Sport w TV: sobota – 31 marca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 28. kolejka: BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND


01:55 Major League Soccer – 5. kolejka: TORONTO FC – REAL SALT LAKE na żywo
Eurosport Player

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:25
Serie A – 30. kolejka: BOLOGNA FC – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

12:55
La Liga Santander – 30. kolejka: GIRONA FC – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55
2. Bundesliga – 28. kolejka: SG DYNAMO DRESDEN – FC NURNBERG na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

12:55
Premier League – 25. kolejka: KARPATY LWÓW – CZORNOMOREC ODESSA na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Robert Zieliński

13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25
Premier League – 32. kolejka: CRYSTAL PALACE – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

14:55
Serie A – 30. kolejka: INTER MEDIOLAN – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

14:55
Regionalliga Sudwest – 32. kolejka: FC SAARBRUCKEN – WALDHOF MANNHEIM na żywo


15:00 Bundesliga – 28. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:00
Primavera 1 – 24. kolejka: SSC NAPOLI U19 – INTER MEDIOLAN U19 na żywo


15:10
LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Marcin Baszczyński (z Zabrza)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

15:10 LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Niecieczy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Piotr Laboga

15:20 Bundesliga – 28. kolejka: FC SCHALKE 04 – SC FREIBURG na żywo

Komentarz w Canal+ HD: Edward Durda – Leszek Orłowski

15:25 Bundesliga – 28. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 
Bundesliga – 28. kolejka: HANNOVER 96 – RB LIPSK na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

15:25 LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Marcin Baszczyński (z Zabrza)

15:25
LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – CRACOVIA  na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Niecieczy)

15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:55
Premier League – 32. kolejka: MANCHESTER UNITED – SWANSEA CITY na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:55
Tipico Bundesliga – 28. kolejka: FC FLYERALARM ADMIRA – LASK LINZ na żywo

Komentarz: Łukasz Śliwa

16:10  
La Liga Santander – 30. kolejka: ATHLETIC CLUB – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:30 
Bundesliga – 28. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Artur Wichniarek (z Monachium)

17:30
NICE 1. Liga – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Tychów)
Reporter: Adam Sławiński

17:40
NICE 1. Liga – 24. kolejka: GKS TYCHY – RUCH CHORZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Tychów)

17:40 LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński


17:55 LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: KORONA KIELCE – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)

17:55 
Serie A – 30. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Święcicki – Filip Kapica

18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:10 
Serie A – 30. kolejka: CHIEVO WERONA – UC SAMPDORIA (Z OPÓŹNIENIEM) na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

18:10 Premier League Wales – grupa mistrzowska, 29. kolejka: BANGOR CITY – THE NEW SAINTS na żywo


18:25 Bundesliga – 28. kolejka: BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak (z Monachium)

18:25 
La Liga Santander – 30. kolejka: UD LAS PALMAS – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

18:25
Premier League – 32. kolejka: EVERTON FC – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

18:25 
Tipico Bundesliga – 28. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – RZ PELLETS WAC na żywo

Komentarz: Łukasz Śliwa

19:00
Major League Soccer – 5. kolejka: ORLANDO CITY SC – NEW YORK RED BULLS  na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:40 Eredivisie – 29. kolejka: PSV EINDHOVEN – NAC BREDA na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

20:00
NICE 1. Liga – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Dariusz Fornalak (z Katowic)
Reporter: Paweł Ślęzak

20:10
NICE 1. Liga – 24. kolejka: GKS KATOWICE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Dariusz Fornalak (z Katowic)

20:10
LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Żelisław Żyżyński

20:10
1.Liga – 22. kolejka: FC VICTORIA PILZNO – FK MLADA BOLESLAV na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Marcin Kalita

20:25
LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: ARKA GDYNIA – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)

20:25
Bundesliga – 28. kolejka: HERTHA BSC – VFL WOLFSBURG na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

20:30
La Liga Santander – 30. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:30
Tipico Bundesliga – 28. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – CASHPOINT SCR ALTACH premiera.200

Komentarz: Adam Kotleszka

20:40
La Liga Santander – 30. kolejka: SEVILLA FC – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Serie A – 30. kolejka: JUVENTUS FC – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

21:00
Puchar Ligi Francuskiej – Finał: PARIS SAINT GERMAIN – AS MONACO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

20:50 
Major League Soccer – 5. kolejka: LOS ANGELES GALAXY – LOS ANGELES FC  na żywo
*(od 21:15 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

20:55 
Major League Soccer – 5. kolejkaCOLUMBUS CREW SC – VANCOUVER WHITECAPS FC na żywo
Eurosport Player

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Remigiusz Jezierski

22:50
Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:45
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200


23:50
Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

00:00 (
sb/nd)  Major League Soccer – 5. kolejka: CHICAGO FIRE – PORTLAND TIMBERS  na żywo
Eurosport PlayerIpla


21:05 Gala Boksu, Cardiff, Wielka Brytania: ANTHONY JOSHUA – JOSEPH PARKER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło
Studio: Piotr Sobczyński – Andrzej Gmitruk, Maciej Sulęcki, Izu Ugonoh


22:30 Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Las Vegas, USA – faza grupowa: ROSJA – KANADA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:00 Wirtualna Bundesliga: FAZA GRUPOWA na żywo


20:00 
PGA Tour – Houston Open, Humble, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 
NHL: WASHINGTON CAPITALS – CAROLINA HURRICANES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Adrian Kowal

16:00
Extraliga – 1/2 Finału: HC SKODA PILZNO – HC KOMETA BRNO na żywo


17:30
EBEL – 1/2 Finału: EHC LINZ – EC RED BULL SALZBURG na żywo


18:45
DEL – 1/2 Finału: ADLER MANNHEIM – EHC RED BULL MUNCHEN na żywo


21:30
NHL: DETROIT RED WINGS – OTTAWA SENATORS na żywo


15:30 
GP Miguel Indurain, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla


13:00 KBSL – 23. kolejka: ADANA ASKI- BESIKTAS JK na żywo


02:00 
NBA: CLEVELAND CAVALIERS – NEW ORLEANS PELICANS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

12:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 23. kolejka: BESIKTAS SOMPO JAPAN – BANVIT BK  na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński – Grzegorz Ryś

21:00
 
NBA: WASHINGTON WIZARDS – CHARLOTTE HORNETS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk


12:45 PGNiG Superliga – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Piotrkowa Tryb.)
Reporter: Joanna Cedrych

12:55 
PGNiG Superliga – 29. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. – KS SPR CHROBRY GŁOGÓW na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Piotrkowa Tryb.)

15:50 
EHF Cup – grupa D: KS AZOTY PUŁAWY – FRAIKIN BM GRANOLLERS na żywo
sport.tvp.pl

18:25 
Velux EHF Liga Mistrzów – 1. runda play-off: FC BARCELONA LASSA – MONTPELLIER HB na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik

podnoszenie ciężarów
12:00 
Mistrzostwa Europy, Rumunia: 75 KG KOBIETY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Mistrzostwa Europy, Rumunia: 90 KG KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 
Mistrzostwa Europy, Rumunia: 94 KG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Korsyki: ZAPOWIEDŹ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


14:00 Challenge Cup – 1/4 finału: CONNACHT RUGBY – GLOUCESTER RUGBY na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Liedel – Andrzej Kopyt

16:15 
European Champions Cup – 1/4 finału: MUNSTER RUGBY – RC TULON na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy – Mariusz Liedel

22:10 
Challenge Cup – 1/4 finału: EDINBURGH RUGBY – CARDIFF BLUES premiera.200
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt


13:00 Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Kamil Składowski, Andrzej Wrona, Ireneusz Mazur, Łukasz Kadziewicz


20:25 Serie A1 – 1/2 finału: SAVINO DEL BENE SCANDICCI – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek-Radecka


14:45 
PlusLiga – 28. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Wojciech Drzyzga

15:30
Dywizja 1 – mecz o 3 miejsce: GALATASARAY STAMBUŁ – ISTAMBUŁ BBSK na żywo


01:00 ATP World Tour, Miami, USA – 1/2 finału: PABLO CARRENO-BUSTA – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Dawid Olejniczak

19:00 WTA Tour, Miami, USA – Finał: SLOANE STEPHENS – JELENA OSTAPENKO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca


13:30 Tipsport Superliga – 1/2 Finału: TECHNOLOGY FLORBAL BM – ACEMA SPARTA PRAGA na żywo


14:30 ITV Racing,  Musselburgh i Haydock Park, Wieka Brytania: WYŚCIGI na żywo


16:00 Dubai World Cup 2018: WYŚCIGI na żywo
sport.tvp.pl


13:10 Film Dokumentalny: MARC MARQUEZ – UNSEEN premiera.200
Ipla

19:00 Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro – Grand Prix Szwecji: ZAWODY na żywo
*(o 23:00 premiera.200 w nSport + HD)

 inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:45
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam