Sport w TV: środa – 17 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów CEV – grupa E: ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – NOLIKO MAASEIK 14:45 La Liga Santander – 19. kolejka: REAL SOCIEDAD – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów CEV – grupa E: ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – NOLIKO MAASEIK


14:45 La Liga Santander – 19. kolejka: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00
Mecz Towarzyski U17: WŁOCHY – HISZPANIA na żywo


17:25 Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:30 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS premiera.200
CANAL+ Sport HD

17:30
Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa A: MAROKO – GWINEA na żywo


18:30
Puchar Turcji – 1/8 Finału: OSMANLISPOR – BESIKTAS na żywo


18:55
Copa del Rey – 1/4 finału: ATLETICO MADRYT – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

18:55
Copa del Rey – 1/4 finału: VALENCIA CF – CD ALAVES na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda

20:30
Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa A: SUDAN – MAURETANIA na żywo


20:40 FA Cup – 3. runda: CHELSEA FC – NORWICH CITY na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Marcin Grzywacz – Sebastian Chabiniak

20:55
 Ligue 1 Conforama – 21. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – DIJON FCO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Stefan Białas

20:55
Copa del Rey – 1/4 finału: RCD ESPANYOL – FC BARCELONA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła


18:00 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:05
EuroCup – Top 16, grupa E: DARUSSAFAKA DOGUS – ALBA BERLIN na żywo
Eurosport Player

18:25
Liga Mistrzów FIBA – grupa C: ROSA RADOM – AEK ATENY na żywo
Ipla

19:20 
EuroCup – Top 16, grupa F: BAYERN MONACHIUM – ZENIT ST PETERSBURG na żywo
Eurosport Player

19:20 
EuroCup – Top 16, grupa G: BUDUCNOST POGORICA – DOLOMITI ENERGIA TRENTO na żywo
Eurosport Player

20:25
Liga Mistrzów FIBA – grupa D: SIDIGAS AVELLINO – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Ipla

20:25 
EuroCup – Top 16, grupa F: FIAT TORINO – LIETUVOS RYTAS na żywo
Eurosport Player

20:25 
EuroCup – Top 16, grupa H: LYON-VILLEURBANNE – LIMOGES na żywo
Eurosport Player


09:45 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: SOLIŚCI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport Player

17:30 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: PARY TANECZNE – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:15 Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa C: NIEMCY – MACEDONIA  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Piotr Dębowski – Artur Siódmiak

18:15 PGNiG Superliga – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Mielca)

18:15 Mistrzostwa Europy, Varaždin, Chorwacja – grupa D: CZECHY – WĘGRY na żywo
sport.tvp.pl

18:25 PGNiG Superliga – 16. kolejka: SPR STAL MIELEC – KS AZOTY PUŁAWY na żywo
CANAL+ Sport HD
 
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Mielca)

20:20 
Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa C:: CZARNOGÓRA – SŁOWENIA na żywo
sport.tvp.pl

20:20 
Mistrzostwa Europy, Varaždin, Chorwacja – grupa D: HISZPANIA – DANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Artur Siódmiak


23:30 Rajd Dakar: ETAP 11 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:00 Vestel Venus League – 14. kolejka: VAKIFBANK STAMBUŁ – BESIKTAS JK na żywo


17:00 Vestel Venus League – 14. kolejka: ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ – GALATASARAY STAMBUŁ na żywo


19:10 Bundesliga – 10. kolejka: DRESDNER SC – SC POTSDAM na żywo


20:25 Serie A1 – 15. kolejka: VOLLEY BERGAMO – FUTURA VOLLEY BUSTO ARSIZIO na żywo


15:25 Liga Mistrzow CEV – grupa B: HALKBANK ANKARA – FORD STORE LEVORANTA SASTAMALA na żywo
Ipla

16:55 Liga Mistrzow CEV – grupa C: DINAMO MOSKWA – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:25
Liga Mistrzow CEV – grupa D: BERLIN RECYCLING VOLLEYS – SPACER’S TOULOUSE VB na żywo
Ipla

20:25 
Liga Mistrzow CEV – grupa A: CUCINE LUBE CIVITANOVA – FENERBAHCE SK STAMBUŁ na żywo
Ipla

20:25 
Liga Mistrzów CEV – grupa E: ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – NOLIKO MAASEIK na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: ANASTAZJA PAWLUCZENKOWA – KATERINA BONDARENKO  na żywo
*(o 13:00 premiera.200 w Tenis Premium 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Tomasz Tomaszewski

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: KATERINA SINIAKOVA – ELINA SWITOLINA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Justyna Kostyra

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: MARTA KOSJUK – OLIVIA ROGOWSKA na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Dawid Olejniczak
02:30
 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: JANA FETT – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Tomasz Lorek

02:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: DENIS SHAPOVALOC – JO-WILFRIED TSONGA na żywo
Eurosport PlayerIpla


03:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: MAGDA LINETTE – DARIA KASATKINA na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Dawid Olejniczak

04:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: JOAO SOUSA – MARIN CILIC na żywo
*(o 15:15 premiera.200 w Tenis Premium 1 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Tomasz Tomaszewski

04:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: RAFAEL NADAL – LEONARDO MAYER na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Tomasz Lorek

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: JELENA OSTAPENKO – YING-YING DUAN na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Justyna Kostyra
07:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: MARCOS BAGHDATIS – ANDRIEJ RUBLOW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda:  NICK KYRGIOS – VIKTOR TROICKI na żywo
*(o 15:00 premiera.200 w Tenis Premium 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Marcin Muras

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: GRIGOR DIMITROW – MACKENZIE MCDONALD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Filip Gawęcki

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: ALIZE CORNET – JULIA GOERGES na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Katarzyna Nowak

09:00
 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00
 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: DARIA GAVRILOVA – ELISE MERTENS na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Krzysztof Wanio

11:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: OLEKSANDR DOŁHOPOLOW – MATTHEW EBDEN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Katarzyna Nowak

11:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: ??? – ??? premiera.200
Eurosport PlayerIpla

13:00
 
Australian Open, Melbourne, Australia: STUDIO MELBOURNE na żywo
Ipla
Studio: Tomasz Tomaszewski, Krzysztof Wanio
13:15 
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: BELINDA BENCIC – LUKSIKA KUMKHUM premiera.200
Ipla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Marcin Muras

14:00
 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
  


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl 

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam