna di Campiglio, Włochy: SLALOM MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDIpla


11:15
Puchar Świata,  Innichen, Włochy: SKI CROSS na żywo
Ipla


18:15 Magazyn GAZPROM SEHA LEAGUE


13:30 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 10 na żywo
sport.tvp.pl

20:00 
Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 10 na żywo
sport.tvp.pl


20:25 Serie A1 – 11. kolejka: POMI CASALMAGGIORE – UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO na żywo

Komentarz: Żelisław Żyzyński – Milena Sadurek


14:45 
PlusLiga – 13. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30
PlusLiga – 13. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – GKS KATOWICE na żywo
Ipla

20:30 PlusLiga – 13. kolejka: MKS BĘDZIN – TREFL GDAŃSK na żywo
Ipla


11:20 Puchar Świata, Cervinia, Włochy: SNOWCROSS na żywo
*(o 13:00  w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:40 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:45
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam