Sport w TV: sobota – 4 lutego 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie 11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie

piłka nożna
11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

11:00
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
Jedenaście
Studio: Krzysztof Stanowski – Robert Błoński, Andrzej Grajewski, Grzegorz Szamotulski, Paweł Zarzeczny

12:55 La Liga Santander – 21. kolejka: MALAGA CF – RCD ESPANYOL na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Maciej Kruk

13:00 2. Bundesliga – 19. kolejka: 1 FC HEIDENHEIM 1846 – FC NURNBERG na żywo
Eurosport Player

13:00
2. Bundesliga – 19. kolejka: SV SANDHAUSEN – FC ERZGEBIRGE AUE na żywo
Eurosport Player

13:25 Premier League – 24. kolejka: CHELSEA FC – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki (z Londynu)

14:15 Puchar Turcji – 1/8 Finału: GENCLERBIRLIGI – KAYSERISPOR na żywo


15:00 Botola Pro – 16. kolejka: DIFFA EL JADIDI – ITTIHAD TIGER na żywo


15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Bundesliga – 19. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FC SCHALKE 04 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


15:25
Bundesliga – 19. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – SC FREIBURG na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 19. kolejka: HERTHA BSC – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 19. kolejka: FC KOELN – VFL WOLFSBURG na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 19. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – FSV MAINZ 05 na żywo
Eurosport Player

15:55 Premier League – 24. kolejka: HULL CITY – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Rafał Nahorny

15:55 Sky Bet Championship – 30. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – DERBY COUNTY  na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:10 La Liga Santander – 21. kolejka: FC BARCELONA – ATHLETIC CLUB na żywo
Jedenaście
Komentarz w Eleven HD: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:55 Ligue 1 – 23. kolejka: AS MONACO – OGC NICE na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

17:00 Botola Pro – 16. kolejka: CHABAB RIF HACEIMA – OLYMPIQUE SAFI  na żywo


18:10 Premier League Walish – grupa mistrzowska, 23. kolejka: BALA TOWN – BANGOR CITY na żywo


18:25 Premier League – 24. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – MIDDLESBROUGH FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:25 La Liga Santander – 21. kolejka: ATLETICO MADRYT – CD LEGANES na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:25 Bundesliga – 19. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – RB LEIPZIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:25 Puchar Turcji – 1/8 Finału: BASAKSEHIR – GALATASARAY na żywo


19:40 Eredivisie – 21. kolejka: AZ ALKMAAR – PSV EINDHOVEN na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

19:55 Ligue 1 – 23. kolejka: GIRONDINS BORDEAUX – STADE RENNAIS FC na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

20:30 Premier League – 24. kolejka: EVERTON FC – BOURNEMOUTH AFC premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Piotr Domagała

20:00 Gala Tygodnika „Piłka Nożna”: GALA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

20:40 Serie A – 23. kolejka: BOLOGNA AC – SSC NAPOLI na żywo
Jedenaście
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:40 La Liga Santader – 21. kolejka: VALENCIA CF – SD EIBAR na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

22:30 Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

biegi narciarskie
06:15
Puchar Świata, Pyeong Chang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
TVP 2 HD
Studio: Marek Jóźwik

06:30
Puchar Świata, Pyeong Chang, Korea Południowa: BIEG ŁĄCZONY KOBIET na żywo
TVP 2 HDEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz

08:00
Puchar Świata, Pyeong Chang, Korea Południowa: BIEG ŁĄCZONY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

08:00
Uniwersjada, Ałmaty, Kazachstan: SPRINT SZTAFET MIESZANYCHna żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


15:00 Puchar Świata, Igls, Austria: I PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo


16:15 
Puchar Świata, Igls, Austria: II PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo


04:00 Gala Boksu, Los Angeles, USA: JOSHUA FRANCO – VICTOR PASILLAS na żywo

Komentarz: Wojciech Szczęsny


17:00 League of Legends – Championship Series: FAZA GRUPOWA na żywo
Ipla


09:30 PGA European Tour – Omega Dubai Desert Classic, Dubai, ZEA : III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


01:00 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – COLUMBUS BLUE JACKETS na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Patryk Rokicki

21:00
NHL: COLORADO AVALANCHE – WINNIPEG JETS na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Mariusz Czerkawski


16:30 Cavaliada Tour, Lublin: HALOWY PUCHAR POLSKI W POWOŻENIU ZAPRZĘGAMI na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Marek Szewczyk – ??? (z Lublina)

19:00 Cavaliada Tour, Lublin: CAVALIADA FUTURE – SZTAFETA DZIECI NA KUCACH na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Lublina)

20:15 Cavaliada Tour, Lublin: STUDIO na żywo
Canal+ Sport Online
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Lublina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

20:30 Cavaliada Tour, Lublin: SPEED&MUSIC – KONKURS SZYBKOŚCI na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Marek Szewczyk – ??? (z Lublina)

21:45 Cavaliada Tour, Lublin: STUDIO na żywo
Canal+ Sport Online
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Lublina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko


10:30 Tour of Dubai: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:30
Wyścig dookoła Walencji: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


10:00 Puchar Świata, Pyeong Chang, Korea Południowa: SKOKI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:30
Puchar Świata, Pyeong Chang, Korea Południowa: SZTAFETA 4x5KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


13:30 KBSL – 16. kolejka: ADANA ASKI – BESIKTAS na żywo

koszykówka mężczyzn
02:00
NBA: BOSTON CELTICS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski

14:00
Super Ligi – 17. kolejka: MURATBEY USAK – BESIKTAS SOMO JAPAN na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

16:30
Super Ligi – 17. kolejka: YESIL GIRESUN – TRABZONSPOR MEDICAL PARK na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

18:00
Die BBL – 21. kolejka: RATIOPHARM ULM – MEDI BAYREUTH na żywo


20:25
Die BBL – 21. kolejka: SCIENCE CITY JENA – BASKETBALL LOWEN BRUNSZWIK na żywo
Ipla
Komentarz: Rafał Juć – Tomasz Jankowski


17:00 IAAF World Indoor Tour, Karlsruhe, Niemcy: MITYNG HALOWY na żywo
*(od 18:30 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport Player


09:00 Uniwersjada, Ałmaty, Kazachstan: SLALOM GIGANT MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD premiera.200
Eurosport 1 HD Eurosport Player


13:25 Puchar Świata, Feldberg, Niemcy: SKI CROSS premiera.200
*(o 21:05 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HD

22:00
Puchar Świata, Mammoth Mountain, USA: SLOPESTYLE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


20:30 Liga ASOBAL – 16. kolejka: QUABIT GUADALAJARA – NATURHOUSE LA RIOJA premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kacper Merk


15:00 Puchar Sześciu Narodów Kobiet 2017: WŁOCHY – WALIA na żywo
Eurosport Player

15:25 Puchar Sześciu Narodów 2017: SZKOCJA – IRLANDIA na żywo


17:40 Puchar Sześciu Narodów 2017: ANGLIA – FRANCJA na żywo


20:25 Puchar Sześciu Narodów Kobiet 2017: ANGLIA – FRANCJA na żywo
Eurosport Player


09:00 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: I PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

10:50
 
Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: II PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
*(o 11:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport 2 HDEurosport Player

13:45
Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: I PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
*(o 17:45 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport Player

15:00 
Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: II PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo


15:50
Puchar Świata, Drezno, Niemcy: ZAWODY na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Piotr Dębowski


11:00 Vestel Venus Super League – 14. kolejka: ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ – FENERBAHCE SK STAMBUŁ na żywo


14:00 Vestel Venus Super League – 13. kolejka: BESIKTAS JK – CANAKKALE BELEDIYESI na żywo


14:45 Puchar Polski – 1/2 Finału: CHEMIK POLICE – DEVELOPRES SKY RES RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski  – Tomasz Wójtowicz

18:00 
Puchar Polski – 1/2 Finału: IMPEL WROCŁAW – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski  – Tomasz Wójtowicz

20:20
Serie A1 – 15. kolejka: FOPPAPEDRETTI BERGAMO – LIU JO NORDEMECCANICA MODENA na żywo


17:00 Dywizja 1 – 14. kolejka: INEGOL BELEDIYESI – MALIYE PIYANGO na żywo


10:45 Puchar Świata, Igls, Austria: I PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo


12:15 
Puchar Świata, Igls, Austria: II PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo


13:30 Uniwersjada, Ałmaty, Kazachstan: KONKURS DRUŻYNOWY HS 140 na żywo
Eurosport 1 HD Eurosport Player

15:50
Puchar Świata, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Jabłoński
Reporter: Michał Regulski

16:00
Puchar Świata, Oberstdorf, Niemcy: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

16:05
Puchar Świata, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY – HS 225 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
Komentarz w polskim Eurosporcie:
Marek Rudziński – Igor Błachut


16:00 Freeride World Tour 2017: ZAWODY premiera.200


18:15
Air and Style, Innsbruck, Austria: BIG AIR na żywo
Eurosport Player

18:20
 Puchar Świata, Mammoth Mountain, USA: HALFPIPE na żywo
Eurosport Player


14:00 German Masters, Berlin, Niemcy: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport Player

20:00
German Masters, Berlin, Niemcy: 1/2 FINAŁU na żywo
*(od 20:30 także w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HD


02:00 Puchar Devisa – 1. runda: AUSTRALIA – CZECHY na żywo


09:00 WTA Tour, Tajpej, Chiny – 1/2 finału: LUCIE SAFAROVA – SHUAI PENG na żywo
sport.tvp.pl

11:00 WTA Tour, Tajpej, Chiny – 1/2 finału: ELENA SVITOLINA – MANDY MINELLA na żywo
sport.tvp.pl

12:00 WTA Premier, St. Petersburg, Rosja – 1/2 finału: NATALIA VIKHLYANTSEVA – KRISTINA MLADENOVIC na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka

14:00 WTA Premier, St. Petersburg, Rosja – 1/2 finału: YULIA PITINTSEVA – DOMINIKA CIBULKOVA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Grzegorz Mędrzejewski – Joanna Sakowicz-Kostecka

16:00 
Puchar Devisa – 1. runda: ARGENTYNA – WŁOCHY na żywo

żeglarstwo
15:30 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Jakub Zborowski

inne
18:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

18:30
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn SPORT na żywo


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:45 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny