Sport w TV: sobota – 6 czerwca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:20 Mecz Towarzyski: SZKOCJA – KATAR  14:45 Major League Soccer: HOUSTON DYNAMO – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:20 Mecz Towarzyski: SZKOCJA – KATAR premiera.200
Polsat Sport Extra HD

14:45
Major League Soccer: HOUSTON DYNAMO – NEW YORK RED BULLS premiera.200
Eurosport 2 HD

15:40 1. Liga Polska – 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Lubina)

15:55 1. Liga Polska – 34. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA na żywo

Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Lubina)

19:00 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo
*(od 20:25 w TVP 1)
CANAL+ HDTVP 1 HDsport.tvp.pl

Studio w Canal+: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn, Maciej Murawski
Studio z murawy w Canal+: Michał Wodziński – Marcin Baszczyński (z Berlina)
Reporter w Canal+: Piotr Laboga

Reporter w TVP: Szymon Borczuch

20:40 Liga Mistrzów UEFA – finał: JUVENTUS FC – FC BARCELONA na żywo
*(od 20:25 w TVP 1)
CANAL+ HDCanal+ Sport OnlineTVP 1 HD
sport.tvp.plZDF HDITV HDSTVUTVOBNRTRSNTV Russiaitalia 1Duhok TVStar TV TürkiyeČT SportArmenia TVIdman TV

Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Berlina)
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow (z Berlina)


22:45 Liga Mistrzów – finał: STUDIO na żywo
CANAL+ HDTVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio w Canal+: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn, Maciej Murawski
Studio z murawy w Canal+: Michał Wodziński – Marcin Baszczyński (z Berlina)
Reporter w Canal+: Piotr Laboga

Reporter w TVP: Szymon Borczuch


23:50
Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa A: KANADA – CHINY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDBBC Three HDW9ZDF HD
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Lach – Robert Góralczyk

boks
21:00 Gala, Kempton Park, RPA: MATEUSZ MASTERNAK – JOHNNY MULLER na żywo
*(od 23:00 w Polsat Sport HD)
Polsat Sport Extra HDpolsat-sport-hd.120
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk

futbol australijski
08:30
Liga Futbol Australijskiego – 10. Runda: GOLD COAST SUNS – SYDNEY SWANS na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Witold Cebulewski

jeździectwo
09:55 CSIO, Sopot, Polska: KONKURS SZYBKOŚCI  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Sopotu)

17:20
 
CSIO, Sopot, Polska: POTĘGA SKOKU  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Sopotu)

21:50 
Athina Onassis Horse Show, Ramatuelle, Francja: ZAWODY premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Szewczyk

judo
20:30 Magazyn WORLD MASTERS – RABAT 2015 premiera.200
Fightklub

piłka ręczna mężczyzn
16:25 Copa del Rey – 1/2 Finału: F.C. BARCELONA – ANGEL XIMENEZ PUENTE GENIL na żywo
Sportklub

18:25 
Copa del Rey – 1/2 Finału: 
JUANFERSA GIJON – FRAIKIN BM. GRANOLLERS na żywo
Sportklub

21:15
Handball-Bundesliga – 34. kolejka: SC MAGDEBURG – RHEIN NECKAR LÖWEN premiera.200
Sportklub

rajdy samochodowe
23:30
FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy, Rajd Azorów: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

siatkówka mężczyzn
01:0Liga Światowa – Grupa A: BRAZYLIA – AUSTRALIA premiera.200
polsat-sport-hd.120

02:0Liga Światowa – Grupa C: KANADA – ARGENTYNA na żywo
Polsat Sport News


02:4Liga Światowa – Grupa C: KUBA – BUŁGARIA na żywo
Polsat Sport Extra HD


04:0Liga Światowa – Grupa B: USA – ROSJA na żywo
polsat-sport-hd.120


07:0Liga Światowa – Grupa D: KOREA POŁUDNIOWA – CZECHY na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Adam Romański

07:0Liga Światowa – Grupa D: JAPONIA – FRANCJA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marta Gula 

17:0Liga Światowa – Grupa E: HOLANDIA – BELGIA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Wójtowicz

19:00 Liga Światowa: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Studio: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur, Ryszard Bosek (z Częstochowy)
Reporter: Marcin Lepa

20:15
Liga Światowa – grupa B: POLSKA – IRAN na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Częstochowy) 

22:15
Liga Światowa: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Studio: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur, Ryszard Bosek (z Częstochowy)
Reporter: Marcin Lepa

23:40 
Liga Światowa – Grupa C: KANADA – ARGENTYNA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz

siatkówka plażowa kobiet
17:00 Major Series, Porec, Chorwacja: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

18:00
Major Series, Porec, Chorwacja: FINAŁ na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski 

sporty ekstremalne
18:30 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

 

sporty walki
16:30 M-1 Challenge 58: MURAD ABDULAEV – MARCELO BRITO na żywo
Rossiya 2


13:00 French Open, Paryż, Francja – 1/2 finału mężczyzn: NOVAK DJOKOVIC – ANDY MURRAY na żywo
Eurosport HDEurosport DEITV HDUTVSTVČT Sport


14:45 Magazyn GEM, SET I MATS EXTRA na żywo
Eurosport HD Eurosport DE

15:00 
French Open, Paryż, Francja – Finał Kobiet: LUCIE SAFAROVA – SERENA WILLIAMS na żywo

Eurosport HDEurosport DEITV HDUTVSTVČT SportFrance 2 HD

17:00 French Open, Paryż, Francja – Finał Gry Deblowej Mężczyzn: BOB BRYAN/MIKE BRYAN – IVAN DODIG /MARCELO MELOna żywo
Eurosport HDEurosport DEITV 4


19:00
Magazyn GEM, SET I MATS na żywo
Eurosport HDEurosport DE

wyścigi motocyklowe
16:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: SUPERPOLE na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Widomski, Sławomir Szymczak

wyścigi samochodowe
12:30
FIA WTCC, Moskwa, Rosja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Grzegorz Gac

12:30 Formuła E, Moskwa, Rosja: WYŚCIG na żywo
ITV 4

14:50 Euroformuła Open, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG I na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Maurycy Kochański 


16:00 
Formuła 1, Grand Prix Kanady: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDBBC One HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

18:00 
Formuła 1, Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HD

19:00 
Formuła 1, Grand Prix Kanady: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport Extra HDBBC One HDRossiya 2RTLIdman TV
Komentarz w Polsat Sport Extra: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

20:00 
Formuła 1, Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HD

żużel
18:30 Drużynowy Puchar Świata, Gniezno, Polska – 1/2 finału: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Łopaciński (z Gniezna)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Łukasz Benz


19:00
Drużynowy Puchar Świata, Gniezno, Polska – 1/2 finału: ZAWODY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Dryła (z Gniezna)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Łukasz Benz

inne
20:00 
Magazyn AS WYWIADU premiera.200
Fightklub

*Rozpiska
jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Jakub Zegarowski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA