Sport w TV: sobota – 22 października 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Paweł Wojtala, Piotr Włodarczyk, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
Jedenaście
Studio: Krzysztof Stanowski – Paweł Wojtala, Piotr Włodarczyk, Paweł Zarzeczny, Radosław Matusiak

11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
nSport+ HD
Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski

12:55 
La Liga Santander – 9. kolejka: RCD ESPANYOL – SD EIBAR na żywo
Jedenaście
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25
Premier League – 9. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

15:10 Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Adam Westfal

15:15
Bundesliga – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Bundesliga – 8. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Ekstraklasa – 13. kolejka: WISŁA PŁOCK – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Adam Westfal

15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:5
5
Premier League – 9. kolejka: ARSENAL FC – MIDDLESBROUGH FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Rafał Nahorny

15:55
Tipico Bundesliga – 12. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – SV MATTERSBURG na żywo
Sportklub
Komentarz: Tomasz Zieliński

16:10
 
La Liga Santander – 9. kolejka: VALENCIA CF – FC BARCELONA na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

17:30 
I liga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Sosnowca)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:40 Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Sonia
Śledź, Mariusz Wróblewski

17:45
 I liga – 13. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – WIGRY SUWAŁKI na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Sosnowca)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:55 
Ekstraklasa – 13. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW –  CRACOVIA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski

18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:00
Serie A – 9. kolejka: UC SAMPDORIA – GENOA CFC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Radosław Majdan

18:25
Tipico Bundesliga – 12. kolejka: SSV GUNTAMATIC RIED – RZ PELLETS WAC  na żywo
Sportklub
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

18:25
Premier League – 9. kolejka: LIVERPOOL FC – WEST BROMWICH ALBION na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25 
La Liga Santander – 9. kolejka: REAL SOCIEDAD – DEPORTIVO ALAVES na żywo
Jedenaście
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:25
Bundesliga – 8. kolejka: BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

19:55
Ligue 1 – 10. kolejka: FC NANTES – STADE RENNAIS na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

20:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

20:10 
Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)
Reporterzy: Bart
osz Ignacik, Tomasz Lipiński

20:25 
Ekstraklasa – 13. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)
Reporterzy: Bartosz Ignacik, Tomasz Lipiński

20:30
Tipico Bundesliga – 12. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – FC ADMIRA WACKER MODLING  premiera.200
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

20:30 
Premier League – 9. kolejka: LEICESTER CITY – CRYSTAL PALACE premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Piotr Domagała

20:40
Serie A – 9. kolejka: A.C. MILAN – JUVENTUS FC na żywo
Jedenaście
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

22:30
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

22:30 Magazyn LIGA+na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Krzysztof Przytuła (z Warszawy)

23:40
Eredivisie – 10. kolejka: PSV EINDHOVEN – SPARTA ROTTERDAM premiera.200
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Szymon Rojek

bilard
12:00 Ekstraklasa – 7. kolejka: LIPIŃSKI DACHY TOMASZ MAZ. – ERG BIERUŃ FOLIE premiera.200
Sportklub

boks
19:00 Gala, Wieliczka: KRZYSZTOF ZIMNOCH – MARCIN REKOWSKI na żywo
*(od 20:00 w Polsat Sport HD)
Polsat Sport Fight HDPolsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Albert Sosnowski

hokej na lodzie
17:50 Puchar Kontynentalny – grupa C: GKS TYCHY – ACRONI JESENICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Mariusz Czerkawski (z Tychów)
Reporter: Olga Rybicka

golf
13:00 PGA European Tour – Portugal Masters, Vilamoura, Portugalia: III RUNDA na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

22:00 
EuroPro 2015 – Staley Hall: PODSUMOWANIE premiera.200
Sportklub

kolarstwo szosowe
07:00 Tour of Hainan: ETAP 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

14:00 Abu Dhabi Tour: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

kolarstwo torowe
19:00 Mistrzostwa Europy, Saint Quentin, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
14:00 Super Ligi – 3. kolejka: ISTAMBUŁ BBSK – BESIKTAS SOMPO JAPAN na żywo
Sportklub
Komentarz: Wojciech Michałowicz

łyżwiarstwo figurowe
20:35 Puchar Świata – Grand Prix Chicago: SOLIŚCI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

21:35 Puchar Świata – Grand Prix Chicago: SOLISTKI – PROGRAM KRÓTKI premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

22:00 Puchar Świata – Grand Prix Chicago: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

narciarstwo alpejskie
09:45 Puchar Świata, Soelden, Austria: GIGANT KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:45
Puchar Świata, Soelden, Austria: GIGANT KOBIET – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

piłka ręczna kobiet
14:55 Velux EHF Liga Mistrzyń – grupa C: ROSTÓW-DON – GYORI AUDI ETO KC na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Nabożna

piłka ręczna mężczyzn
18:15 PGNiG Superliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Robert Lis (z Lubina)
Reporter: Wiktoria Ozga


18:15 PGNiG Superliga – 8. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – SPR CHROBRY GŁOGÓW na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Karpiński – Robert Lis (z Lubina)
Reporter: Wiktoria Ozga


20:00 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: RK PRVO PLINARSKO DRUTVO ZAGRZEB – RK VARDAR na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Bugajny – Michał Matysik

22:00 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: FC BARCELONA LASSA – TELEKOM VESZPREM premiera.200
nSport+ HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński

rugby
23:55 European Rugby Champions Cup – grupa 3: SARACENS – SCARLETS premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Krzysztof Liedel

siatkówka kobiet
06:50 Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz

12:50
Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Damian Dacewicz

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 4. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz

18:50
Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur

21:50
Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur

sporty walki
03:00 MMA Bellator 162: ALEXANDER SHLEMENKO – KENDALL GROVE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Edward Durda – Michał Stanisławski

tenis
12:00 WTA Tour, Moskwa, Rosja – FINAŁ: SŁIETŁANA KUZNIECOWA – DARIA GAVRILOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski

14:25
ATP World Tour 250, Moskwa, Rosja – 1/2 finału: PHILIPP KOHLSCHREIBER – FABIO FOGNINI na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Marek Furjan – Sylwester Sikora

15:00
WTA Tour, Luksemburg – FINAŁ: PETRA KVITOVA – MONICA NICULESCU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

tenis stołowy
10:00 Mistrzostwa Europy, Budapeszt, Węgry: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

wyścigi motocyklowe
01:00 Moto 3, Grand Prix Australii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport News Ipla
PolsatSport.pl
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak, Michał Fiałkowski

01:55 Moto GP, Grand Prix Australii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak, Michał Fiałkowski

02:55 Moto 2, Grand Prix Australii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak, Michał Fiałkowski

04:35 Moto 3, Grand Prix Australii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak, Michał Fiałkowski

05:30 Moto GP, Grand Prix Australii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak, Michał Fiałkowski

06:10 Moto GP, Grand Prix Australii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak, Michał Fiałkowski

06:35 Moto GP, Grand Prix Australii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak, Michał Fiałkowski

07:05 
Moto 2, Grand Prix Australii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport NewsIplaPolsatSport.pl
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak, Michał Fiałkowski

wyścigi samochodowe
13:45 Eurocup Formula Renault 2.0, Portugalia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

16:42 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Eleven Sports
Studio: Patryk Mirosławski – Mikołaj Sokół (z Austin)

16:55 Formuła 1 – Grand Prix USA: 3. SESJA TRENINGOWA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

19:55 Formuła 1 – Grand Prix USA: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

23:00 
Porsche Supercup – Grand Prix USA: I WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDPolsat Sport NewsIplaEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport News: Andrzej Borowczyk

żużel
09:30 Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Marcin Majewski – Grzegorz Zengota (z Melbourne)
Reporter: Gabriel Waliszko

10:00
Grand Prix Australii: ZAWODY na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Melbourne)

inne
17:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


23:30
 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny