Sport w TV: sobota – 28 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 Premier League: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI 13:30 Sky BET Championship – 18. kolejka: CHARLTON […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
12:00
Premier League: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
nSport+ HD

13:30
Sky BET Championship – 18. kolejka: CHARLTON ATHLETIC – IPSWICH TOWN na-żywo
Eleven


15:00
 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Krzysztof Przytuła

15:25 
Ekstraklasa – 17. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki (z Zabrza)
Reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma


15:25
Bundesliga – 14. kolejka: BAYERN MONACHIUM – HERTHA BSC na żywo
Eurosport 2 HD

15:55 
Premier League – 14. kolejka: MANCHESTER CITY – SOUTHAMPTON FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:55
Liga BBVA – 13. kolejka: FC BARCELONA – REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIAN na żywo
Eleven

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:55
Ligue 1 – 15. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – FC TROYES na żywo
Eleven Sports

Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas

17:30
 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Krzysztof Przytuła

17:55 
Ekstraklasa – 17. kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Grzegorz Mielcarski (z Niecieczy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Piotr Laboga


18:10
 
Liga BBVA – 13. kolejka: ATLETICO MADRYT – RCD ESPANYOL na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:25 
Premier League – 14. kolejka: LEICESTER CITY – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

19:25 
Primeira Liga – 11. kolejka: BOAVISTA FC – VITÓRIA GUIMARÃES  na-żywo
Sportklub

19:45
Eredivisie – 14. kolejka: SBV EXCELSIOR – FEYENOORD ROTTERDAM na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz

20:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Krzysztof Przytuła

20:25 
Ekstraklasa – 17. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Mariusz Wróblewski


20:25 
Liga BBVA – 13. kolejka: MALAGA CF – GRANADA CF na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski

20:40
Serie A – 14. kolejka: AC MILAN – UC SAMPDORIA na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

21:25 
Liga Mistrzów UEFA, grupa E: FC BARCELONA – AS ROMA premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

21:45 
Primeira Liga – 11. kolejka: FC TONDELA – FC PORTO na-żywo
Sportklub

20:20
Liga BBVA – 13. kolejka: CELTA VIGO – SPORTING GIJON na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Michał Wodziński

23:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

biegi narciarskie
10:00 Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW na-żywo


10:05 Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: STUDIO na-żywo
TVP 2 HD
Studio: Marek Jóźwik – Bernadetta Piotrowska

10:10
 Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: 5km TECH. DOWOLNĄ KOBIET na-żywo
TVP 2 HD
Komentarz: Przemysław Babiarz – Bernadetta Piotrowska

11:45 
Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: 10km TECH. DOWOLNĄ MĘŻCZYZN na-żywo

boks
21:00 Gala, Düsseldorf, Niemcy: WŁADIMIR KLICZKO – TYSON FURY na-żywo
Polsat Sport HD

22:00
Gala, Turyn, Włochy: ANDREA SCARPA – LYES CHAIBI na żywo
Fightklub

curling
09:55
 Mistrzostwa Świata, Esbjerg, Dania: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
*(od 10:30 w Eurosport 2)
TVP-Sport-HDsport.tvp.plEurosport 2 HD
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski

14:55 
Mistrzostwa Świata, Esbjerg, Dania: FINAŁ KOBIET
 na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w Eurosport 2)
TVP-Sport-HDsport.tvp.plEurosport 2 HD
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski

judo
09:00 Grand Prix, Czedżu, Korea Płd.: DZIEŃ 2 na-żywo
Fightklub

kombinacja norweska
08:45 Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: SKOKI na żywo


13:45 
Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: BIEGI na żywo

kolarstwo szosowe
21:00 Revolution Series, Manchester, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HD

koszykówka mężczyzn
02:25 Liga NBA – faza zasadnicza: INDIANA PACERS – CHICAGO BULLS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

21:30 
Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

łyżwiarstwo figurowe
09:45 Grand Prix – NHK Trophy, Nagano, Japonia: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY na-żywo
Eurosport 2 HD

narciarstwo alpejskie
17:45 Puchar Świata. Aspen, USA – slalom kobiet: I PRZEJAZD na-żywo


19:15 
Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: ZJAZD MĘŻCZYZN na-żywo


21:00 
Puchar Świata. Aspen, USA – slalom kobiet: II PRZEJAZD na-żywo

piłka ręczna kobiet
17:30 Mecz Towarzyski: POLSKA – CZARNOGÓRA na żywo
Polsat Sport HD

piłka ręczna mężczyzn
14:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: MKB-MVM VESZPREM – PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Robert Lis

15:30 EHF Liga Mistrzów – grupa B: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Krzysztof Bandych – Jacek Będzikowski (z Kielc)
Reporter: Bartek Ignacik


15:55 
EHF Liga Mistrzów – grupa B: KS VIVE TAURON KIELCE – RK VARDAR na żywo
*(o 23:55 premiera.200 w Eleven Sports)
CANAL+ HDCanal+ Sport OnlineEleven Sports
Komentarz w Canal+: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kielc)
Reporter w Canal+: Bartek Ignacik


23:45
Liga ASOBAL – 12. kolejka: GLOBALCAJA C. ENCANTADA – BM. GUADALAJARA premiera.200
Sportklub

podnoszenie ciężarów
00:30 Mistrzostwa Świata, Houston, USA: 105kg MĘŻCZYŹNI na-żywo


20:25 
Mistrzostwa Świata, Houston, USA: DZIEŃ 9  premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

22:15 
Mistrzostwa Świata, Houston, USA: +105kg MĘŻCZYŹNI na-żywo

siatkówka kobiet
20:00 OrlenLiga – 9. kolejka: BUDOWLANI ŁÓDŹ – POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA MUSZYNA na-żywo
Polsat Sport Extra HD

siatkówka mężczyzn
14:45 PlusLiga – 7. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – LOTOS TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HD

skoki narciarskie
15:40 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP 1 HD
Studio: Maciej Kurzajewski – Rafał Kot

15:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW 
na żywo


16:00 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP 1 HD
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut – Adam Małysz

snooker
14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 2 HD

23:15 
UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 premiera.200
Eurosport 2 HD

wyścigi samochodowe
09:00 Seria GP 3, Grand Prix Abu Zabi: I WYŚCIG na-żywo


10:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: III SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport HD

13:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na-żywo
Polsat Sport Extra HD

14:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: KWALIFIAKCJE na-żywo
Polsat Sport Extra HD

15:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na-żywo
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA