Sport w TV: sobota – 8 sierpnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: FC BARCELONA – SSC NAPOLI 08:55 A-League – 25. kolejka: PERTH GLORY – MELBOURNE VICTORY  Komentarz: Patryk […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: FC BARCELONA – SSC NAPOLI


08:55 A-League – 25. kolejka: PERTH GLORY – MELBOURNE VICTORY 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

10:45 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Andrzej Grajewski, Leszek Milewski, Mateusz Rokuszewski

11:35
Ekstraliga kobiet – 1. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski

11:50 Ekstraliga kobiet – 1. kolejka: MEDYK KONIN – GKS KATOWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Joanna Tokarska (z Konina)

17:55 Eliteserien – 13. kolejka: VÅLERENGA FOTBALL – FK BODØ/GLIMT 


18:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO 
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Jerzy Engel, Roman Kołtoń, Piotr Czachowski, Tomasz Hajto
Analiza: Tomasz Łapiński, Dariusz Wdowczyk
Porównania/Ciekawostki: Szymon Rojek, Karolina Kozłowska

18:40
Mecz Towarzyski: AFC AJAX – RKC WAALWIJK 
Ipla

19:45 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO 


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: WSTĘP DO MECZU 
Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Paweł Golański

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: FC BAYERN MONACHIUM – CHELSEA FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Artur Wichniarek


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: FC BARCELONA – SSC NAPOLI 
Ipla
Komentarz w PSP 2: Bożydar Iwanow – Paweł Golański
Komentarz w TVP 1: Jacek Laskowski – Robert Podoliński


22:55 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO SKRÓTÓW 


00:00 (sob/nd) Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 
Ipla
Studio: Szymon Rojek


15:00 English Championship, Ware, Wielka Brytania: III RUNDA na żywo
Ipla


22:00 US PGA Championship, San Francisco, USA: III RUNDA na żywo
*(do 04:00)
Ipla
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


00:45 NHL: CHICAGO BLACKHAWKS – EDMONTON OLIERS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Chłystek – Adrian Kowal


14:00 Tour de l’Ain, Francja: ETAP 2 
Ipla
Komentarz: Igor Błachut, Mariusz Czykier

14:20 Tour de Pologne, Polska: ETAP 4 – START na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Bogusław Solecki
Komentarz: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski

15:00 Tour de Pologne, Polska: STUDIO na żywo
*(o 17:25 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Studio: Bogusław Solecki (start)
Studio: Maciej Kurzajewski (meta)

15:05 Tour de Pologne, Polska: ETAP 4 na żywo
*(od 17:30 również w TVP 1 HD, od 17:45 także w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Ipla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski
Reporterzy w TVP: Sebastian Szczęsny, Anna Kozińska, Patryk Pancewicz
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski
Reporter w Eurosporcie 1: Adam Probosz

15:50 Mediolan-San Remo, Włochy: WYŚCIG na żywo
*(również o 19:15)
Ipla

19:00 Tour de Pologne, Polska: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Paweł Kuwik – Adam Probosz


03:00 NBA: TORONTO RAPTORS – BOSTON CELTICS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Dominik Tomczyk

11:50 CBA – 1/2 finału: BEIJING DUCKS – GUANGDONG SOUTHERN TIGERS

Komentarz: Jakub Ryś

19:00 NBA: PORTLAND TRAIL BLAZERS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski

00:00 (sob/nd) NBA: INDIANA PACERS – LOS ANGELES LAKERS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski


11:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Gdańsk – 1/4 finału: GKS KATOWICE – MKS BĘDZIN 
Polsat Sport HDIpla

12:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Gdańsk – 1/4 finału: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HDIpla

15:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Gdańsk – 1/4 finału: KGHM CUPRUM LUBIN – INDYKPOL AZS OLSZTYN 
Polsat Sport HDIpla

17:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Gdańsk – 1/4 finału: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HDIpla


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: II RUNDA 
*(do 14:00)
Ipla

15:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: II RUNDA 
*(od 16:00 w Eurosport 2 HD, do 18:30)
Ipla

20:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: II RUNDA 
*(od 21:00 w Eurosport 1 HD, do 23:00)
Ipla


18:00 Brave CF 38, Sztokholm, Szwecja: ABDOUL ABDOURAGUIMOV – CARL BOOTH 



17:00 WTA Tour, Palermo, Włochy – 1/2 finału: PETRA MARTIC – ANETT KONTAVEIT 
sport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz, Maciej Łuczak

19:00 WTA Tour, Palermo, Włochy – 1/2 finału: FIONA FERRO – CAMILA GIORGI 
sport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz


09:00 Moto3 – Grand Prix Czech: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Czech: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: III SESJA TRENINGOWA 


10:55 Moto2 – Grand Prix Czech: III SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: SUPERPOLE 
*(o 14:00  w Eurosport 2 HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Gac

12:35 Moto3 – Grand Prix Czech: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:35 Mistrzostwa Świata Supersport, Portimao, Portugalia: SUPERPOLE 


13:00 Moto3 – Grand Prix Czech: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Portimao, Portugalia: SUPERPOLE 


13:30 MotoGP – Grand Prix Czech: IV SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Czech: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:35 MotoGP – Grand Prix Czech: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: WYŚCIG 1 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Gac

15:10 Moto3 – Grand Prix Czech: I SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:35 Moto3 – Grand Prix Czech: II SESJA KWALIFIKACYJNA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:10 Mistrzostwa Świata Supersport, Portimao, Portugalia: WYŚCIG 1 


17:25 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Portimao, Portugalia: WYŚCIG 1 



08:55 Formuła E – Berlin ePrix: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

10:25 Formuła 3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

11:30 Formuła 1 – Grand Prix 70 lecia F1: STUDIO na żywo
*(również o 13:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

11:40 Formuła E – Berlin ePrix: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

11:55 Formuła 1 – Grand Prix 70 lecia F1: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Mikołaj Sokół

14:00 Formuła 1 – Grand Prix 70 lecia F1: STUDIO na żywo
*(również o 16:20)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

14:10 Formuła E – Berlin ePrix: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

14:55 Formuła 1 – Grand Prix 70 lecia F1: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Mikołaj Sokół

15:55 Michelin Le Mans Cup, Stavelot, Belgia: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek

16:40 Jaguar I-Pace – Berlin eTrophy: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

16:45 Formuła 2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

16:45 GT Open, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Krzysztof Woźniak

18:15 NASCAR Xfinity Series, Elkhart Lake, USA: WYŚCIG

Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek

19:00 Formuła E – Berlin ePrix: WYŚCIG na żywo
*(o 20:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

22:00 NASCAR, Brooklyn, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Krzysztof Woźniak


11:30 2. Liga Żużlowa – 2. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Joanna Cedrych – Paweł Prochowski, Angelika Nowicka (z Rawicza)

11:45 2. Liga Żużlowa – 2. kolejka: METALIKA RECYKLING KOLEJARZ RAWICZ – SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ na żywo

Komentarz: Wojciech Dróżdż – Katarzyna Łapczyńska (z Rawicza)

14:00 eWinner 1. Liga żużlowa – 6. kolejka: EWINNER APATOR TORUŃ – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo

Komentarz: Edward Durda – Mateusz Dziopa

16:10 eWinner 1. Liga żużlowa – 6. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Kędzierski – Sławomir Kryjom (z Ostrowa Wielkopolskiego)
Reporter: Piotr Bugajny


16:30 eWinner 1. Liga żużlowa – 6. kolejka: ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – UNIA TARNÓW na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Ostrowa Wielkopolskiego)

18:55 eWinner 1. Liga żużlowa – 6. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Karolina Wieszczycka – Piotr Świderski (z Łodzi)
Reporter: Łukasz Benz


19:15 eWinner 1. Liga żużlowa – 6. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX START GNIEZNO na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Łodzi) 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki