Sport w TV: sobota – 23 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 12. kolejka: MANCHESTER CITY FC – CHELSEA FC 11:15 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: Tomasz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 12. kolejka: MANCHESTER CITY FC – CHELSEA FC


11:15 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZUna żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Bełchatowa)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:40 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – WARTA POZNAŃ na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Bełchatowa)

12:55 LaLiga – 14. kolejka: CD LEGANES – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55 2. Bundesliga – 14. kolejka: HAMBURGER SV – DYNAMO DREZNOna żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski 

13:25 Premier League – 13. kolejka: WEST HAM UNITED FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:40 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Michał Wodziński

14:55 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: KORONA KIELCE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)

14:55 Serie A – 13. kolejka: ATALANTA BC – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk, Tomasz Urban

15:20 Bundesliga – 12. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo

Komentarz: Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała

15:25 Bundesliga – 12. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 12. kolejka: WERDER BREMA – FC SCHALKE 04 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski 

15:55 Premier League – 12. kolejka: CRYSTAL PALACE FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

15:55 LaLiga – 14. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Łukasz Wiśniowski

16:50 1. Liga – 17. kolejka: SK SIGMA OŁOMUNIEC – SK SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

16:55
Tipico Bundesliga – 15. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SKN ST. PÖLTEN na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Grzegorz Kaczmarczyk

17:00 
PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Jacek Kurowski – Robert Podoliński, Maciej Szczęsny
Reporter: Maciej Barszczak

17:00 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht (ze Szczecina)
Reporterzy: Maciej Klimek, Mariusz Wróblewski

17:20 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (ze Szczecina)
Komentarz w TVP 2: Szymon Borczuch – Michał Żewłakow (ze Szczecina)

17:30 Serie A – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

17:55 Serie A – 12. kolejka: AC MILAN – SSC NAPOLIna żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak (z Mediolanu)

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski 

18:25 Premier League – 12. kolejka: MANCHESTER CITY FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:25 LaLiga – 14. kolejka: GRANADA CF – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

18:25 Bundesliga – 12. kolejka: RB LIPSK – 1. FC KÖLN na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

19:40 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński

19:40 
Eredivisie – 14. kolejka: AFC AJAX – HERACLES ALMELOna żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

19:55 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: LECHIA GDAŃSK – ŁKS ŁÓDŹ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda (z Gdańska)

20:00 
Serie A – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski 

20:40 
Serie A – 13. kolejka: TORINO FC – INTER MEDIOLANna żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 LaLiga – 14. kolejka: REAL MADRYT CF – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Andrzej Juskowiak

22:40 
Serie A – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:25 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


18:30 Gala MB Boxing Night 6, Radom: PATRYK SZYMAŃSKI – ANDRII VELIKOVSKYI na żywo
*(od 20:00 na Polsacie Sport HD i Super Polsacie HD)
Polsat Sport HD

20:00 Gala Boksu, Liverpool, Wielka Brytania: CALLUM SMITH – JOHN RYDER na żywo



10:00 Mistrzostwa Europy – finał mężczyzn, Helsingborg , Szwecja: ??? – ???
*(od 11:10 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HD

15:00 Mistrzostwa Europy – finał kobiet, Helsingborg , Szwecja: ??? – ??? 
Eurosport Player


08:00 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubaj, ZEA, RPA: III RUNDA 
*(od 11:00 w Canal+ Sport HD)

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – The RSM Classic, Wyspa św. Szymona, USA: III RUNDA 



19:50 Global Champions Tour, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo
*(również o 21:35)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


04:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – HOUSTON ROCKETS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 9. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOLL na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

13:15 Tahincioglu Basketball Super League – 9. kolejka: TOFAŞ – BEŞIKTAŞ SOMPO SIGORTA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 
Tahincioglu Basketball Super League – 9. kolejka: TÜRK TELEKOM – TEKSÜT BANDIRMA BK na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

17:30 Energa Basket Liga – 8. kolejka: ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ – ASSECO ARKA GDYNIA 
Polsat Sport HD

18:00
easyCredit – 9. kolejka: FRAPORT SKYLINERS – BROSE BAMBERG 

Komentarz: Radosław Spiak

20:25 
Serie A – 8. kolejka: CARPEGNA PROSCIUTTO BASKET PESARO – DOLOMITI ENERGIA 
Eurosport Player

22:55 
NBA: MINNESOTA TIMBERWOLVES – PHOENIX SUNS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke


04:15 ISU GP –  NHK Trophy, Saporro, Japonia: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH 
Polsat Sport HD

06:35 ISU GP –  NHK Trophy, Saporro, Japonia: PROGRAM DOWOLNY PAR SPORTOWYCH 
Polsat Sport HD

08:00 ISU GP –  NHK Trophy, Saporro, Japonia: CEREMONIA MEDALOWA 
Polsat Sport HD

08:50 ISU GP –  NHK Trophy, Saporro, Japonia: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK 
Polsat Sport HD

11:25 ISU GP –  NHK Trophy, Saporro, Japonia: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW 


13:20 ISU GP –  NHK Trophy, Saporro, Japonia: CEREMONIA MEDALOWA 



15:00 Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: BIEG NA 500 M KOBIET 
Ipla

15:30 Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: BIEG NA 1500 M MĘŻCZYZN
Ipla

16:15 Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: BIEG POŚCIGOWY KOBIET 
Ipla

17:00 Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN 
Ipla


10:05 Puchar Świata, Levi, Finlandia: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:05 Puchar Świata, Levi, Finlandia: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport PlayerIpla


11:10 Puchar Świata, Stubai, Austria: ZAWODY 
Eurosport PlayerIpla


18:55 Turniej Towarzyski: STUDIO 
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

19:10 Turniej Towarzyski: POLSKA – UKRAINA 
TVP Sport HD sport.tvp.pl


12:35 PGNiG Superliga – 12. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HD sport.tvp.pl

12:55 PGNiG Superliga – 12. kolejka: TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK – MMTS KWIDZYN 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Michał Matysik (z Gdańska)
14:30 Liga Mistrzów EHF – 8. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Michał Zołoteńko (z Płocka)
Reporter: Szymon Ratajczak

15:00 
Liga Mistrzów EHF – 8. kolejka, grupa D: ORLEN WISŁA PŁOCK – GOG HAANDBOLD na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Marcin Smolarczyk (z Płocka)

17:25 
Liga Mistrzów EHF – 8. kolejka, grupa B: TELEKOM VESZPRÉM HC – PGE VIVE KIELCE na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Tkaczyk

19:55 
Liga Mistrzów EHF – 8. kolejka, grupa A: BARCA LASSA – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik


00:55 Mistrzostwa Świata – 1. kolejka, grupa D, Luque, Paragwaj: BRAZYLIA – OMAN 
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

20:10 Mistrzostwa Świata – 2. kolejka, grupa B, Luque, Paragwaj: TAHITI – MEKSYK 
 sport.tvp.pl

21:45 Mistrzostwa Świata – 2. kolejka, grupa A, Luque, Paragwaj: USA – JAPONIA 
 sport.tvp.pl

23:20 Mistrzostwa Świata – 2. kolejka, grupa B, Luque, Paragwaj: URUGWAJ – WŁOCHY 
TVP Sport HD sport.tvp.pl


18:00 
International Swimming League, Londyn, Wielka Brytania: ZAWODY 
Eurosport PlayerIpla


20:00
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. PRZEJAZD KOBIET 
Eurosport PlayerIpla

20:45 
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. PRZEJAZD KOBIET 
Eurosport PlayerIpla

21:35 
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. PRZEJAZD DWÓJEK 
Eurosport PlayerIpla

22:20 
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. PRZEJAZD DWÓJEK 
Eurosport PlayerIpla


14:45 Plusliga – 6. kolejka: MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – INDYKPOL AZS OLSZTYN 
Polsat Sport HD

17:30 
Plusliga – 6. kolejka: BKS VISTA BYDGOSZCZ – GKS KATOWICE 


22:00 Serie A1 – 8. kolejka: KIONE PADOVA – TOP VOLLEY LATINA 
Ipla


20:25 Serie A1 – 8. kolejka: UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO – BOSCA S.BERNARDO CUNEO 

Komentarz: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek


12:10 Puchar Świata, Wisła: MELDUNEK 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:05 
Puchar Świata, Wisła: STUDIO 
*(od 15:50 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDEurosport 1 HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski
Reporterzy w TVP: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Marcin Rams

16:00 Puchar Świata, Wisła: KONKURS DRUŻYNOWY 
TVP Sport HDEurosport 1 HDEurosport Playersport.tvp.plIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Wisły)
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński (z Wisły)


08:55 Formula E – Diriyah E-Prix, Ad-Dirijja, Arabia Saudyjska: KWALIFIKACJE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
Formula E – Diriyah E-Prix, Ad-Dirijja, Arabia Saudyjska: WYŚCIG 2 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:20
 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

21:30
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie   

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki