Sport w TV: sobota – 7 kwietnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 33. kolejka: MANCHESTER CITY – MANCHESTER UNITED


01:30 Major League Soccer – 6. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTION – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport Player

12:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:45
Liga Mistrzów UEFA – 1/4 Finału: AS ROMA – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 
2. Bundesliga – 29. kolejka: FC NURNBERG – FC HEIDENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

12:55
 
La Liga Santander – 31. kolejka: CD ALAVES – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55
Premier League – grupa mistrzowska – 26. kolejka: DYNAMO KIJÓW – ZORIA ŁUGAŃSK na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Mariusz Hawryszczuk – Robert Zieliński

13:25 Premier League – 33. kolejka: EVERTON FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

13:25
Championship – 41. kolejka: NORWICH CITY – ASTON VILLA FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:55 
Serie A – 31. kolejka: BENEVENTO CALCIO – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55
1.Liga – 23. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK DUKLA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

15:20 Bundesliga – 29. kolejka: FC AUGSBURG – BAYERN MONACHIUM na żywo

Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

15:25 
Bundesliga – 29. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – HERTHA BSC na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:55 
Premier League – 33. kolejka: STOKE CITY – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

15:55 
Tipico Bundesliga – 29. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – FK AUSTRIA WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Łukasz Śliwa

17:00 LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: MULTILIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

17:30 NICE 1. Liga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Mielca)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:30 
LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:40 
NICE 1. Liga – 25. kolejka: STAL MIELEC – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Mielca)

17:50 LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: LECH POZNAŃ – GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Poznania)

17:50
 LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: LEGIA WARSZAWA – POGOŃ SZCZECIN na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)
17:50 
LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: LECHIA GDAŃSK – ARKA GDYNIA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Gdańska)

17:50 
LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Marcin Baszczyński (z Białegostoku)

17:50 
LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: CRACOVIA – ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:55
 Serie A – 31. kolejka: AS ROMA – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

18:25 
Premier League – 33. kolejka: MANCHESTER CITY – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

18:25 
Bundesliga – 29. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 
La Liga Santander – 31. kolejka: REAL BETIS – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:40
Eredivisie – 30. kolejka: AZ ALKMAAR – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

20:00 
LOTTO Ekstraklasa – 30. kolejka: MULTILIGA+ – STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

20:30 La Liga Santander – 31. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
La Liga Santander – 31. kolejka: FC BARCELONA – CD LEGANES na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

20:40 
Serie A – 31. kolejka: UC SAMPDORIA – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla

23:00
Major League Soccer – 6. kolejka: ATLANTA UNITED – LOS ANGELES FC na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

23:15 
Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

00:00
(sb/nd) Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


08:40 Ski Classics – Reistadtlopet, Bardu, Norwegia: 50 KM ST. KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Piotr Meissner


19:00 ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: 3. KOLEJKA – DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


21:00 Ekstraklasa – 20. kolejka: GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA – REKORD BIELKO-BIAŁA na żywo


21:00 
PGA Tour – Masters Tournament, Augusta, USA: III RUNDA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:30 
NHL: PITTSBURGH PENGUINS – OTTAWA SENATORS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
Mecz Towarzyski: ROSJA B – NIEMCY na żywo


17:00
 
Extraliga – 1/2 Finału: HC KOMETA BRNO – HC SKODA PILZNO na żywo


15:30 Wyścig dookoła Kraju Basków, Hiszpania: ETAP 6 na żywo
*(od 16:40 w Eurosport 1 DE)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:00 KBSL – 25. kolejka: BESIKTAS JK – HATAY BSB na żywo


01:00 
NBA: PHILADELPHIA 76ERS – CLEVELAND CAVALIERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

12:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 24. kolejka: ESKISEHIR BASKET – DEMIR INSAATT BUKCYUKCYMECE BASKETBOL na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

21:30 
NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – DENVER NUGGETS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


15:50 PGNiG Superliga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski (z Koszalina)
Reporter: Sylwia Michałowska

15:55
PGNiG Superliga – 25. kolejka: ENERGA AZS KOSZALIN – METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski (z Koszalina)


14:30 Mecz Towarzyski: NIEMCY – SERBIA na żywo


11:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Korsyki: OS7 – NOVELLA 1  na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Gutkowski – Maciej Szczepaniak

21:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Korsyki: PODSUMOWANIE DNIA  premiera.200

Redakcja: Cezary Gutkowski


14:55
Guinness Pro14 – 19. kolejka: LEINSTER – ZEBRE na żywo
Eurosport Player

14:55
Guinness Pro14 – 19. kolejka: TOYOTA CHEETAHS – CARDIFF BLUES na żywo
Eurosport Player

17:10
Guinness Pro14 – 19. kolejka: SCARLETS – GLASGOW WARRIORS na żywo
Eurosport Player

17:55
Guinness Pro14 – 19. kolejka: BENETTON RUGBY – DRAGONS na żywo
Eurosport Player

19:30
Guinness Pro14 – 19. kolejka: SOUTHERN KINGS – MUNSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player


13:00 Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:25 Bundesliga – 1/2 Finału: SSC PALMBERG SCHWERIN – DRESDNER SC na żywo


20:25 Serie A1 – 1/2 finału: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – SAVINO DEL BENE SCANDICCI na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Robert Małolepszy – Milena Sadurek-Radecka


14:45 
PlusLiga – 29. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur

15:00
Dywizja 1 – Finał: HALKNBANK ANKARA – ARKASSPOR na żywo


18:00
Serie A1 – 1/2 Finału: SIR SAFETY PERUGIA – DIATEC TRENTINO na żywo

Komentarz w Sportklubie: Robert Małolepszy – Witold Roman


06:45 China Open, Pekin, Chiny1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 
China Open, Pekin, Chiny1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


01:00 WTA Tour,  Charleston, USA – 1/4 finału: ALIZE CORNET – KIKI BERTENS na żywo
sport.tvp.pl

19:00 WTA Tour,  Charleston, USA – 1/2 finału: JULIA GOERGES – ANASTASIJA SEVASTOVA na żywo
sport.tvp.pl

21:00 
WTA Tour,  Charleston, USA – 1/2 finału: KIKI BERTENS – MADISON KEYS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz – Maciej Synówka

21:00 
WTA Tour, Monterrey, Meksyk – 1/2 finału: TIMEA BABOS – SACHIA VICKERY na żywo
sport.tvp.pl

23:00 
WTA Tour, Monterrey, Meksyk – 1/2 finału: GARBINE MUGURUZA – ANA BOGDAN na żywo
sport.tvp.pl


17:45 Liga Mistrzyń ETTU – 1/2 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 Liga Mistrzyń ETTU – 1/2 finału: KTS ENERGA SIARKA TARNOBRZEG – DR CASL ZAGRZEB na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca (z Tarnobrzegu)
Reporter: Natalia Bąk


14:30 ITV Racing, Kelso i Kempton, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


14:00 Moto 3, Grand Prix Argentyny: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:55 
Moto 2, Grand Prix Argentyny: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:55 
Moto GP, Grand Prix Argentyny: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

17:35
 
Moto 3, Grand Prix Argentyny: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

18:30 
Moto 2, Grand Prix Argentyny: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

19:30 
Moto GP, Grand Prix Argentyny: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

20:10 
Moto GP, Grand Prix Argentyny: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

20:35 
Moto GP, Grand Prix Argentyny: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


10:00 
FIA World Touring Car Cup, Marrakesz, Maroko: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

12:00 
FIA World Touring Car Cup, Marrakesz, Maroko: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

13:30 
Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Ipla

13:55 
Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

14:00 
FIA World Touring Car Cup, Marrakesz, Maroko: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

15:00 
Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Ipla

16:00
 
Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Ipla

16:55 
Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

18:00 
FIA World Touring Car Cup, Marrakesz, Maroko: I WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

18:10 
Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Ipla


14:30 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


15:00 
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – FOGO UNIA LESZNO na żywo


16:00
Nice 1. Liga Żużlowa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowski – Michał Korościel 
Reporterzy: 
Anita Mazur, Marcin Kuźbicki

16:15
Nice 1. Liga Żużlowa – 1. kolejka: ROW RYBNIK – EURO FINANNCE POLONIA PIŁA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowski – Michał Korościel 

inne
00:15 
Igrzyska Wspólnoty Narodów, Gold Coast, Australia: DZIEŃ 3 na żywo
 

06:00 
Igrzyska Wspólnoty Narodów, Gold Coast, Australia: DZIEŃ 3 na żywo
 

09:15 
Igrzyska Wspólnoty Narodów, Gold Coast, Australia: DZIEŃ 3 na żywo
 

13:00
 Igrzyska Wspólnoty Narodów, Gold Coast, Australia: DZIEŃ 3 na żywo
 

14:45
Studio TVP Sport: ZAPOWIEDŹ WEEKENDU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam