Sport w TV: sobota – 5 grudnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 10:45 Puchar Króla: FC BARCELONA – VILLANOVENSE Komentarz: Marcin Cisowski 12:00 Premier […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
10:45
Puchar Króla: FC BARCELONAVILLANOVENSE premiera.200
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl
Komentarz: Marcin Cisowski

12:00
Premier League: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
nSport+ HD

13:25
Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

13:40 Premier League – 15. kolejka: STOKE CITY – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

14:55 Serie A – 15. kolejka: TORINO FC – AS ROMA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski 

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Tomasz Wieszczycki

15:25 Ekstraklasa – 19. kolejka: KORONA KIELCE – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński


15:25 Bundesliga – 15. kolejka: BORUSSIA MOENCHENGLADBACH – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HD

15:55 Premier League – 15. kolejka: MANCHESTER UNITED – WEST HAM UNITED na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

15:55 Liga BBVA – 14. kolejka: REAL MADRYT – GETAFE CF na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

17:10
Primeira Liga – 12. kolejka: BELENENSES LIZBONA – VITORIA SETUBAL  na-żywo
Sportklub

17:30
 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Tomasz Wieszczycki

17:40
Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Adam Westfal


17:55
 
Ekstraklasa – 19. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – RUCH CHORZÓW na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Adam Westfal


17:55
 
Ekstraklasa – 19. kolejka: PIAST GLIWICE – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Gliwic)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński


18:10
 
Liga BBVA – 14. kolejka: GRANADA CF – ATLETICO MADRYT na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mirut – Kuba Ostrowski 

18:25 
Premier League – 15. kolejka: CHELSEA FC – AFC BOURNEMOUTH na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Przemysław Rudzki

18:25
Bundesliga – 15. kolejka: VFL WOLFSBURG – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Eurosport 2 HD

19:25
Primeira Liga – 12. kolejka: FC PORTO – PACOS FERREIRAna-żywo
Sportklub

19:40
Eredivisie – 15. kolejka: VITESSE ARNHEM – PSV EINDHOVEN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz

20:25 
Liga BBVA – 14. kolejka: VALENCIA CF – FC BARCELONA na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Eredivisie – 15. kolejka: AFC AJAX – SC HEERENVEEN na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

20:40 Serie A – 15. kolejka: INTER MEDIOLAN – GENOA CFC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski 

21:40 
Primeira Liga – 12. kolejka: MARÍTIMO –  SPORTING CP na-żywo
Sportklub

22:10 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński

22:20
Liga BBVA – 14. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – SEVILLA FC na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

23:30 Magazyn PREMI
ER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

biathlon
12:30 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: SPRINT MĘŻCZYZN  na żywo
Polsat Sport Extra HDEurosport 1 HD

15:30 
Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: SPRINT KOBIET  na żywo
Polsat Sport Extra HDEurosport 1 HD

biegi narciarskie
10:00 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG ŁĄCZONY KOBIET na żywo
Eurosport 1 HD

11:00 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG ŁĄCZONY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HD

boks
04:00 The Ring TV 2015: CHRISTIAN GONZALEZ – GIOVANNI DELGADO na żywo
Fightklub

07:00 Gala, Hamilton, Nowa Zelandia: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

07:30 
Gala, Hamilton, Nowa Zelandia: IZU UGONOH – VINCENTE SANDEZ na żywo
Polsat Sport HD

12:30
Gala, Hamilton, Nowa Zelandia:
STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

golf
09:00 PGA European Tour – Nedbank Golf Challenge, Sun City, RPA: III RUNDA na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

judo
08:00 Grand Slam, Tokio, Japonia: DZIEŃ 2 na-żywo
Fightklub

kombinacja norweska
08:45 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:00 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
03:30 Liga NBA – faza zasadnicza: NEW ORLEANS PELICANS – CLEVELAND CAVALIERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

19:15 
Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

23:00
Liga NBA – faza zasadnicza: TORONTO RAPTORS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Zenon Telman

23:00
Beko BBL – 11. kolejka: WALTER TIGERS TUBINGEN – GIESSEN 46ERS premiera.200
Polsat Sport News

łyżwiarstwo szybkie
14:00 Puchar Świata, Inzell, Niemcy: DZIEŃ 2 na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (z Inzell)

narciarstwo alpejskie
18:30 Puchar Świata, Beaver Creak, USA: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

19:07 Magazyn MAGAZYN ALPEJSKI premiera.200
Polsat Sport News

20:30 
Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: ZJAZD KOBIET na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

narciarstwo dowolne
11:00 Puchar Świata, Montafon, Austria: SKI CROSS na-żywo
Eurosport 2 HD

piłka ręczna kobiet
18:05 Mistrzostwa Świata – grupa B: STUDIO na-żywo
*(od 18:15 w TVP 2 HD)
TVP 2 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Studio: Dariusz Szpakowski

18:05
Mistrzostwa Świata – grupa B: KUBA – POLSKA na-żywo
TVP 2 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski, Maciej Iwański (z Næstved)

piłka ręczna mężczyzn
17:30 PGNiG Superliga – 14. kolejka: MMTS KWIDZYN – ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
Polsat Sport HD


18:25 EHF Liga Mistrzów – grupa B: FC BARCELONA LASSA – VIVE TAURON KIELCE na żywo
CANAL+ HDEleven Sports
Komentarz w Canal+: Piotr Karpiński – Jacek Będzikowski
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Tomasz Kozłowski 

20:10 EHF Liga Mistrzów – grupa A: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartek Ignacik (z Płocka)
Reporter: P
iotr Bugajny

20:25 
EHF Liga Mistrzów – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – RK ZAGRZEB na żywo
*(o 23:00 premiera.200 w Eleven Sports)

CANAL+ Sport HDEleven Sports
Komentarz w Canal+ Sport: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Płocka)

sanki
23:00 Puchar Świata, Lake Placid, USA: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

siatkówka mężczyzn
14:45
PlusLiga – 8. kolejka: EFFECTOR KIELCE – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo

Polsat Sport HD

19:30 PlusLiga – 8. kolejka: STUDIO na żywo

Polsat Sport HD

20:00 PlusLiga – 8. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo

Polsat Sport HD

22:00 PlusLiga – 8. kolejka: STUDIO na żywo

Polsat Sport HD

short-track
06:00 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: DZIEŃ 1 na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

skoki narciarskie
16:20 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 1 HD
Studio: Maciej Kurzajewski


16:45 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP 1 HDEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

snooker
14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:30 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

tenis stołowy
15:00 Superliga – 10. kolejka: ZKS PALMIARNIA ZIELONA GÓRA – MORLINY OSTRÓDA na żywo
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA