Sport w TV: środa – 16 grudnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 13. kolejka: LIVERPOOL FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC 14:25 Liga Mistrzyń UEFA – 1/16 finału: PARIS SAINT-GERMAIN – GÓRNIK […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 13. kolejka: LIVERPOOL FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC


14:25 Liga Mistrzyń UEFA – 1/16 finału: PARIS SAINT-GERMAINGÓRNIK ŁĘCZNA
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki – Joanna Tokarska

17:55 Eliteserien – 29. kolejka: ODDS BK – MOLDE FK


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 

Redakcja: Adrian Olek

18:25 Serie A – 12. kolejka: JUVENTUS FC – ATALANTA BC
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 Bundesliga – 12. kolejka: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – SC FREIBURG
Ipla

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Urban

18:30 Magazyn LA LIGA WORLD 

Komentarz: Piotr Laboga

18:55 Premier League – 13. kolejka: ARSENAL FC – SOUTHAMPTON FC

Komentarz w Canal+ Sport 2: Marcin Rosłoń – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Zając


18:55 Premier League – 13. kolejka: LEEDS UNITED FC – NEWCASTLE UNITED FC

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:55 Ligue 1 – 15. kolejka: DIJON FCO – LILLE OSC

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak

19:45 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski – Marek Citko, Robert Podoliński
Reporter: Jacek Kurowski

20:10 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Poznania)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Mariusz Wróblewski

20:25 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: LECH POZNAŃ – POGOŃ SZCZECIN
CANAL+ Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+ Sport: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Poznania)
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański – Adam Kotleszka
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Jędrzejak


20:25 Bundesliga – 12. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – VFL WOLFSBURG

Komentarz w Canal+: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 3: Wojciech Anyszek – Piotr Szymczuk

20:25 Bundesliga – 12. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – RB LIPSK
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

20:40 Serie A – 12. kolejka: INTER MEDIOLAN – SSC NAPOLI
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40 Serie A – 12. kolejka: GENOA CFC – AC MILAN
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

20:55 Premier League – 13. kolejka: LIVERPOOL FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC

Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Eryk Szpruch – Kamil Aleksandrowicz


20:55 Premier League – 13. kolejka: FULHAM FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC

Komentarz: Adrian Olek – Grzegorz Kaczmarczyk

20:55 Premier League – 13. kolejka: WEST HAM UNITED – CRYSTAL PALACE

Komentarz: Piotr Domagała – Adam Zakrzewski

20:55 Ligue 1 – 15. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – FC LORIENT

Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki

20:55 LaLiga Santander – 19. kolejka: FC BARCELONA – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda


15:30 Basketball Super League – 8. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYESPOR 

Komentarz: Jakub Ryś

17:00 Turkish Airlines Euroliga – 14. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – FC BAYERN MONACHIUM

Komentarz: Tomasz Jankowski – Rafał Juć

18:25 Liga Mistrzów FIBA – 4. kolejka, grupa D: PSZCZÓŁKA START LUBLIN – BK NIŻNY NOWOGRÓD


20:30 easyCredit BBL – 4. kolejka: BROSE BAMBERG – S.OLIVER WURZBURG

Komentarz: Radosław Spiak

22:40 Basketball Super League – 8. kolejka: BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL – PINAR KARŞIYAKA 

Komentarz: Jakub Lipczik


19:00 Magazyn O CO BIEGA? 

Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński, Kinga Sylwestrzak


18:35 Puchar Świata, Arosa, Szwajcaria: SKICROSS 



17:55 PGNiG Superliga – 8. kolejka: MŁYNY STOISŁAW KOSZALIN – START ELBLĄG na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Robert Lis


18:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 13. kolejka: SC MAGDEBURG – HC ERLANGEN

Komentarz: Kamil Gapiński


13:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 2
*(również o 19:00)



20:30 Superpuchar Polski – finał: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska


17:20 Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa D: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – LEO SHOES MODENA
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski


17:30 PlusLiga – 8. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – INDYKPOL AZS OLSZTYN


20:20 Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa D: KNACK ROESELARE – KUZBASS KEMEROWO


13:55 World Grand Prix, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3
*(do 18:00)


19:55 World Grand Prix, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3
*(do 00:00)



16:30 PSA World Tour, Kair, Egipt: DZIEŃ 4 – MĘŻCZYŹNI 



18:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 19:50)
Eurosport Player


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:55 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart