Sport w TV: piątek – 29 września 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 7. kolejka: FC SCHALKE 04 – BAYER 04 LEVERKUSEN 17:30 Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 7. kolejka: FC SCHALKE 04 – BAYER 04 LEVERKUSEN


17:30 Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Michał Kornacki

18:25
2. Bundesliga – 9. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – SV DARMSTADT 98 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:00 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Gdyni)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński, Bartosz Ignacik

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: ARKA GDYNIA – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Gdyni)

20:25 
Bundesliga – 7. kolejka: FC SCHALKE 04 – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:30 
Nice 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Chorzowa)
Reporter: Szymon Rojek

20:40
 
Nice 1. Liga – 11. kolejka: RUCH CHORZÓW – MIEDŹ LEGNICA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Chorzowa)

20:40 
Ligue 1 Conforama – 8. kolejka: AS MONACO – MONTPELLIER HSC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak

22:30 Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Gdyni)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński, Bartosz Ignacik

23:00 La Liga Santander – 7. kolejka: CELTA VIGO – GIRONA FC premiera.200
Ipla

23:15 
Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Piotr Laboga


19:15 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200


20:15 Mecz Towarzyski Kobiet: POLSKA – UKRAINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


02:25 National Football League – 4. kolejka: GREEN BAY PACKERS – CHICAGO BEARS na żywo
Ipla


20:00 Futsal Ekstraklasa – 1. kolejka: MOKS BIAŁYSTOK – GATTA ACTICE ZDUŃSKA WOLA na żywo


10:30 PGA European Tour – British Masters supporterd by Sky Sports, Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

17:30 
PGA Tour – Presidents Cup, Jersey City, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


18:25 Extraliga – 8. kolejka: HC DUKLA JIHLAVA – HC VITKOVICE RIDERA na żywo


17:00 Grand Prix, Zagrzeb, Chorwacja: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


12:00 Mistrzostwa Świata, Pau, Francja: DZIEŃ 1 – ELIMINACJE na żywo


16:30 Mistrzostwa Świata, Pau, Francja: DZIEŃ 1 – FINAŁY na żywo
*(o 23:30 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


20:30 Die BBL – 1. kolejka: S.OLIVER WURZBURG – BROSE BAMBERG na żywo


18:00 DHL Oktoberfest 7s: DZIEŃ 1 na żywo


20:35 Guinness Pro14 – grupa B: LEINSTER RUGBY – EDINBURG RUGBY na żywo
Eurosport Player


15:50 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – 1/4 Finału: AZERBEJDŻAN – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

18:20 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – 1/4 Finału: ROSJA – TURCJA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz


18:00 Plusliga – 1. kolejka: CUPRUM LUBIN – MKS BĘDZIN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Lubina)


10:00 International Championship, Preston, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 4 na żywo


04:00 Netsuite Open, San Francisco, USA: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


08:00
ATP World Tour 250, Chengdu, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Katarzyna Nowak

10:00
ATP World Tour 250, Chengdu, Chiny: 1/4 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Katarzyna Nowak

11:30 
WTA Tour, Wuhan, Chiny – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:30 
WTA Tour, Wuhan, Chiny –  1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00
Senior Masters Cup, Marbella, Hiszpania: ZAWODY na żywo
Eurosport Player

19:45
Senior Masters Cup, Marbella, Hiszpania: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


17:00 Mistrzostwa Świata, Sarasota, USA: DZIEŃ 1 – PÓŁFINAŁY I FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200


14:30 ITV Racing, Newmarker, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


14:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: TRENING na żywo
Eurosport Player


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO premiera.200
Ipla

04:55 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

08:30
 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO premiera.200
Ipla

08:55 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół


19:00 Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – 3. runda, Pardubice: ZAWODY na żywo

Komentarz: Piotr Olkowicz – Marcin Kuźbicki

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie