Sport w TV: sobota – 26 września 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:00 (pt/sob) Major League Soccer – 30. kolejka: NEW YORK RED BULLS […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:00 (pt/sob) Major League Soccer – 30. kolejka: NEW YORK RED BULLS – ORLANDO CITY SC na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Kotleszka


12:55
Premier Liga – 10. kolejka: CSKA MOSKWA – LOKOMOTIV MOSKWA na żywo
Polsat Sport Extra HDRossiya 2
Komentarz w Polsat Sport Extra: Marek Kleitz


13:30 Bet Sky Championship – 9. kolejka: MILTON KEYNES – DERBY COUNTRY na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz


13:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Rafał Nahorny, Maciej Murawski

13:40
Premier League – 7. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – MANCHESTER CITY na żywo

CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:00 3. Liga – 11. kolejka: PREUSSEN MUNSTER – STUTTGART KICKERS na żywo
WDR HD

14:00 3. Liga – 11. kolejka: MAGDEBURG – ENERGIE COTTBUS na żywo
MDRRBB

14:00
PTT 1. Lig – 6. kolejka: 1461 TRABZON – SAMSUNSPOR na żywo
TRT 3 Spor

15:10 Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Grzegorz Milko


15:15 Bundesliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Lach – Radosław Gilewicz

15:25 Ekstraklasa – 10. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Grzegorz Milko


15:25 Bundesliga – 7. kolejka: FSV MAINZ – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Lach – Radosław Gilewicz

15:45 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła, Maciej Murawski

15:55 Premier League – 7. kolejka: MANCHESTER UNITED – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła

15:55 Liga BBVA – 6. kolejka: FC BARCELONA – UD LAS PALMAS na żywo
ElevenDuhok TV
Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała


15:55 Premier League – 7. kolejka:  LEICESTER CITY – ARSENAL FC na żywo
Idman TV


17:30 PTT 1. Lig – 6. kolejka: GOZTEPE – BALIKESIRSPOR na żywo
TRT 3 Spor

17:30 Ligue 1 – 8. kolejka: FC NANTES – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
*(o 22:45 premiera.200 w Eleven Sports)
Eleven SportsTV5 Monde Maghreb Orient
Komentarz w Eleven Sports: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

17:30 Synot Liga – 8. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – SLOVAN LIBEREC na żywo
ČT Sport

17:55 Ekstraklasa – 10. kolejka: CRACOVIA – RUCH CHORZÓW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Adam Westfal, Tomasz Lipiński


17:55
Serie A – 6. kolejka: AS ROMA – CARPI FC 1909 na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

18:10
Liga BBVA – 6. kolejka: REAL MADRYT – MALAGA CF na żywo
ElevenIdman TVDuhok TV
Komentarz w Eleven: Michał Mitrut – Jakub Ostrowski

18:10
Wales Premier League – 7. kolejka: BALA TOWN – THE NEW SAINTS na żywo
S4C

18:25
Pari-Match League – 9. kolejka: DYNAMO KIJÓW – HOVERLA na żywo
2+2

18:25 Premier League – 7. kolejka: NEWCASTLE UNITED – CHELSEA FC na żywo

CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki


18:25 
Bundesliga – 7. kolejka: HAMBURGER SV – FC SCHALKE 04 na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Rafał Sak – Tomasz Hajto

20:00
 Magazyn: GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski

20:05 Ekstraklasa – 10. kolejka: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Filip Surma (z Poznania)
Reporter: Mariusz Wróblewski

 
20:25 Ekstraklasa – 10. kolejka: LECH POZNAŃ – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Poznania)
Reporter: Mariusz Wróblewski


20:25
Liga BBVA – 6. kolejka: VILLARREAL CF – ATLETICO MADRYT na żywo
ElevenIdman TV
Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:25 Major League Soccer – 30. kolejka: TORONTO FC – CHICAGO FIRE na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Lach


20:30
Ekstraklasa – 10. kolejka: WISŁA KRAKÓW – KORONA KIELCE premiera.200

nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Smokowski – Krzysztof Przytuła
Reporter: Żelisław Żyżyński

20:40 Serie A – 6. kolejka: SSC NAPOLI – JUVENTUS FC na żywo
Eleven SportsRossiya 2
Komentarz w Eleven Sports: Marcin Grzywacz – Piotr Czachowski

21:45
 
Primeira Liga – 6. kolejka: BOAVISTA PORTO – SPORTING CP na żywo
Sportklub


22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Michał Wodziński

22:30
Liga BBVA – 6. kolejka: SEVILLA FC – RAYO VALLECANO premiera.200
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Gąsiorowski

22:55 Major League Soccer – 30. kolejka: MONTREAL IMPACT – DC UNITED na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Michał Zawacki

boks
18:30 Polsat Boxing Night: STUDIO na żywo
CP PPVIpla

19:00 Polsat Boxing Night: TOMASZ ADAMEK – PRZEMYSŁAW SALETA na żywo
CP PPVIplaUPCNetiaMultimedia Polska
Komentarz w Cyfrowym Polsacie: Andrzej Kostyra

futbol amerykański
14:45 Mecz Towarzyski: POLSKA – ROSJA na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl
Komentarz: Jędrzej Stęszewski (z Lublina)
Reporter: Sebastian Szczęsny

futbol australijski
10:00
Liga Futbolu Australijskiego – Finał Eliminacji: WEST COAST EAGLES – NORTH MELBOURNE KANGAROOS na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Witold Cebulewski

kolarstwo szosowe
18:50 Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Szosowym, Richmond, USA: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HDRai sport 1
Komentarz w Polsat Sport Extra: Marcin Lepa – Natalia Mielnik

piłka ręczna kobiet
20:30 PGNiG Superliga – 5. kolejka: AZS ŁĄCZPOL GDAŃSK – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Szymon Rojek – Wojciech Nowiński (z Gdańska)

piłka ręczna mężczyzn
15:45 EHF Liga Mistrzów: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Krzysztof Bandych – Mariusz Jurasik (z Kielc)
Reporter: Bartek Ignacik


16:10 EHF Liga Mistrzów – grupa B: KS VIVE TAURON KIELCE – MONTPELLIER AGGLOMERATION HANDBALL na żywo
CANAL+ HDEleven Sports
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Kielc)
Reporter w Canal+: Bartek Ignacik
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek


17:25 EHF Liga Mistrzów – grupa A: MBK-MVM VESZPREM KC – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Jarosław Cieślikowski

rugby
15:30 Puchar Świata, Leeds, Wlk. Brytania – grupa D: WŁOCHY – KANADA na żywo
ITV HDUTVSTV

17:45 Puchar Świata, Birmingham, Wlk. Brytania – grupa B: RPA – SAMOA na żywo
*(o 23:10 premiera.200 w Polsat Sport)
Polsat Sport HDEurosport DEITV HDUTVSTVTF 1 HD
Komentarz w Polsat Sport: Mariusz Liedel – Krzysztof Serafin

21:00
 Puchar Świata, Londyn, Wlk. Brytania – grupa A: ANGLIA – WALIA na żywo
Polsat Sport HDEurosport DEITV HDS4CUTVSTVČT SportTF 1 HD
Komentarz w Polsat Sport: Przemysław Iwańczyk – Mariusz Liedel

siatkówka kobiet
15:00
Mistrzostwa Europy – grupa D: CZECHY – RUMUNIA na-żywo

Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marta Gula

15:07
Mistrzostwa Europy – grupa C: BUŁGARIA – ROSJA na-żywo

Polsat Sport News
Komentarz: Adam Romański – Andrzej Niemczyk

15:30 Mistrzostwa Europy – grupa A: SŁOWENIA – HOLANDIA na-żywo

polsat-sport-hd.120Rai sport 2
Komentarz w Polsat Sport: Damian Dacewicz – Tomasz Wójtowicz

17:30
Mistrzostwa Europy: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120 Polsat Sport News

18:00
 Mistrzostwa Europy – grupa D: SERBIA – NIEMCY na-żywo
*(o 22:45 premiera.200 w Polsat Sport Extra)
Polsat Sport Extra HDSport 1 Germany
Komentarz w Polsat Sport Extra: Damian Dacewicz – Tomasz Wójtowicz

18:30
Mistrzostwa Europy – grupa A: WŁOCHY – POLSKA na-żywo
polsat-sport-hd.120  Polsat Sport NewsRai sport 2
Komentarz w Polsacie: Marek Magiera (z Apeldoorn)

20:30 Mistrzostwa Europy: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120


22:30 Mistrzostwa Europy – grupa B: WĘGRY – BELGIA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio

siatkówka plażowa kobiet
10:40 World Tour, Xiamen, Chiny: MECZ O 3 MIEJSCE premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski

11:50 
World Tour, Xiamen, Chiny: FINAŁ premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski

sporty ekstremalne
17:00
 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

sporty walki
03:00 MMA Bellator 143: JOE WARREN – L.C. DAVIS na-żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Karol Matuszczak


20:00 Magazyn PLMMA – JAK JA TO WIDZĘ premiera.200
Orange sport

21:00
King of Kings: ILMIRAS CHURMATULINAS – CRISTIAN DOREL na-żywo
Eurosport HD
Komentarz: Andrzej Janisz, Piotr Onami

 tenis
05:00 WTA Tour, Tokio, Japonia – 1/2 Finału: CAROLINE WOZNIACKI – BELINDA BENCIC na-żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl Supertennis HD
Komentarz w TVP: Grzegorz Mędrzejewski

05:00
WTA Tour, Seul, Korea – 1/2 Finału: ALIAKSANDRA SASNOVICH – ANNA KAROLINA SCHMIEDLOVA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Lorek

07:00
WTA Tour, Seul, Korea – 1/2 Finału: IRINA BEGU – ALISON VAN UYTVANCK na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Katarzyna Nowak

07:00
WTA Tour, Tokio, Japonia – 1/2 Finału: AGNIESZKA RADWAŃSKA – DOMINIKA CIBULKOVA na-żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl Supertennis HD
Komentarz w TVP: Michał Lewandowski

13:00
ATP World Tour, St. Petersburg, Rosja – 1/2 Finału: JOAO SOUSA – DOMINIC THIEM na-żywo
Eurosport 2 HD


14:00 ATP World Tour, Metz, Francja, 1/2 Finału: MARTIN KILZAN – GILLES SIMON  na żywo
Supertennis HD

15:00
ATP World Tour, St. Petersburg, Rosja – 1/2 Finału: ROBERTO BAUTISTA-AGUT – MILOS RAONIC na-żywo
Eurosport HD


16:00 ATP World Tour, Metz, Francja, 1/2 Finału: PHLIPP KOHLSCHREIBER – JO-WILFRIED TSONGA  na żywo
Supertennis HD

wyścigi motocyklowe
09:00 Moto 3, GP Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak


09:55 Moto GP, GP Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak


10:55 Moto 2, GP Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak


12:35 Moto3, GP Hiszpanii: KWALIFIKACJE na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak


13:30 MotoGP, GP Hiszpanii: IV SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak


14:10 MotoGP, GP Hiszpanii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak


14:35
 
MotoGP, GP Hiszpanii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

15:00 
Moto 2, GP Hiszpanii: KWALIFIKACJE na-żywo
*(o 17:10 premiera.200 w Polsat Sport Extra)
Polsat Sport Extra HDpolsatsport.plIplaEurosport DE
Komentarz w Polsacie: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

wyścigi samochodowe
05:40 Formuła 1, Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA premiera.200
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

07:00 
Formuła 1, Grand Prix Japonii: STUDIO na-żywo
Polsat Sport HD

08:00 
Formuła 1, Grand Prix Japonii: KWALIFIKACJE na-żywo
Polsat Sport HDRai 2Rossiya 2RTLIdman TV
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

08:15
FIA WTCC, Szanghaj, Chiny: KWALIFIKACJE na-żywo
Eurosport HD
Komentarz: Grzegorz Gac

09:00 
Formuła 1, Grand Prix Japonii: STUDIO na-żywo
Polsat Sport HD

13:00
Seria DTM, Nurburg, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Das Erste HD

13:15 
World Series by Renault, Le Mans, Francja: I WYŚCIG na-żywo
Eurosport HD
Komentarz: Grzegorz Gac

żużel
18:40
Speedway Grand Prix: STUDIO na-żywo
CANAL+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz (ze Sztokholmu)
Reporter: Łukasz Benz

19:00
 Speedway Grand Prix, Sztokholm, Szwecja: ZAWODY
 na-żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Edward Durda (ze Sztokholmu)
Reporter: Łukasz Benz

inne
09:40
Magazyn TRANS WORLD SPORT premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA