Sport w TV: środa – 23 grudnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 15. kolejka: REAL MADRYT CF – GRANADA CF 16:55 1. liga – 14. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – SK SLAVIA PRAGA  17:25 LaLiga […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 15. kolejka: REAL MADRYT CF – GRANADA CF


16:55 1. liga – 14. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – SK SLAVIA PRAGA 
Ipla

17:25 LaLiga Santander – 15. kolejka: GETAFE CF – CELTA VIGO 
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński

17:55 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 

Redakcja: Adam Zakrzewski

18:20 Puchar Niemiec – 2. runda: VFL WOLFSBURG – SV SANDHAUSEN 


18:20 Puchar Niemiec – 2. runda: ROT-WEISS ESSEN – FORTUNA DÜSSELDORF 


18:25 Serie A – 14. kolejka: HELLAS WERONA – INTER MEDIOLAN 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Jędrzejak

18:25 Carabao Cup – 1/4 finału: STOKE CITY AFC – TOTTENHAM HOTSPUR FC 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 3: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Bartosz Pająk


18:25 Magazyn LA LIGA WORLD 

Redakcja: Leszek Orłowski

18:40 Eredivisie – 14. kolejka: WILLEM II – AFC AJAX 
Ipla

18:55 Ligue 1 – 17. kolejka: STADE RENNAIS FC – FC METZ 
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Eleven Sports 4: 
Mateusz Majak

19:40 LaLiga Santander – 15. kolejka: REAL MADRYT CF – GRANADA CF 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 3: Kamil Aleksandrowicz

20:35 Puchar Niemiec – 2. runda: HANNOVER 96 – WERDER BREMA 


20:35 Puchar Niemiec – 2. runda: 1.FSV MAINZ 05 – VFL BOCHUM 


20:35 Puchar Niemiec – 2. runda: SV WEHEN WIESBADEN – SSV JAHN RAGENSBURG 


20:40 Serie A – 14. kolejka: AC MILAN – SS LAZIO 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek – Piotr Szymczuk

20:40 Serie A – 14. kolejka: SSC NAPOLI – TORINO FC 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:40 Puchar Niemiec – 2. runda: VFB STUTTGART – SC FREIBURG 


20:55 Ligue 1 – 17. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – RC STRASBOURG 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak

20:55 Ligue 1 – 17. kolejka: OLYMPIQUE LYON – FC NANTES 

Komentarz: Tomasz Smokowski – Michał Bojanowski

20:55 Carabao Cup – 1/4 finału: EVERTON FC – MANCHESTER UNITED FC 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 4: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski


20:55 Eredivisie – 14. kolejka: FEYENOORD – SC HEERENVEEN 
Ipla

21:55 LaLiga Santander – 15. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – CADIZ CF 

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

21:55 LaLiga Santander – 15. kolejka: CD ALAVES – SD EIBAR 
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński


13:40 X²O Badkamers Trofee, Herentals, Belgia: WYŚCIG KOBIET 


14:55 X²O Badkamers Trofee, Herentals, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 



01:00 NBA: BROOKLYN NETS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

04:00 NBA: LOS ANGELES LAKERS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

17:30 Energa Basket Liga – 18. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – PGE SPÓJNIA STARGARD 
Ipla

17:40 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Froelich

17:55 Liga Mistrzów FIBA – 3. kolejka, grupa D: BK NIŻNY NOWOGRÓD – PSZCÓŁKA START LUBLIN 

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

20:45 Turkish Airlines Euroliga – 16. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MEDIOLAN – KIROLBET BASKONIA VITORIA-GASTEIZ 



17:55 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 15. kolejka: THW KIEL – RHEIN-NECKAR LÖWEN 

Komentarz: Piotr Bugajny – Szymon Ratajczak

18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LASKO – HC PPD ZAGRZEB na żywo



13:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 
*(do 17:05, następnie od 19:00 do 21:00 i od 21:20)
TVP Sport HD


17:30 PlusLiga – 19. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD

20:30 PlusLiga – 19. kolejka: CERRA ENEA CZARNI RADOM – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 22:45)
Eurosport Player

19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart