Sport w TV: środa – 22 maja 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów Kobiet FIVB, Opole – 2. kolejka: POLSKA – NIEMCY 17:55 Premier League: NAJ, NAJ… 2018/2019  18:55 Puchar Rosji – Finał: ??? – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów Kobiet FIVB, Opole – 2. kolejka: POLSKA – NIEMCY


17:55 Premier League: NAJ, NAJ… 2018/2019 
CANAL+ Sport HD

18:55
Puchar Rosji – Finał: ??? – ??? na żywo
CANAL+ Sport HD

19:30 
Magazyn LEGIA TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:00 
ESL Pro League – CS:GO: 2. ETAP, GRUPA B na żywo
sport.tvp.pl


13:05 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 11 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:00 NBA – Finał Konferencji Wschodniej: TORONTO RAPTORS – MILWAUKEE BUCKS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:30 Energa Basket Liga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:40 
Energa Basket Liga – 1/2 finału: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Ipla

17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

20:15 
Magazyn PIĄTA KWARTA 


20:30
Liga ACB – 33. kolejka: KIROLBET BASKONIA – DIVINA SEGUROS JOVENTUT na żywo


17:15 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD


19:45 PGNiG Superliga – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo


20:10 PGNiG Superliga – Finał: ??? – ??? na żywo


00:45 Liga Narodów FIVB, Brasilia, Brazylia – 1. kolejka: BRAZYLIA – CHINY na żywo
Ipla

15:45 Liga Narodów FIVB, Ruse, Bułgaria – 2. kolejka: JAPONIA – USA na żywo
Ipla

16:30 Liga Narodów FIVB, Opole – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:45 
Liga Narodów FIVB, Belgrad, Serbia – 2. kolejka: SERBIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Ipla

17:15 Liga Narodów FIVB, Opole – 2. kolejka: TAJLANDIA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:30 
Liga Narodów FIVB, Opole – 2. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 20:05 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl

19:45 
Liga Narodów FIVB, Belgrad, Serbia – 2. kolejka: HOLANDIA – TURCJA na żywo
Ipla

20:15 Liga Narodów FIVB, Opole – 2. kolejka: POLSKA – NIEMCY na żywo
*(od 20:20 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl

21:45 Liga Narodów FIVB, Brasilia, Brazylia – 2. kolejka: CHINY – ROSJA na żywo
Ipla

22:00 
Liga Narodów FIVB, Ruse, Bułgaria – 2. kolejka: BUŁGARIA – BELGIA 
Ipla

22:30 Liga Narodów FIVB, Opole – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


09:55 French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
*(do 16:00)
Eurosport PlayerIpla

11:00
WTA Tour, Strasburg, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:50
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport Player

13:00
WTA Tour, Strasburg, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport Player

15:00
WTA Tour, Strasburg, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 2. runda: ??? – ??? na żywo
*(od 17:30 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:45 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Jakub Telecki