Sport w TV: piątek – 5 marca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: WISŁA KRAKÓW – GÓRNIK ZABRZE


14:00 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: ODRA OPOLE – STOMIL OLSZTYN 
Ipla


15:25 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 

Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski


15:55 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW 

Redakcja: Artur Kwiatkowski


16:25 Magazyn LA LIGA SHOW 

Redakcja: Piotr Laboga


17:00 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – GKS BEŁCHATÓW 
Ipla


17:30 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – SANDECJA NOWY SĄCZ 
Polsat Sport HDIpla

18:25 2. Bundesliga – 24. kolejka: WÜRZBURGER KICKERS – 1. FC HEIDENHEIM 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Mateusz Majak

20:00 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Andrzej Juskowiak (z Krakowa)
Reporterzy: Piotr Domagała, Gabriel Rogaczewski

20:25 
PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: WISŁA KRAKÓW – GÓRNIK ZABRZE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf (z Krakowa)

20:25 Bundesliga – 24. kolejka: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – 1. FSV MAINZ 05 na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

20:55 LaLiga Santander – 26. kolejka: VALENCIA CF – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz w nSport+: Piotr Laboga – Leszek Orłowski
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk

21:40 Liga NOS – 22. kolejka: SPORTING CP – SANTA CLARA 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński


15:05 Puchar Świata, Nowe Miasto, Czechy: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)

Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz na polsatsport.pl: Marcin Muras – Weronika Nowakowska


12:50 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: SZTAFETA MĘŻCZYZN 

Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Ulbrych
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Gułajewski


22:45 Magazyn RING TVP SPORT 

Studio: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny


13:45 Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA – gr. 8: NORWEGIA – POLSKA 

Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Aftański (z Łodzi)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Pietrzak (z Łodzi)
Reporter w TVP Sport: Patryk Ganiek


20:00 PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, Orlando, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


01:00 NBA: BOSTON CELTICS – TORONTO RAPTORS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

07:00
Turkish Airlines Euroliga – 28. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – REAL MADRYT 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

17:25 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


17:30 Energa Basket Liga – 26. kolejka: ENEA ZASTAL BC ZIELONA GÓRA – ANWIL WŁOCŁAWEK 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski


09:55 Halowe Mistrzostwa Europy, Toruń: DZIEŃ 2 – SESJA PORANNA 

Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Marcin Urbaś (z Torunia)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza


19:05 Halowe Mistrzostwa Europy, Toruń: DZIEŃ 2 – SESJA WIECZORNA 
*(od 20:30 również w TVP 1 HD)

Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Torunia)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza, Aleksandra Konieczna


11:10 Puchar Świata, Saalbach, Austria: ZJAZD MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


13:00 UK Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA 


20:00 UK Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 – SESJA WIECZORNA 


10:07 Mistrzostwa Świata, Dordrecht, Holandia: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
*(do 13:45, o 18:30  w Polsat Sport News HD)

Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Michalewski – Jakub Zaworski


16:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga, Damian Dacewicz, Łukasz Kaczmarek, Sebastian Świderski, Marta Ćwiertniewicz


20:30 PlusLiga – 26. kolejka: CUPRUM LUBIN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HD


10:00 Gibraltar Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 
*(do 18:45)


19:30 Gibraltar Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 
*(do 22:00)



15:40 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO 
*(od 16:50 również w TVP 1 HD, także o 17:25 i 18:25)

Studio: Maciej Kurzajewski
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Sebastian Parfjanowicz, Michał Chmielewski

16:40 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO 
*(również o 18:45)

Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun, Jakub Pieczatowski
Reporter: Kacper Merk


17:00 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS NA DUŻEJ SKOCZNI 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło, Patyk Banaszkiewicz

19:30 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Rafał Kot, Krzysztof Miklas, Janusz Pindera, Krzysztof Rawa, Paweł Wilkowicz, Karolina Kozłowska


07:50 Puchar Świata, Bakuriani, Gruzja: SNOWCROSS na żywo
*(od 8:07 również w Polsat Sport News HD)

Komentarz w Eurosporcie 2: Adam Probosz
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


13:30 One Championship – Fists of Fury II, Singapur: AMIR ALIAKBARI – JI WON KANG 
*(o 01:35  w TVP Sport HD)

Komentarz w Fighklubie: Krzysztof Sendecki
Komentarz na sport.tvp.pl: Maciej Turski


13:00 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/4 finału: KAREN KHACHANOV – STEFANOS TSITSIPAS 
Ipla

13:45
Puchar Davisa – Grupa Światowa II: CEREMONIA OTWARCIA 


14:00 Puchar Davisa – Grupa Światowa II: KACPER ŻUK – MARCELO AREVALO 


15:00 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/4 finału: JEREMY CHARDY – ANDREY RUBLEV 
Ipla

16:00 Puchar Davisa – Grupa Światowa II: KAMIL MAJCHRZAK – LLUIS MIRALLES 


16:00 WTA Tour 500 – Qatar Total Open, Doha, Katar – 1/2 finału: PETRA KVITOVA – JESSICA PEGULA 


18:00 WTA Tour 500 – Qatar Total Open, Doha, Katar – 1/2 finału: VICTORIA AZARENKA – GARBINE MUGURUZA 


19:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/4 finału: BORNA CORIC – KEI NISHIKORI 
Ipla

21:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/4 finału: TOMMY PAUL – MARTON FUCSOVICS 
Ipla

23:00 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/4 finału: ALBERT RAMOS-VINOLAS – SUMIT NAGAL 
Ipla


12:35 Ferrari Challenge Europe – Coppa Shell, Misano, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo


15:10 Ferrari Challenge Europe – Trofeo Pirelli, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo



20:25 Magazyn THIS IS SPEEDWAY 

Redakcja: Łukasz Benz


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:10 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie