Sport w TV: sobota – 28 lutego 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 07:45 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: BAYER LEVERKUSEN – ATLETICO MADRYT  Komentarz: Sławomir Kwiatkowski 13:40 Premier League […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
07:45 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: BAYER LEVERKUSEN – ATLETICO MADRYT premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski


13:40 Premier League – 27. kolejka: WEST HAM UNITED – CRYSTAL PALACE na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:00 3. Liga – 27. kolejka: HALLESCHER FC – HANSA ROSTOCK na żywo
MDR

14:50 Synot Liga – 18. kolejka: BANIK OSTRAWA – AC SPARTA PRAGA na żywo
ČT Sport

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Remigiusz Jezierski

15:10 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Bydgoszczy)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Grzegorz Milko


15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 22. kolejka: PGE GKS BEŁCHATÓW – WISŁA KRAKÓW na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Smokowski – Tomasz Wieszczycki (z Bełchatowa)
Reporterzy: Adam Westfal, Sonia Śledź

15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 20. kolejka: ZAWISZA BYDGOSZCZ – PIAST GLIWICE na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Bydgoszczy)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Grzegorz Milko


15:25 Bundesliga – 23. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FC SCHALKE 04  na żywo
Eurosport 2 HDTRT 3 Spor
Komentarz w Eurosport 2: Mateusz Borek – Radosław Gilewicz


15:55 Premier League – 27. kolejka: MANCHESTER UNITED – SUNDERLAND AFC na żywo
Canal+ Family HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Family: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki


15:55 Liga BBVA – 25. kolejka: GRANADA – FC BARCELONA na żywo
Canal+ Family 2 HDDuhok TV
Komentarz w Canal+ Family 2: Rafał WolskiLeszek Orłowski

15:55 Ligue 1 – 27. kolejka: LILLE OSC – OLYMPIQUE LYON na żywo
TV5 Monde Maghreb Orient

17:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Remigiusz Jezierski

17:35 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Marcin Baszczyński (z Zabrza)
Reporterzy: Krzysztof Marciniak, Daria Kabała-Malarz


17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 21. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Marcin Baszczyński (z Zabrza)
Reporterzy:
Krzysztof Marciniak, Daria Kabała-Malarz

18:25 Bundesliga – 23. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – HAMBURGER SV na żywo

Eurosport 2 HDTRT Haber
Komentarz w Eurosport 2: Tomasz Lach – Sławomir Chałaśkiewicz


19:50 Synot Liga – 18. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FK TEPLICE na żywo

ČT Sport

19:55 Eredivisie – 25. kolejka: FC TWENTE – NAC BREDA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz

19:55 Liga BBVA – 25. kolejka: UD ALMERIA – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Idman TV

20:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Remigiusz Jezierski

20:15 Magazyn LIGA+ na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski

20:55 Serie A – 25. kolejka: AC CHIEVO VERONA – AC MILAN na żywo
AzTV

21:10 Primeira Liga – 23. kolejka: RIO AVE – SPORTING BRAGA na żywo
RTP International

21:55 Liga BBVA – 25. kolejka: MALAGA CF – GETAFE CF na żywo
Idman TV

22:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200

Canal+ Family HD

22:30 Primeira Liga – 23. kolejka: FC PORTO – SPORTING CP premiera.200
Sportklub

23:00 Premier League – 15. kolejka: SZACHTAR DONIECK – WORSKLA POŁTAWA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski

biegi narciarskie
12:45 Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: STUDIO na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Falun)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

12:55 Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: 30 KM KOBIET ST. KLASYCZNYM  na żywo
Eurosport HDEurosport DETVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.plZDF HDRai sport 2Rossiya 2ČT Sport
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Falun)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bogdan Chruścicki, Igor Błachut
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski

bobsleje
15:05
Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy – kobiety: IV PRZEJAZD na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plZDF HD
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

boks
03:00 
ESPN Friday Night Fights: CLETUS SELDIN – JOHNNY GARCIA na żywo
Fightklub

04:30
Golden Boy 2015: PABLO CESAR CANO – JUAN CARLOS ABREU na żywo
Fightklub

20:00
Gala, Londyn, Wlk. Brytania: TYSON FURY – CHRISTIAN HAMMER na żywo
polsat-sport-hd.120Rossiya 2
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk

21:30
Gala, Belfast, Irlandia Północna.: CARL FRAMPTON – CHRIS AVALOS na żywo
FightklubITV 4UTVSTV

23:55
World Series of Boxing – Grupa B: CACIQUES VENEZUELA – RAFAKO HUSSARS POLAND
 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Piotr Jagiełło

golf
11:30
PGA European Tour, Joburg Open, RPA: III RUNDA na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

11:50
Magazyn MAGAZYN GOLFOWY
 premiera.200
Polsat Sport Extra HD
kolarstwo szosowe
14:10 
Omloop het Nieuwsblad, Belgia: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Stanisław Brzósko – Cezary Zamana

kombinacja norweska
09:45
Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
*(od 09:55 w TVP Sport)
Eurosport HDEurosport DETVP Sport HDsport.tvp.plZDF HDRai sport 2ČT Sport
Komentarz w TVP: Marek Rudziński (z Falun)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

15:45 
Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: SPRINT DRUŻYNOWY
na żywo
*(od 16:00 w TVP Sport)
Eurosport HDEurosport DETVP Sport HDsport.tvp.plZDF HD
Komentarz w TVP: Marek Rudziński (z Falun)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

koszykówka kobiet
19:25
Mecz Gwiazd BLKK: POLSKA – ALL STAR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Lublina)
Reporter
: Tomasz Jasina

koszykówka mężczyzn
04:30
Liga NBA: PORTLAND TRAIL BLAZERS – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Marta Dydek

18:30
Die Belko BBL – 24. kolejka: EISBAREN BREMERHAVEN – EWE BASKETS OLDENBURG na żywo
Sport 1 Germany

łyżwiarstwo szybkie
12:30
Mistrzostwa Świata w Sprincie, Astana, Kazachstan: DZIEŃ 1 na żywo
*(od 14:45 w ZDF)
Polsat Sport Extra HDZDF HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Marcin Lepa

narciarstwo alpejskie
10:00
Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDRai sport 1
Komentarz w Eurosport 2: Witold Domański

11:30 Puchar Świata, Garmisch- Partenkirchen, Niemcy: ZJAZD MĘŻCZYZNna żywo
Eurosport HDEurosport DEZDF HDRai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

narciarstwo dowolne
22:00 Puchar Świat, Park City, USA: HALF-PIPE KOBIET/MĘŻCZYZN premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Probosz

piłka ręczna mężczyzn
17:00 Handball-Bundesliga – 23 kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
Sportklub

17:30 PGNiG Superliga – 17 kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – GÓRNIK ZABRZE 
na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Artur Siódmiak

rajdy samochodowe
19:00
Magazyn RAJDOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA  premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

rugby
15:30 
Puchar Sześciu  Narodów – 3. kolejka: SZKOCJA – WŁOCHY na żywo
BBC One HDFrance 2 HD
20:00 premiera.200
Canal+ Family 2 HD
Komentarz w Canal+ Family 2: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt

17:55
Puchar Sześciu  Narodów – 3. kolejka: FRANCJA – WALIA na żywo
Canal+ Family 2 HDBBC One HDS4CFrance 2 HD
Komentarz w Canal+ Family 2: Krzysztof Serafin – Andrzej Kopyt

saneczkarstwo
11:00
Puchar Świata, Soczi, Rosja: ZAWODY  na żywo
Eurosport HDEurosport DEZDF HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych

siatkówka kobiet
14:45
Orlenliga – 22. kolejka: TOURON BANIMEX MKS DĄBROWA GÓRNICA – SK BANK LEGIONOVIA LEGIONOWO na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marek Magier – Andrzej Niemczyk

siatkówka mężczyzn
17:00
Plusliga: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120


17:30 Plusliga –  1/4 Finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga

19:30 
Plusliga: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

20:30
Serie A1 – 21. kolejka: SIR SAFETY PERUGIA – COPRA PIACENZA
na żywo
Sportklub

skoki narciarskie
16:35 
Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Falun)
Reporterzy: Sebastian Szczęsny, Michał Regulski 

17:00
Mistrzostwa Świata, Falun, Szwecja: KONKURS DRUŻYNOWY
na żywo
Eurosport HDEurosport DETVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.plZDF HDČT Sport
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Marek Rudziński (z Falun)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut
Reporterzy w TVP: Sebastian Szczęsny, Michał Regulski

snooker
11:45 
PTC European Tour, Gdynia, Polska: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

19:00
PTC European Tour, Gdynia, Polska: DZIEŃ 2
 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

sporty walki
03:00 MMA Bellator 134 – British Invasion: EMANUEL NEWTON – LIAM MCGEARY na żywo
Canal+ Sport HDRossiya 2
Komentarz w Canal+ Sport: Edward Durda – Karol Matuszczak

tenis
01:00
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/2 Finału: RAFAEL NADAL – FEDERICO DELBONIS na żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD

05:00 
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/2 Finału: RAY HARRISON – DAVID FERRER na żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Katarzyna Nowak

16:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – Finał: NOVAK DJOKOVIĆ – ROGER FEDERER na żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Dawid Olejniczak

18:00 
ATP World Tour 500, Buenos Aires, Argentyna – 1/2 Finału: JUAN MONACO – NICOLAS ALMAGRO na żywo
Supertennis HD

20:00 
ATP World Tour 500, Buenos Aires, Argentyna – 1/2 Finału: RAFAEL NADAL – CARLOS BERLOCQ na żywo
Supertennis HD

21:50
WTA World, Doha, Katar – Finał:
 LUCIE SAFAROVA – VICTORIA AZARENKA  premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w TVP: Jacek Jońca

wyścigi motocyklowe
20:30
Motocross MŚ, Losail, Katar: WYŚCIG I premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak

21:00 
Motocross MŚ, Losail, Katar: WYŚCIG II na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotował: Adam Zakrzewski, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA