Sport w TV: sobota – 30 września 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 09:30 Liga Mistrzów UEFA – grupa B: PARIS SAINT GERMAIN – BAYERN MONACHIUM 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:55 La Liga Santander – 7. kolejka: DEPORTIVO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


09:30 
Liga Mistrzów UEFA – grupa B: PARIS SAINT GERMAIN – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 La Liga Santander – 7. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:55 
2.Bundesliga – 9. kolejka: FC NURNBERG – DSC ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Kamil Kosowski

13:25 
Premier League – 7. kolejka: HUDDESFIELD TOWN – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:00 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
*(od 15:10 w nSport+ HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartosz Ignacik

15:00
Bundesliga – 7. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:25 Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: LECHIA GDAŃSK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Gdańska)

15:25 
La Liga Santander – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


15:25 
Bundesliga – 7. kolejka: FC AUGSBURG – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Kamil Kosowski

15:55 
Premier League – 7. kolejka: MANCHESTER UNITED – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:55 
Tipico Bundesliga – 10. kolejka: SKN ST. POLTEN – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo

Komentarz: Julian Kowalski

16:10 
La Liga Santander – 7. kolejka: SEVILLA FC – MALAGA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:55 Ligue 1 Conforama – 8. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – GIRONDINS BORDEAUX na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Stefan Białas

17:30 Bundesliga – 7. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


17:30 
Nice 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Waldemar Prusik (z Głogowa)
Reporter: Adam Sławiński

17:40
 
Nice 1. Liga – 11. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – ODRA OPOLE na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Waldemar Prusik (z Głogowa)

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski

17:55 
Lotto Ekstraklasa –11. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Maciej Murawski (ze Szczecina)

18:08 
Serie A – 7. kolejka: UDINESE CALCIO – UC SAMPDORIA (Z OPÓŹNIENIEM) na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Kamil Kosowski

18:00
Jupiler League – 9. kolejka: KAS EUPEN – KRC GENK na żywo


18:15
Premier League Welsh – 7. kolejka: NEWTOWN – CEI CONNAH’S na żywo


18:25 
Premier League – 7. kolejka: CHELSEA FC – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:25 
Bundesliga – 7. kolejka: HAMBURGER SV – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 
Tipico Bundesliga – 10. kolejka: SV MATTERSBURG – SK RAPID WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

19:40 
Eredivisie – 7. kolejka: PSV EINDHOVEN – WILLEM II na żywo
 Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:00
1.Liga – 9. kolejka: FK DUHLA PRAFGA – AC SPARTA PRAGA na żywo


20:10 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Michał Wodziński

20:15
Lotto Ekstraklasa –  11. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – ŚLĄSK WROCŁAW premiera.200

Komentarz: Filip Surma – Leszek Orłowski
Reporter: Adam Westfal

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: WISŁA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Kamil Kosowski

20:30 La Liga Santander – 7. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


20:40
 Serie A – 7. kolejka: GENOA CFC – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 7. kolejka: CD LEGANES – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

21:00
Premier League – 7. kolejka: WEST BROMWICH ALBION – WATFORD premiera.200

Komentarz: Bartosz Gleń – Rafał Nahorny

22:00 
Major League Soccer – 31. kolejka: ORLANDO CITY – DALLAS FC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30  
Tipico Bundesliga – 10. kolejka: FC FLYERALARM ADMIRA – LASK LINZ premiera.200

Komentarz: Tomasz Zieliński

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki

22:40
1.Liga – 9. kolejka: FK DUKLA PRAGA – AC SPARTA PRAGA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Święcicki

23:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200


18:15 Czech Open 2017, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo


03:00 Gala Boksu, Boston, USA: GARY O’SULLIVAN – NICK QUIGLEY na żywo


20:00 Gala Boksu, Łomianki, Polska: ROBERT PARZĘCZEWSKI – TOMAS ADAMEK na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk (z Łomianek)

20:00 Gala Boksu, Liverpool, Wielka Brytania: TOM FARREL – OHARA DAVIES na żywo
Ipla
Komentarz: Janusz Pindera – Grzegorz Proksa


12:30 PGA European Tour – British Masters supporterd by Sky Sports, Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

14:00 
PGA Tour – Presidents Cup, Jersey City, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


18:55 Mecz Towarzyski: WĘGRY – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:00 Grand Prix, Zagrzeb, Chorwacja: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


10:25 Mistrzostwa Świata, Pau, Francja: DZIEŃ 2 – ELIMINACJE na żywo


15:00 Mistrzostwa Świata, Pau, Francja: DZIEŃ 2 – FINAŁY na żywo
*(o 21:30 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


15:30 Giro dell Emilia, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:45 PGNiG Superliga – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Zabrza)
Reporter: Joanna Cedrych

12:55 
PGNiG Superliga – 5. kolejka: NMC GÓRNIK ZABRZE – KPR GWARDIA OPOLE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Zabrza)

18:55 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LASKO – PGE VIVE KIELCE na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ HD: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Celje)
Komentarz w Eleven Extra HD: Michał Wszołek – Michał Świrkula


20:30 
Liga ASOBAL – 4. kolejka:  BM. LOGRANO LA RIOJA – LIDERBANK C.ENCANTADA premiera.200

Komentarz: Kacper Merk


12:00 Puchar Świata, Hongkong: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Hiszpanii: ZAPOWIEDŹ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Michał Łopaciński


12:55 DHL Oktoberfest 7s: DZIEŃ 2 na żywo


14:30 Guinness Pro14 – grupa A: MUNSTER RUGBY – CARDIFF BLUES na żywo
Eurosport Player

15:30 
Guinness Pro14 – grupa A: ZEBRE RUGBY – ULSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player

18:00 
DHL Oktoberfest 7s: DZIEŃ 2 na żywo


20:35 Guinness Pro14 – grupa B: NEWPORT GWENT DRAGONS – SOUTHERN KINGS na żywo
Eurosport Player


15:50 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – 1/2 Finału: HOLANDIA – AZERBEJDŻAN na żywo
*(od 17:20 w Rai Sport)
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz w Polsacie Sport Extra HD: Adam Romański – Maciej Jarosz

18:20 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – 1/2 Finału: SERBIA – TURCJA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra HD: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur


14:45 Plusliga – 1. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ESPADON SZCZECIN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga


10:00 International Championship, Preston, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 5 na żywo


18:30 Kickboxing Talents  36: HICHAM ACHALHI – IMAD EL MOUNTAHI  na żywo

Komentarz: Daniel Dziubicki

21:00 Enfusion Live 53: MOHAMED KHAMAL – SUPERBON BANCHAMEK  na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz


04:00 Netsuite Open, San Francisco, USA: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


06:30 WTA Tour, Pekin, Chiny: I RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

08:30
WTA Tour, Pekin, Chiny: I RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

08:00 
ATP World Tour 250, Chengdu, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Katarzyna Nowak

10:00 
ATP World Tour 250, Chengdu, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HD
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

10:30 
WTA Tour, Pekin, Chiny: I RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

13:30 
WTA Tour, Pekin, Chiny: I RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

13:40 
WTA Tour, Wuhan, Chiny –  Finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:30 
WTA Tour, Pekin, Chiny: I RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

19:45
 Senior Masters Cup, Marbella, Hiszpania: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


16:20 Mistrzostwa Świata, Sarasota, USA: DZIEŃ 7 – FINAŁY na żywo
*(od 17:05 w CT Sport)
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:30 ITV Racing, Newmarker, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


10:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: SUPERPOLE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: SUPERSPORT na żywo
Eurosport Player

15:45
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Assen, Holandia: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport Player


07:30 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO premiera.200
Ipla

07:55 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

10:00
 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

10:55 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

12:15 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

15:15
Euroformuła Open, Monza, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo
 Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski – Grzegorz Jędrzejewski


15:15 Magazyn THE WORLD SAILING SHOW premiera.200

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Ipla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:40 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam