Sport w TV: sobota – 6 marca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 24. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND 08:50 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Adam Kotleszka – Marcin Drajer, Krzysztof Paciorek, Mateusz Rokuszewski, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 24. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND


08:50 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Adam Kotleszka – Marcin Drajer, Krzysztof Paciorek, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk

11:45 
Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – WIDZEW ŁÓDŹ 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Pietrzak (z Łodzi)

12:55 2. Bundesliga – 24. kolejka: SPVGG GREUTHER FÜRTH – VFL BOCHUM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

13:25 Premier League – 27. kolejka: BURNLEY FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kowalski


13:40 Ekstraliga kobiet – 12. kolejka: GKS KATOWICE – MEDYK KONIN 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina, Joanna Tokarska (z Katowic)

13:55 LaLiga Santander – 26. kolejka: REAL VALLADOLID – GETAFE CF na żywo

Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

14:00 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: APKLAN RESOVIA – GÓRNIK ŁĘCZNA 
Ipla

14:30 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: GKS JASTRZĘBIE – KORONA KIELCE 
Ipla

14:40 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Maciej Klimek


14:55 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – LECHIA GDAŃSK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Bielska-Białej)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Zając

14:55 Serie A – 26. kolejka: SPEZIA CALCIO – BENEVENTO CALCIO 
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga – 24. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 17:30)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:25 Bundesliga – 24. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała

15:25 Bundesliga – 24. kolejka: HERTHA BSC – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 24. kolejka: SC FREIBURG – RB LIPSK na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:25 Bundesliga – 24. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

15:55 Premier League – 27. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski

16:10 LaLiga Santander – 26. kolejka: ELCHE CF – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Leszek Orłowski

16:25 Eredivisie – 25. kolejka: FEYENOORD – VVV VENLO 


17:10 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Filip Surma – Wojciech Jagoda (z Lubina)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Piotr Bugajny


17:25 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Filip Surma – Wojciech Jagoda (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek

17:55 Serie A – 26. kolejka: UDINESE CALCIO – US SASSUOLO CALCIO 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 Premier League – 27. kolejka: ASTON VILLA FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:25 Bundesliga – 24. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 3: Kamil Wlazło

18:25 LaLiga Santander – 26. kolejka: CADIZ CF – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda

18:25 1. liga czeska – 22. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – SK SIGMA OŁOMUNIEC 


18:40 Puchar Francji – 1/16 finału: OLYMPIQUE LYON – FC SOCHAUX 


18:55
Liga NOS – 22. kolejka: GIL VICENTE – FC PORTO 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

19:10 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: RADOMIAK RADOM – CHROBRY GŁOGÓW 
Ipla

19:40 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Radosław Majdan (z Częstochowy)
Reporterzy: Bartosz Ignacik, Cezary Olbrycht

19:55 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – CRACOVIA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Radosław Majdan (z Częstochowy)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

20:25 Serie A – 26. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Piotr Czachowski

20:40 Serie A – 26. kolejka: JUVENTUS FC – SS LAZIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 LaLiga Santander – 26. kolejka: CA OSASUNA – FC BARCELONA na żywo
*(o 23:10  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf, Piotr Szymczuk

20:55 Premier League – 27. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION – LEICESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Adrian Olek – Michał Gutka

20:55 Puchar Francji – 1/16 finału: STADE BREST 29 – PARIS SAINT-GERMAIN 


22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Michał Wodziński – Michał Żewłakow, Tomasz Wieszczycki

23:00 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk

23:00
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 



11:00 Puchar Świata, Nowe Miasto, Czechy: BIEG SPRINTERSKI KOBIET 
Polsat Sport HD
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Weronika Nowakowska

15:20 Puchar Świata, Nowe Miasto, Czechy: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN 
Polsat Sport HD
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Weronika Nowakowska


12:20 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: BIEG NA 30 KM STYLEM KLASYCZNYM KOBIET 

Komentarz: Paweł Ulbrych



02:55 Gala Boksu, Flint, USA: CLARESSA SHIELDS – MARIE-EVE DICAIRE 

Komentarz: Piotr Jagiełło – Ewa Piątkowska


20:30 PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, Orlando, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


17:00 Global Champions Tour, Doha, Katar: ZAWODY 



12:30 Strade Bianche, Włochy: WYŚCIG KOBIET na żywo

Komentarz: Stanisław Brzósko – Arlena Sokalska

13:50 Strade Bianche, Włochy: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


09:50 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS DRUŻYNOWY NA DUŻEJ SKOCZNI 

Komentarz: Paweł Ulbrych

14:50 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: BIEG DRUŻYNOWY 
*(o 19:15  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Paweł Ulbrych


08:30 CBA – 42. kolejka: SHANGHAI SHARKS – LIAONING FLYING LEOPARDS 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

11:00
Basketball Super League – 23. kolejka: BEŞIKTAŞ ICRYPEX – PETKIM SPOR 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:15 Basketball Super League – 23. kolejka: OGM ORMANSPOR – TOFAŞ 

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Basketball Super League – 23. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 27. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – PSZCZÓŁKA START LUBLIN 
Polsat Sport HDIpla

18:00 Liga ACB – 23. kolejka: HEREDA SAN PABLO BURGOS – MORABANC ANDORRA 

Komentarz: Radosław Spiak


09:40 Halowe mistrzostwa Europy, Toruń: DZIEŃ 3 – SESJA PORANNA 

Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Marcin Urbaś (z Torunia)
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza, Aleksandra Konieczna
18:50 Halowe mistrzostwa Europy, Toruń: STUDIO 
*(również o 21:20)

Studio: Szymon Borczuch (z Torunia)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski


19:00 Halowe mistrzostwa Europy, Toruń: DZIEŃ 3 – SESJA WIECZORNA 
*(od 20:05 również w TVP 1 HD)

Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Torunia)
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza, Aleksandra Konieczna


09:50 Puchar Świata, Jasna, Słowacja: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET 


11:00 Puchar Świata, Saalbach, Austria: ZJAZD MĘŻCZYZN 


12:30 Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 



18:55 PGNiG Superliga – 16. kolejka: STUDIO 
*(również o 19:55 i 20:50)


19:15 PGNiG Superliga – 16. kolejka: KS AZOTY PUŁAWY – KPR GWARDIA OPOLE 

Komentarz: Jakub Biel – Artur Siódmiak

20:30 
LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 20. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – FRISCH AUF! GÖPPINGEN 

Komentarz: Mateusz Juza


13:30 UK Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 – SESJA POPOŁUDNIOWA 


20:00 UK Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 – SESJA WIECZORNA 


13:50 Mistrzostwa Świata, Dordrecht, Holandia: BIEGI PÓŁFINAŁOWE I FINAŁOWE NA 1500 M, BIEGI ĆWIERĆFINAŁOWE, PÓŁFINAŁOWE I FINAŁOWE NA 500 M, PÓŁFINAŁY NA 3000 M KOBIET I 5000 M MĘŻCZYZN 
*(w Polsacie Sport News HD również o 17:00)

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski


17:55 Tauron Liga – 22. kolejka: JOKER ŚWIECIE – BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA 


18:00 Tauron Liga – 22. kolejka: DPD IŁCAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO – POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ 


14:45 PlusLiga – 26. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – STAL NYSA 
Polsat Sport HD

17:00
Tauron 1. liga – 26. kolejka: BKS VISŁA BYDGOSZCZ – KPS SIEDLCE 


17:00 Tauron 1. liga – 26. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – EWINNER GWARDIA WROCŁAW 


17:50 Tauron 1. liga – 26. kolejka: BAS BIAŁYSTOK – POLSKI CUKIER AVIA ŚWIDNIK 


20:30 PlusLiga – 26. kolejka: GKS KATOWICE – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Damian Dacewicz

23:00 
SuperLega – 1/8 finału: ALLIANZ MILANO – NBV VERONA
Ipla


15:55 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO 

Studio: Maciej Kurzajewski
Reporterzy: Sebastian Parfjanowicz, Filip Czyszanowski, Michał Chmielewski

16:30 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO 
*(również o 18:45)

Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun, Jakub Pieczatowski
Reporter: Kacper Merk


17:00 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS DRUŻYNOWY NA DUŻEJ SKOCZNI 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Gułajewski, Piotr Szymczuk

20:10 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Rafał Kot, Krzysztof Miklas, Janusz Pindera, Krzysztof Rawa, Paweł Wilkowicz, Karolina Kozłowska


20:0Gibraltar Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY 
*(do 22:30, od 10:00 na Eurosport Player)


14:00 Puchar Świata, Rogla, Słowenia: SLALOM GIGANT RÓWNOLEGŁY 
Ipla
Komentarz: Adam Probosz


01:00 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/4 finału: PABLO ANDUJAR – FRANCISCO CERUNDOLO 
Ipla

07:00 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/4 finału: MIOMIR KECMANOVIC – LASLO DJERE 
Ipla

09:00 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/4 finału: DIEGO SCHWARTZMAN – JAUME MUNAR 
Ipla

11:00
 Davis Cup – Grupa Światowa II: KUBOT/ZIELIŃSKI – AREVALO/MIRALLES 
Ipla

13:00 Davis Cup – Grupa Światowa II: KAMIL MAJCHRZAK – MARCELO AREVALO 
Ipla

14:30
WTA Tour, Lyon, Francja – 1/2 finału: CLARA TAUSON – PAULA BADOSA 


15:00 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/2 finału: ANDREY RUBLEV – STEFANOS TSITSIPAS 
Ipla

16:00 WTA Tour 500 – Qatar Total Open, Doha, Katar – finał: GARBINE MUGURUZA – PETRA KVITOVA 


16:30 WTA Tour, Lyon, Francja – 1/2 finału: VIKTORIJA GOLUBIC – FIONA FERRO 


17:30 Davis Cup – Grupa Światowa II: KACPER ŻUK – LLUIS MIRALLES 
Ipla

18:00 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/2 finału: DIEGO SCHWARTZMAN – MIOMIR KECMANOVIC 
Ipla

19:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/2 finału: BORNA CORIC – MARTON FUCSOVICS 
Ipla

23:30 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/2 finału: FRANCISCO CERUNDOLO – ALBERT RAMOS-VINOLAS 
Ipla



12:35 Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Misano, Włochy: WYŚCIG 2 


15:10 
Ferrari Challenge Europe Trofeo Pirelli, Misano, Włochy: WYŚCIG 2 


22:30 NASCAR Xfinity Series, Las Vegas, USA: WYŚCIG

Komentarz: Jan Ciosek


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki