Sport w TV: sobota – 6 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:55 La Liga Santander – 31. kolejka: GIRONA FC – RCD ESPANYOL  Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda 12:55 2. Bundesliga – 28. kolejka: HOLSTEIN KIEL – FC […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


12:55 La Liga Santander – 31. kolejka: GIRONA FC – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55 
2. Bundesliga – 28. kolejka: HOLSTEIN KIEL – FC ST. PAULI na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

13:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:00 LOTTO Ekstraklasa – 31. kolejka: KORONA KIELCE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN


14:45 
Fortuna 1. liga – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Grzegorz Lato (z Mielca)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

14:55
Fortuna 1. liga – 27. kolejka: STAL MIELEC – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Grzegorz Lato (z Mielca)

14:55 
Serie A – 31. kolejka: FC PARMA – FC TORINO na żywo


15:10 
LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

15:20 Bundesliga – 28. kolejka: FC SCHALKE 04 – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała

15:25
LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

15:25
 Bundesliga – 28. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – RB LIPSK na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25 
Bundesliga – 28. kolejka: HERTHA BSC – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

15:30 
La Liga Santander – 31. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

15:55 
Premier League – 33. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – CRYSTAL PALACE FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:10
 La Liga Santander – 31. kolejka: REAL MADRYT – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda

16:45 
LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 17:45 również w TVP 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow (z Krakowa)
Reporter: Marcin Wojtasik

17:30
 LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

17:55
 LOTTO Ekstraklasa – 28. kolejka: WISŁA KRAKÓW – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+ Sport: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Maciej Szczęsny (z Krakowa)


17:55 
Serie A – 31. kolejka: JUVENTUS FC – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:15 
Bundesliga – 28. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Paweł Kapusta

18:25 
La Liga Santander – 31. kolejka: RAYO VALLECANO – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

18:25 
Bundesliga – 28. kolejka: BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński (z Monachium)

18:25 
FA Cup – 1/2 Finału: MANCHESTER CITY – BRIGHTON & HOVE ALBION na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25
Eredivisie – 29. kolejka: WILLEM II – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

18:55 
1.Liga – 27. kolejka: FC DUKLA PRAGA – SK SLAVIA PRAGA na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

20:00 
LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: LECHIA GDAŃSK – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)

20:25 
S
erie A – 31. kolejka: UC SAMPDORIA – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

20:40
La Liga Santander – 31. kolejka: FC BARCELONA – ATLETICO MADRYT na żywo
*(o 22:30  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

20:55 
Major League Soccer: FC TORONTO – CHICAGO FIRE na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski

20:25 Serie A – 31. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


06:00 BWF Tour – Celcom Axiata Malezja Open 2019: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla


09:55 Visma Ski Classics – Reistadtlopet, Setermoen-Bardufoss, Norwegia: 50 KM STYLEM KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:30 MB Boxing Night – Ostatni Taniec, Katowice: ROBERT PARZĘCZEWSKI – DMITRII CHUDINOV na żywo
*(od 20:00 również w Super Polsat HD)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Grzegorz Proksa (z Katowic)


22:00 Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Lethbridge, Kanada: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 Ekstraklasa – 15. kolejka: AZS UG GDAŃSK – CLEAREX CHORZÓW na żywo


21:30 PGA Tour – Valero Texas Open, San Antonio, USA: III RUNDA na żywo


15:30 GP Miguel Indurain, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
*(o 20:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


02:00 
NBA: INDIANA PACERS – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

12:30 
Energa Basket Liga – 26. kolejka: TBV START LUBLIN – TREFL SOPOT na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 25. kolejka: TÜRK TELEKOM – PINAR KARŞIYAKA 

Komentarz: Jakub Ryś

23:00 
NBA: MILWAUKEE BUCKS – BROOKLYN NETS na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


14:35 Puchar Polski – 1/2 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:55 
Puchar Polski – 1/2 Finału: ORLEN WISŁA PŁOCK – KS AZOTY PUŁAWY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:50 
DHB Pokal – 1/2 Finału: TSV HANNOVER BURGDORF-  SC MAGDEBURG na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

20:00 
DHB Pokal – 1/2 Finału: THW KIEL – FUCHSE BERLIN 

Komentarz: Kamil Gapiński


18:00 Nodric Swim Tour, Bergen, Norwegia: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:15 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja: KOBIETY 45 KG
Ipla

16:00 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja: MĘŻCZYŹNI 55 KG na żywo
Ipla

18:30 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja: KOBIETY 49 KG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 1/2 Finału: CHEMIK POLICE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ/BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:30 PlusLiga – mecz o 7. miejsce: GKS KATOWICE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Ipla


06:55 China Open, Pekin, Chiny: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:25 China Open, Pekin, Chiny: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 
WTA Tour, Charleston, USA – 1/4 finału: MONICA PUIG – DANIELLE COLLINS na żywo
sport.tvp.pl

03:00 
WTA Tour, Monterrey, Meksyk – 1/4 finału: ANGELIQUE KERBER – KRISTEN FLIPKENS na żywo
sport.tvp.pl

05:00 
WTA Tour, Monterrey, Meksyk – 1/4 finału: ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA – VICTORIA AZARENKA na żywo
sport.tvp.pl

19:00 
WTA Tour, Charleston, USA – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

21:00 
WTA Tour, Charleston, USA – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:00 
WTA Tour, Monterrey, Meksyk – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


11:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Aragonia, Hiszpania: SUPERPOLE na żywo
Ipla

14:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Aragonia, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla

20:30 Mistrzostwa Świata FIM Superenduro, Bilbao, Hiszpania: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła


13:00 World Touring Car Cup 2019, Marrakesz, Maroko: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

16:00 FIA World Rallycross Championship, Abu Dhabi, ZEA: WYŚCIGI na żywo
Ipla

17:30 
World Touring Car Cup 2019, Marrakesz, Maroko: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Nice 1. liga żużlowa – 2. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Marcin Kuźbicki
Reporter: Anita Mazur

20:15 Nice 1. liga żużlowa – 2. kolejka: PGG ROW RYBNIK – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo
Ipla

Komentarz: Piotr Olkowicz – Marcin Kuźbicki

inne
19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam