Sport w TV: sobota – 7 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 10:45 Liga Mistrzów UEFA, grupa F: BAYERN MONACHIUM – ARSENAL FC Komentarz: Jacek […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
10:45 Liga Mistrzów UEFA, grupa F: BAYERN MONACHIUM – ARSENAL FC premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

12:45
Magazyn FCB.TV premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

13:30
 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Rafał Nahorny, Kazimierz Węgrzyn

13:30
Sky BET Championship – 16. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN – LEEDS UNITED na-żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz


13:40
 
Premier League – 12. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – NEWCASTLE UNITED na żywo

CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:10
Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda (z Mielca)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Filip Surma


15:25 
Ekstraklasa – 15. kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda (z Mielca)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Filip Surma


15:25
Bundesliga – 12. kolejka: BAYERN MONACHIUM – VFB STUTTGART na żywo
Eurosport HD

15:25
Bundesliga – 12. kolejka: BORUSSIA MOENCHENGLADBACH – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Eurosport 2 HD

15:40
 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Przemysław Rudzki, Kazimierz Węgrzyn

15:55 
Premier League – 12. kolejka: MANCHESTER UNITED – WEST BROMWICH ALBION na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:55
Liga BBVA – 11. kolejka: CELTA VIGO – VALENCIA CF na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:00 Liga Mistrzów UEFA, grupa E: FC BARCELONA – BATE BORYSOW premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

16:55 Ligue 1 – 13. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – FC TOULOUSE na żywo
Eleven Sports

Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas

17:25
Premier Liga – 15. kolejka: TEREK GROZNY – SPARTAK MOSKWA
na żywo
Polsat Sport News

Komentarz: Piotr Przybysz

17:55 
Ekstraklasa – 15. kolejka: RUCH CHORZÓW – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Chorzowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal


18:10 
Liga BBVA – 11. kolejka: UD LEVANTE – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Eleven

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:25 
Premier League – 12. kolejka: STOKE CITY – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Marcin Rosłoń – Krzysztof Przytuła

18:40 Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

18:55
Puchar Anglii – 1. runda: HUDDERSFIELD FC – LEEDS UNITED na żywo
Eleven Sports

Komentarz: Marcin Grzywacz

20:00
 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Kazimierz Węgrzyn

20:25
 Ekstraklasa – 15. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Białegostoku)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Michał Wodziński


20:25
 Liga BBVA – 11. kolejka: SD EIBAR – GETAFE CF na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski

20:40 Serie A – 13. kolejka: AC MILAN – ATALANTA BC na żywo
Eleven Sports

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

21:40 
Primeira Liga – 9. kolejka: VITORIA GUIMARAES – NACIONAL FUNCHAL na żywo
Sportklub

22:00 Magazyn BVB WORLD premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

22:15
 Liga BBVA – 11. kolejka: MALAGA CF – REAL BETIS na żywo
Eleven

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński

boks
04:00 Gala, Los Angeles, USA: MARTIN HONORIO – MIGUEL ANGEL HUERTA na żywo
Fightklub

19:30 Gala, Liverpool, Anglia: CALLUM SMITH – ROCKY FIELDING na żywo
Polsat Sport Extra HD

20:30 Gala, Monte Carlo, Monako: RUSŁAN PROWODNIKOW – JESUS ALVAREZ RODRIGUEZ na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Krzysztof Kosedowski
Stud
io: Paulina Bojarska

22:00
Gala, Mediolan, Włochy: HADILLAH MOHOUMADI – GIUSEPPE BRISCHETTO na żywo
Fightklub

golf
06:00 PGA European Tour – WGC-HSCB Championship, Szanghaj: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

11:20
Magazyn MAGAZYN GOLFOWY premiera.200
Polsat Sport Extra HD

hokej na lodzie
19:15 Turniej EIHC: POLSKA – AUSTRIA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski (z Oświęcimia)
Studio: Robert Walczak (z Oświęcimia)
Reporter: Olga Rybicka

kolarstwo szosowe
06:30 Wyścig dookoła jeziora Tai Hu: ETAP 8 na-żywo
Eurosport 2 HD

koszykówka mężczyzn
04:30 Liga NBA – faza zasadnicza: SACRAMENTO KINGS – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Waldemar Kijanowski

21:30
Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

23:55 
Liga NBA – faza zasadnicza: CHICAGO BULLS – MINNESOTA TIMBERWOLVES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

23:55
Beko BBL – 7. kolejka: MITTELDEUTSCHES BC – EWE BASKETS OLDENBURG premiera.200
Polsat Sport News

łyżwiarstwo figurowe
08:30 Grand Prix – Puchar Chin: TAŃCE DOWOLNE na-żywo
Eurosport 2 HD

10:00 Grand Prix – Puchar Chin: SOLISTKI – PROGRAM DOWOLNY na-żywo
Eurosport 2 HD

12:00 Grand Prix – Puchar Chin: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY na-żywo
Eurosport 2 HD

14:00 Grand Prix – Puchar Chin: PARY – PROGRAM DOWOLNY na-żywo
Eurosport 2 HD

narciarstwo dowolne
14:00
Magazyn MAGAZYN NARCIARSKI premiera.200
Polsat Sport Extra HD

piłka ręczna mężczyzn
15:00 Turniej Towarzyski: HISZPANIA – SZWECJA na żywo
Polsat Sport News

17:00 
Turniej Towarzyski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

17:30 
Turniej Towarzyski: POLSKA – ROSJA na żywo
Polsat Sport HD

19:30 
Turniej Towarzyski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

siatkówka mężczyzn
14:45 Plus Liga – 2. kolejka: ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ – CERRAD CZARNI RADOM na-żywo
Polsat Sport HD

20
:00 Plus Liga – 2. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL –
INDYKPOL AZS OLSZTYN  na-żywo
Polsat Sport HD

snooker
08:30 Euro Tour, Sofia, Bułgaria: DZIEŃ 2 na-żywo
Eurosport HD

17:30 Euro Tour, Sofia, Bułgaria: DZIEŃ 2 na-żywo

Eurosport HD

sporty walki
02:30 MMA Bellator 145: STUDIO na-żywo
CANAL+ Sport HD

03:00 
MMA Bellator 145:
MARCIN HELD – WILL BROOKS na-żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak

20:00
 
Fighting Spirit 2015/16 – Kickboxing Talents 14: BOUMEDIENE MEHDI – JESUS MEJIAS na-żywo
Fightklub

19:30
Fight Exclusive Night 9: MARCIN ZONTEK – TASSILO LAHR na-żywo
*(od 22:00 w Polsat Sport HD, od 00:05 także w Polsat HD)
Polsat Sport NewsPolsat Sport HDPolsat HD

21:00
Superkomabt – World Grand Prix Series: ANDREI STOICA – JORGE LOREN na-żywo
Eurosport HD

tenis
14:30 BNP Paribas Masters Paryż: 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

17:00 
BNP Paribas Masters Paryż: 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD

wyścigi motocyklowe
09:00 Moto 3, Grand Prix Walencji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

09:55 Moto GP, Grand Prix Walencji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

10:55 Moto 2, Grand Prix Walencji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
12:35 Moto 3, Grand Prix Walencji: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

13:30 Moto GP, Grand Prix Walencji: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

14:10 Moto GP, Grand Prix Walencji: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

14:35 
Moto GP, Grand Prix Walencji:
 II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

22:00 
Moto 2, Grand Prix Walencji: KWALIFIKACJE premiera.200
Polsat Sport News

wyścigi samochodowe
06:15 Formuła E, Grand Prix Malezji: KWALIFIKACJE premiera.200
Eurosport HD

06:45 
Formuła E, Grand Prix Malezji: WYŚCIG premiera.200
Eurosport HD

21:00
Magazyn AUDI SPORT TT CUP 2015 premiera.200
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA