Sport w TV: sobota – 5 września 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów UEFA – Liga A, 1. kolejka, grupa 3: PORTUGALIA – CHORWACJA 10:40 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Mateusz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów UEFA – Liga A, 1. kolejka, grupa 3: PORTUGALIA – CHORWACJA


10:40 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Tomasz Włodarczyk, Kamil Kania

11:40 Ekstraliga kobiet – 5. kolejka: MEDYK KONIN – CZARNI SOSNOWIEC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Boczuch – Joanna Tokarska (z Konina)

12:30 Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: KORONA KIELCE – GKS 1962 JASTRZĘBIE 
Polsat Sport HDIpla

14:50 Liga Narodów UEFA – Liga C, 1. kolejka, grupa 2: MACEDONIA PÓŁNOCNA – ARMENIA 
Ipla

14:50 Liga Narodów UEFA – Liga D, 1. kolejka, grupa 2: GIBRALTAR – SAN MARINO 
Ipla

15:55
Mecz Towarzyski: LIVERPOOL FC – BLACKPOOL FC 
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński, Dominik Guziak

16:25 II liga – 2. kolejka: OLIMPIA GRUDZIĄDZ – CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj – Piotr Rzepka (z Grudziądza)

17:50 Liga Narodów UEFA – Liga A, 1. kolejka, grupa 2: ISLANDIA – ANGLIA 
Ipla

17:50 Liga Narodów UEFA – Liga C, 1. kolejka, grupa 2: ESTONIA – GRUZJA 
Ipla

18:00 Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – MIEDŹ LEGNICA 
Ipla

19:00 Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 
Ipla


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga A, 1. kolejka, grupa 3: PORTUGALIA – CHORWACJA 
Polsat Sport HDIpla

20:35 Liga Narodów UEFA – Liga A, 1. kolejka, grupa 3: SZWECJA – FRANCJA 
Ipla

20:35 Liga Narodów UEFA – Liga A, 1. kolejka, grupa 2: DANIA – BELGIA 
Ipla

23:30 Liga Narodów UEFA: SKRÓTY SPOTKAŃ 
Polsat Sport HDIpla


20:00 Białystok Chorten Boxing Show 4, Białystok: PRZEMYSŁAW GORGOŃ – FAROUK DAKU 
Ipla
Komentarz: Andrzej Kostyra


03:00 NHL: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – VANCOUVER CANUCKS 

Komentarz: Piotr Chłystek – Michał Ruszel


14:00 PGA European Tour – Estrella Damm N.A. Andalucia Masters, Sotogrande, Hiszpania: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

19:00 
PGA Tour – Tour Championship, Atlanta, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person – Mateusz Kniaginin


13:25 Tour de France, Francja: ETAP 8 
*(do 17:30)
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


00:30 NBA: MIAMI HEAT – MILWAUKEE BUCKS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

17:30 Energa Basket Liga – 2. kolejka: TREFL SOPOT – PGE SPÓJNIA STARGARD 


13:50 PGNiG Superliga – 1. kolejka: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Grzegorz Chodkowski (z Tarnowa)
Reporter: Maciej Wojs

14:10 PGNiG Superliga – 1. kolejka: GRUPA AZOTY SPR TARNÓW – KS AZOTY-PUŁAWY 
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Robert Lis (z Tarnowa)


20:00 Premier League Darts, Milton Keynes, Wielka Brytania: 16. NOC

Komentarz: Kacper Merk


14:45 Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport, Arłamów: PGE SKRA BEŁCHATÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Arłamowa)

18:00 Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport, Arłamów: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Arłamowa)


18:50 HFO, Kleszczów: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Sebastian Szczęsny (z Kleszczowa)
Reporter: Anna Kozińska

19:00 HFO, Kleszczów: ŁUKASZ PŁAWECKI – MICHALIS MANOLI 
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło (z Kleszczowa)

00:00 (sb/nd) UFC Fight Night, Las Vegas, USA: ALISTAIR OVEREEM – AUGUSTO SAKAI 
Polsat Sport HD


01:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: NOVAK DJOKOVIC – JAN-LENNARD STRUFF 
Eurosport Player

01:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: SHELBY ROGERS – MADISON BRENGLE 
Eurosport Player

03:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: JESSICA PEGULA – PETRA KVITOVA 
Eurosport Player

17:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: MARIA SAKKARI – AMANDA ANIMISOVA 
Eurosport Player

17:00 US Open, Nowy Jork, USA: DZIEŃ 6 
Eurosport Player

17:30 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: SALVATORE CARUSO – ANDREY RUBLEV 
Eurosport Player

18:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: J.J. WOLF – DANIIL MEDVEDEV 
Eurosport Player

19:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: KAROLINA MUCHOVA – SORANA CIRSTEA 
Eurosport Player

20:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: MATTEO BERRETTINI – CASPER RUUD 
Eurosport Player

20:30 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: SLOANE STEPHENS – SERENA WILLIAMS 
Eurosport Player

21:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ROBERTO BAUTISTA AGUT – VASEK POSPISIL 
Eurosport Player

22:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: MARTON FUCSOVICS – FRANCES TIAFOE 
Eurosport Player

22:30 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: FELIX AUGER-ALIASSIME – CORENTIN MOUTET 
Eurosport Player

23:30 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: VICTORIA AZARENKA – IGA ŚWIĄTEK 
Eurosport Player


15:50 ITU World Triathlon Series, Hamburg, Niemcy: SPRINT MĘŻCZYZN 

Komentarz: Marcin Wiciński

17:50 ITU World Triathlon Series, Hamburg, Niemcy: SPRINT KOBIET 

Komentarz: Marcin Wiciński


08:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Alcaniz, Hiszpania: III SESJA TRENINGOWA 
Eurosport Player

10:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Alcaniz, Hiszpania: SUPERPOLE 
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

11:35 Mistrzostwa Świata Supersport, Alcaniz, Hiszpania: SUPERPOLE 
Eurosport Player

12:15 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Alcaniz, Hiszpania: SUPERPOLE 
Eurosport Player

13:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Alcaniz, Hiszpania: WYŚCIG 1 
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:10 Mistrzostwa Świata Supersport, Alcaniz, Hiszpania: WYŚCIG 1 
Eurosport Player

16:25 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Alcaniz, Hiszpania: WYŚCIG 1 
Eurosport Player

17:25 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 
Eurosport Player


07:25 Virgin Australia Supercars Championship, Townsville, Australia: WYŚCIG 1 

Komentarz w Sportklubie: Marcin Grzywacz

10:00
DTM, Assen, Holandia: STUDIO na żywo
*(również o 11:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

10:25 Formuła 3 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

10:40 DTM, Assen, Holandia: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
*(również o 13:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica, Robert Smoczyński

11:55 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

13:25 DTM, Assen, Holandia: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół
Komentarz w Super Polsacie: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

14:35 DTM, Assen, Holandia: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:20 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica, Robert Smoczyński

23:25 NASCAR Xfinity Series, Darlington, USA: WYŚCIG 

Komentarz: Jan Ciosek

00:00 (sb/nd) Formuła 2 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG 1
Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski


11:30 2. Liga Żużlowa – 6. kolejka: STUDIO na żywo


11:45 2. Liga Żużlowa – 6. kolejka: SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ – WILKI KROSNO na żywo


16:10 eWinner 1. Liga żużlowa – 10. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Sławomir Kryjom (z Ostrowa Wielkopolskiego)
Reporter: Mateusz Kędzierski

16:30 eWinner 1. Liga żużlowa – 10. kolejka: ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – EWINNER APATOR TORUŃ na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Mirosław Jabłoński (z Ostrowa Wielkopolskiego)

18:55 eWinner 1. Liga żużlowa – 10. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Karolina Wieszczycka – Robert Wardzała (z Łodzi)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 eWinner 1. Liga żużlowa – 10. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Łodzi)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki