Sport w TV: środa – 25 listopada 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa B: INTER MEDIOLAN – REAL MADRYT CF 02:00 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – NEW […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa B: INTER MEDIOLAN – REAL MADRYT CF


02:00 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo


12:40 Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – BRUK-BET TERMALICA


14:15 Puchar Włoch – 4. runda: STUDIO
*(również o 16:35)

Studio: Szymon Borczuch –  Sebastian Mila

14:25 Puchar Włoch – 4. runda: EMPOLI FC – BRESCIA CALCIO

Komentarz: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau

14:25 Puchar Włoch – 4. runda: PARMA – COSENZA


17:00 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa B: STUDIO 
*(również o 22:50)

Studio: Jerzy Mielewski – Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto


17:25 Puchar Włoch – 4. runda: CAGLIARI CALCIO – HELLAS WERONA

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Kafarski

17:25 Puchar Włoch – 4. runda: UDINESE – FIORENTINA


17:25 Puchar Włoch – 4. runda: BOLOGNA – SPEZIA


17:30 Puchar Polski – 1/16 finału: WIDZEW ŁÓDŹ – LEGIA WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Balcerski (z Łodzi)

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 

Redakcja: Michał Kornacki


18:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU 


18:30 Magazyn LA LIGA WORLD 

Redakcja: Leszek Orłowski


18:45 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa B: BORUSSIA MONCHENGLADBACH – SZACHTAR DONIECK


18:45 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa C: OLYMPIAKOS SFP – MANCHESTER CITY FC


18:55 Ligue 1 – 8. kolejka: RC LENS – FC NANTES
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

20:00 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa B: STUDIO 
*(również o 21:45)

Studio: Rafał Patyra – Robert Podoliński, Jakub Wawrzyniak

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU 


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU 


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU 


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU 


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa A: ATLETICO MADRYT – LOKOMOTIW MOSKWA


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa A: FC BAYERN MONACHIUM – FC SALZBURG

Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Piotr Szymczuk


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa B: INTER MEDIOLAN – REAL MADRYT CF

Komentarz w TVP 1: Mateusz Borek – Marcin Żewłakow
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek – Kamil Aleksandrowicz


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa D: LIVERPOOL FC – ATALANTA BC

Komentarz w Radio Gol 3: Maciej Jędrzejak


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa C: OLYMPIQUE MARSYLIA – FC PORTO


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa D: AFC AJAX – FC MIDTJYLAND


22:55 Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY MECZÓW 

Studio: Jacek Kurowski
Redakcja: Jacek Laskowski, Maciej Iwański, Tomasz Jasina, Szymon Borczuch


23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 


17:30 Liga Mistrzów UEFA – 1. runda: WSTĘP DO MECZU na żywo


18:00 Liga Mistrzów UEFA – 1. runda: REKORD BIELSKO-BIAŁA – SWANSEA UNIVERSITY FC na żywo


18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: HC MIESZKÓW BRZEŚĆ – SG FLENSBURG-HANDEWITT
Eurosport Player


18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: TELEKOM VESZPRÉM – AALBORG HÅNDBOLD
Eurosport Player


20:30 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: STUDIO
*(również o 22:30)
Eurosport Player


20:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO – HBC NANTES
Eurosport Player


20:45 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: ŁOMŻA VIVE KIELCE – VARDAR 1961 SKOPJE
Eurosport Player


16:55 Liga Mistrzyń CEV – 2. kolejka, grupa C: VC MARTIZA PŁOWDIW – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ

Komentarz: Marek Magiera

17:30 Tauron Liga – 4. kolejka: #VOLLEYWROCŁAW – ENEA PTPS PIŁA
Ipla

17:30 Liga Mistrzyń CEV – 2. kolejka, grupa E: VK UP OŁOMUNIEC – IGOR GORGONZOLA NOVARA
*(26 listopada o 11:07  w Polsacie Sport News HD)


18:00 Puchar CEV – 1/16 finału: BEZIERS ANGELS – DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO 
*(o 23:00 w Polsacie Sport Extra HD)


19:20 Liga Mistrzyń CEV – 2. kolejka, grupa C: ASPTT MULHOUSE VB – VAKIFBANK STAMBUŁ


20:25 Liga Mistrzyń CEV – 2. kolejka, grupa E: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – DINAMO AK BARS KAZAŃ

Komentarz: Adrian Brzozowski


20:30 PlusLiga – 4. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – PGE SKRA BEŁCHATÓW
Polsat Sport HD


10:00 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3
*(do 13:30)


15:00 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3
*(do 19:00)


20:00 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3
*(do 00:00, od 22:45 w Eurosport 1 HD)


17:45 Champions Chess Tour – Skilling Open: ĆWIERĆFINAŁY – DZIEŃ 1 


17:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: FINAŁ PROWADZENIA na żywo
*(o 21:05  w TVP Sport HD)

Komentarz: Oswald Rodrigo Pereira – Dariusz Urbanowicz


19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 19:55)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart