Sport w TV: sobota – 3 października 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 4. kolejka: LEEDS UNITED FC – MANCHESTER CITY FC 10:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Aleksander Wandzel, Wojciech Kowalczyk, Tomasz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 4. kolejka: LEEDS UNITED FC – MANCHESTER CITY FC


10:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Aleksander Wandzel, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Włodarczyk, Mateusz Rokuszewski

10:55
Ekstraliga kobiet – 8. kolejka: AP LOTOS GDAŃSK – TME UKS SMS ŁÓDŹ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki – Joanna Tokarska (z Gdańska)

12:30 Fortuna 1. Liga – 6. kolejka: GKS TYCHY – KORONA KIELCE 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz

12:40 Fortuna 1. Liga – 6. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – SANDECJA NOWY SĄCZ 
Ipla

12:55 LaLiga Santander – 5. kolejka: REAL VALLADOLID – SD EIBAR 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:55 2. Bundesliga – 3. kolejka: HANNOVER 96 – EINTRACHT BRUNSZWIK 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Adrian Olek

13:25 Premier League – 4. kolejka: CHELSEA FC – CRYSTAL PALACE FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

13:25
Championship – 4. kolejka: NORWICH CITY FC – DEBRY COUNTY FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:40 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Gabriel Rogaczewski

14:55 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – PGE FKS STAL MIELEC 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Bielska-Białej)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka

14:55 Serie A – 3. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – FC CROTONE 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

15:00 Bundesliga – 3. kolejka: STUDIO 
*(również o 17:30)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:25 Bundesliga – 3. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – SC FREIBURG 

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała


15:25 Bundesliga – 3. kolejka: 1. FC KÖLN – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 2. kolejka: VFB STUTTGART – BAYER 04 LEVERKUSEN 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:55 Premier League – 4. kolejka: EVERTON FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

15:55 LaLiga Santander – 5. kolejka: ATLETICO MADRYT – VILLARREAL CF 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

16:00 Fortuna 1. Liga – 6. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – CHROBRY GŁOGÓW 
Ipla

17:55 Eliteserien – 20. kolejka: SARPSBORG 08 – STABÆK FOTBALL 


18:25 Bundesliga – 3. kolejka: RB LIPSK – FC SCHALKE 04 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

18:25 Premier League – 4. kolejka: LEEDS UNITED FC – MANCHESTER CITY FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 1: Eryk Szpruch


18:25 LaLiga Santander – 5. kolejka: REAL SOCIEDAD – GETAFE CF 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Ćwiąkała

18:25 
LaLiga Santander – 5. kolejka: ELCHE CF – SD HUESCA 

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

18:55
1. liga – 6. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK JABLONEC 


19:30 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Maciej Klimek

19:55 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – GÓRNIK ZABRZE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk

20:25 Serie A – 3. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha

20:25 Eliteserien – 20. kolejka: VÅLERENGA FOTBALL – MJØNDALEN IF 


20:40 Serie A – 3. kolejka: UDINESE CALCIO – AS ROMA 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

20:55 Premier League – 4. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Grzegorz Kaczmarczyk

20:55 LaLiga Santander – 5. kolejka: VALENCIA CF – REAL BETIS BALOMPIE 

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

22:00 Magazyn LIGA+ 
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki

23:00 Magazyn ELEVEN GOLna żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+


23:45 Magazyn BUNDESLIGA+



11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 5. kolejka: PIAST GLIWICE – FC TORUŃ 

Komentarz: Edward Durda – Adrian Olek


14:30 PGA European Tour – Aberdeen Standard Investments Scottish Open, North Berwick, Szkocja: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

22:00 
PGA Tour – Sanderson Farms Championship, Jackson, Mississippi, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


19:50 Warsaw Jumping, Tor Służewiec: ZO-B3*, LOTTO TOP TEN

Komentarz: Jarosław Idzi (ze Służewca)
Reporter: Beata Oryl-Stroińska


16:15 Polderscross, Kruibeke, Belgia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

17:10 Polderscross, Kruibeke, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


13:10 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 1 
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

14:30 BinckBank Tour, Beneluks: ETAP 5 
*(o 18:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Igor Błachut – Dariusz Baranowski


12:00 Basketball Super League – 2. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – PINAR KARŞIYAKA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

14:15 Basketball Super League – 2. kolejka: LOKMAN HEKIM FETHIYE BELEDIYESPOR – FRUTTI EXTRA BURSASPOR na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 7. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – LEGIA WARSZAWA 


18:00 Liga ACB – 4. kolejka: RETABET BILBAO BASKET – MONBUS OBRADOIRO na żywo

Komentarz: Radosław Spiak – Jacek Łączyński

20:05 Basketball Super League – 2. kolejka: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – BAHCESEHIR KOLEJI 

Komentarz: Jakub Lipczik

20:40 Liga ACB – 4. kolejka: MORABANC ANDORRA CLUB – JOVENTUT BADALONA na żywo
*(o 02:15  w Sportklub HD)

Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak


15:00 World Athletics Continental Tour – Kip Keino Classic, Nairobi, Kenia: ZAWODY na żywo



17:50 Mecz Towarzyski: SZWECJA – POLSKA na żywo

Komentarz: Maciej Iwański – Iwona Niedźwiedź


13:00 Ekstraliga – 7. kolejka: OKS SKRA WARSZAWA – MKS POGOŃ AWENTA SIEDLCE na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy


14:45 Tauron Liga – 3. kolejka: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – JOKER ŚWIECIE 
Polsat Sport HD


17:30 Tauron 1. liga – 3. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – POLSKI CUKIER AVIA ŚWIDNIK 
Polsat Sport HD

20:30 PlusLiga – 5. kolejka: TREFL GDAŃSK – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 
Polsat Sport HD
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski


12:00 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 14 na żywo
*(również o 17:00)


18:30 FEN 30, Wrocław: ROBERT BRYCZEK – VIRGILIU FRASINEAC na żywo
*(od 20:00 w Super Polsat HD i Polsat Sport Extra HD)
Ipla

21:45 
Enfusion #98, Alkmaar, Holandia: ENDY SEMELEER – NORDIN VAN ROOSMALEN na żywo
*(o 23:45  w TVP Sport HD)

Komentarz: Sebastian Szczęsny


19:00 PSA World Tour Finals, Kair, Egipt: MECZE FINAŁOWE na żywo
Eurosport Player


10:55 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: DANIEL ALTMAIER – MATTEO BERRETTINI 
Eurosport Player

11:00 French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 7 
Eurosport Player

13:30 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: IRINA BARA – SOFIA KENIN 
Eurosport Player

15:30 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: FIONA FERRO – PATRICIA MARIA TIG 
Eurosport Player

17:30 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: NOVAK DJOKOVIC – DANIEL ELAHI GALAN 
Eurosport Player

19:30 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: DANIELLE COLLINS – GARBINE MUGURUZA 
Eurosport Player

21:15 Magazyn EUROSPORT CUBE 
Eurosport Player


08:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: III SESJA TRENINGOWA 


10:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: SUPERPOLE 
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

11:35 Mistrzostwa Świata Supersport, Magny-Cours, Francja: SUPERPOLE 


12:15 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Magny-Cours, Francja: SUPERPOLE 


13:05 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Donington Park: WYŚCIGI 
*(do 19:30)


13:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: WYŚCIG 1 
*(o 21:15  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:10 Mistrzostwa Świata Supersport, Magny-Cours, Francja: WYŚCIG 1 


16:25 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Magny-Cours, Francja: WYŚCIG 1 


14:25 Formula Regional European Championship, Mugello, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo


16:40 ADAC GT Masters, Sachsenring, Niemcy: WYŚCIG 1


18:20 Porsche Carrera Cup, Sachsenring, Niemcy: WYŚCIG 1


22:30
NASCAR Xfinity Series, Talladega, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek


16:10 eWinner 1. Liga żużlowa – 13. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Kędzierski – Sławomir Kryjom (z Ostrowa Wielkopolskiego)
Reporter: Karolina Wieszczycka

16:30 eWinner 1. Liga żużlowa – 13. kolejka: ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX START GNIEZNO na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Wojciech Dankiewicz (z Ostrowa Wielkopolskiego)

18:30
FIM Speedway Grand Prix, Toruń: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Marcin Majewski – Marek Cieślak, Mirosław Jabłoński (z Torunia)


19:00
FIM Speedway Grand Prix, Toruń: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Tomasz Gollob (z Torunia)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:55 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki