Sport w TV: środa – 12 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów Kobiet FIVB, Jiangmen, Chiny – 11. kolejka: POLSKA – USA 00:30 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 4. kolejka, grupa H: ISLANDIA – TURCJA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów Kobiet FIVB, Jiangmen, Chiny – 11. kolejka: POLSKA – USA


00:30 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 4. kolejka, grupa H: ISLANDIA – TURCJA
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Paweł Ślęzak

14:30 
Mecz Towarzyski: CHORWACJA – TUNEZJA 
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

14:50 Mistrzostwa Świata Kobiet, Grenoble, Francja – grupa A: NIGERIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

17:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Valenciennes, Francja – grupa B: NIEMCY – HISZPANIA na żywo
*(13 czerwca o 01:45  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina

20:00 
La Liga Santander: MISTRZOWIE SEZONU 2018/2019 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Leszek Orłowski

20:55 La Liga 2 – faza play-off: DEPORTIVO LA CORUNA – MALAGA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Nice, Francja – grupa A: FRANCJA – NORWEGIA na żywo
*(od 21:55 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Aleksander Roj


12:00 Tour of Britain, Wielka Brytania: ETAP 2 – KOBIETY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:20 
Tour of Belgium, Belgia: ETAP 2 na żywo
Eurosport Player

15:00 Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00
Tour of Hungary, Węgry: ETAP 1 
Eurosport PlayerIpla


17:00
Energa Basket Liga – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:25 
Energa Basket Liga – Finał: ANWIL WŁOCŁAWEK – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:40 
Lega A – Finał: UMANA REYER VENEZIA – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo
Eurosport Player


17:00 1. Memoriał Ireny Szewińskiej, Bydgoszcz: STUDIO na żywo
*(od 17:30 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Aleksander Dzięciołowski (z Bydgoszczy)
Reporter: Kacper Tomczyk


17:10 1. Memoriał Ireny Szewińskiej, Bydgoszcz: ZAWODY na żywo
*(od 17:35 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Bydgoszczy)

19:40 1. Memoriał Ireny Szewińskiej, Bydgoszcz: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Aleksander Dzięciołowski (z Bydgoszczy)
Reporter: Kacper Tomczyk


19:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 5. kolejka, grupa 1: KOSOWO – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański
Studio: 
Sylwia Michałowska


20:30 Mistrzostwa Świata U20, Santa Fe, Argentyna – grupa B: ANGLIA – AUSTRALIA na żywo
Ipla

20:30 Mistrzostwa Świata U20, Rosario, Argentyna – grupa C: RPA – NOWA ZELANDIA na żywo
Ipla


01:00 Liga Narodów FIVB, Perugia, Włochy – 10. kolejka: WŁOCHY – BUŁGARIA 
Ipla

01:30 
Liga Narodów FIVB, Stuttgart, Niemcy – 10. kolejka: NIEMCY – DOMINIKANA 
Ipla

08:25 Liga Narodów FIVB, Tokio, Japonia – 11. kolejka: BRAZYLIA – TAJLANDIA na żywo
Ipla

09:40 
Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 11. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski

09:45 
Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 11. kolejka: POLSKA – USA na żywo
*(od 09:50 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski

11:55 Liga Narodów FIVB, Tokio, Japonia – 11. kolejka: JAPONIA – SERBIA na żywo
Ipla

12:00 
Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 11. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski

13:45 
Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 11. kolejka: CHINY – TURCJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:45 
Liga Narodów FIVB, Perugia, Włochy – 11. kolejka: BUŁGARIA – ROSJA na żywo
Ipla

17:15 
Liga Narodów FIVB, Stuttgart, Niemcy – 11. kolejka: DOMINIKANA – HOLANDIA na żywo
Ipla

19:45 
Liga Narodów FIVB, Perugia, Włochy – 11. kolejka: WŁOCHY – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Ipla

20:15 
Liga Narodów FIVB, Stuttgart, Niemcy – 11. kolejka: NIEMCY – BELGIA na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 
Riga Masters, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


19:00 PSA World Tour, Cairo, Egipt: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport Player


13:00 WTA Tour, ‚s-Hertogenbosch, Holandia – 2. runda: LESIA TSURENKO – KRISTEN FLIPKENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca


16:45 FIM Endurance World Championship – Le Mans 24H, Le Mans, Francja: SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:50 FIM Endurance World Championship – Le Mans 24H, Le Mans, Francja: SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:15 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:55 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Jakub Telecki